Priateľ si ma blokol bez vysvetlenia

lilstar111
25. jan 2024

Ahojte, dávnejšie som tu písala o mojom rozchode. Môj ex priateľ sa mi ozval v januári a nejako som mu odpustila... no a prešli 3 týždne včera nemal moc dobý deň, tak som ho nechala si robiť svoje veci... večer sme volali na video všetko bolo okej iba nemal náladu. Povedala som mu, že či by sme nemohli efektívnejšie komunikovať lebo sa neozýval 8 hodín a ja som mala blbý pocit , že sa niečo deje... v tej chvíli mi zložil a už som od neho nepočula. Dnes ráno som vstala s tým, že si ma všade zablokoval ? Nerozumiem tomu absolútne :/

minulý týždeň sa stala podozrivá vec, že chcel napísať svojej ex ktorú stihol mať počas nášho polročného nebavenia sa. Chcel jej napísať, že je somnou a preto si ju blokol on. Ale aj tak to neurobil? je to tak strašne divná situácia... a ešte k tomu ona sa rozišla s ním a ževraj boli kamaráti? Ich vzťah bol na diaľku cez celé SK, nedávalo mi to moc zmysel....

dianka3
25. jan 2024

@lilstar111 Vykašli sa na takého somára a blokni si ho aj ty 😉

luciaruz
25. jan 2024

Boze mozes sa ma neho vykašľať?🤦🏻‍♀️ maj sebauctu dievča. Očividne si mu totalne okradnuta.

lilstar111
autor
25. jan 2024

@luciaruz no mala som to urobiť už dávno

mabenn
25. jan 2024

typicky narcis...este to parkrat zopakuje, ked mu to dovolis

lilstar111
autor
25. jan 2024

@luciaruz nepochopím mužov ktorí ti budú hovoriť ako s tebou chcú mať dokonca deti a všetko možné a z ničoho nič sa stane toto

lilstar111
autor
25. jan 2024

@mabenn ja si naozaj myslím, že to nemá v hlave vporiadku

viestta
25. jan 2024

@lilstar111 ty ani sama nevies co vlastne chces. A on tak isto. Ani tak, ani inak, raz s nim, raz bez neho, on s tebou, potom s inou, potom s tebou... Uprac si najprv v sebe a potom zacni vztahy.

stanulienkat
25. jan 2024

To nie je divná situácia. Podľa mňa si divná ty. Neuraz sa prosím.

luciaruz
25. jan 2024

@lilstar111 lebo ťa namotava. Si myslim, ze ta chcel mat iba ako zadné vrátka keby mu to s inou nevyslo. Debilko. Laskavo si ho blokni aj ty vsade ☝🏼☝🏼☝🏼 s takymto clovekom nemat nic spoločne, nie to este deti.

marca12
25. jan 2024

@lilstar111 chlapi vedia,co hovoria. Vedia,ze ak budu basnit o detoch,tak zena bude v siedmom nebi.

tiezjedna
25. jan 2024

obšukáva vás obe a než vám to dojde, tak už dávno bude mať hodenú udicu na tretiu😉

jesenzima
25. jan 2024

Táto doba "blokovacia" 😃

kitycat
25. jan 2024

Myslite, ze v case posielania listov postou co holubom tiez riesili pary taketo sracky? 😅

euka210
25. jan 2024

@lilstar111 comu akoze nerozumies...pust ho z hlavy aj zo zivota...

lilstar111
autor
25. jan 2024

@viestta no ja viem co chcem, úprimne ale zas to nevyšlo nemala som mu odpustiť

lilstar111
autor
25. jan 2024

@stanulienkat divná v čom? Že som mu odpustila a myslela som ze to myslí vážne?

lilstar111
autor
25. jan 2024

@kitycat no, porovnávať túto dobu s inou je v tejto situácii úplne neefektívne a bezdôvodné, rada by som počula rady a názory ktoré mi pomôžu pochopiť to co sa mi stalo, ďakujem

stastnamanzelka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
poppy22
25. jan 2024

je to len srac..ani len rozist sa nevie...co chces na tom analyzovat?...

lilstar111
autor
25. jan 2024

@poppy22 no mam 20 a za všetky vzťahy co som mala tento ako tretí, som nezažila takúto absurdnu situáciu ja chápem ze pre vás niektoré to je jednoznacne ale ja mam šok

lilstar111
autor
25. jan 2024

@stastnamanzelka nemyslím si ze sa ozve, ani predtým keď sme sa rozišli minuly rok sa mi neozval... asi je proste fakt narcista a ja tomu nechcem uveriť lebo ma zmanipuloval, cítim sa bezmocne

laurika999
25. jan 2024

@lilstar111 Priateľ je zbabelec. A nemá to v hlave v poriadku. Buď rada, že už je bývalý. Nedovoľ nikomu, aby Ťa mal za onucu.

lilstar111
autor
25. jan 2024

@laurika999 tak áno

laurika999
25. jan 2024

@lilstar111 Takéto typy dokážu človeka veľmi zmanipulovať. Aj toto ako Ťa blokol je istý spôsob manipulácie. Takto sa čestný človek nelúči.

lilstar111
autor
25. jan 2024

@laurika999 nad tým som tiež rozmýšľala, ze chce odolná len nejakú reakciu neviem presne prečo... naozaj by ma zaujímalo aký benefit ma on z toho

lilstar111
autor
25. jan 2024

@lilstar111 odomňa*

laurika999
25. jan 2024

@lilstar111 hladká si ego

domkakvet
25. jan 2024

@lilstar111 uz sa na neho vykasli a viac ho neries.

tykat
25. jan 2024

@lilstar111 fakt mas cas toto rozoberat? mne by nestal ani za myslienku...zmiesaj si sosovicu s hrachom a preberaj, bude to lepsie vyuzitie casu a aj sa zabavis.

danica2711
25. jan 2024

no tak celý váš vzťah je divný, ale poviem ti pravdu, kebyže mňa partner zdrbe za to, že som sa 8 hodín neozvala (ako keby to bola večnosť!), tak tiež zdrhnem, zablokujem si ho a mám svätý pokooooj...