Problemy v sexe

marcela_123
23. máj 2020

Ahojte, mam taky mozno pre niekoho banalny problem. Mojmu snubencovi vzdy trva dlho kym sa urobi. Sex s nim trva niekedy aj hodinu a priznam sa ze niekedy je to uz aj neprijemne a bolestive. Som z toho nestastna a uvazujem ze ho kvoli tomu opustim :( skusila som vsetko, nezabera nic

lenuliatko84
23. máj 2020

Fuha....hodinu je dost dlho...peedstav si ze to budes mat cely zivot a odpoved najdes hned

veronikaszabova
23. máj 2020

Auuu... 😳😳

marcela_123
autor
23. máj 2020

@lenuliatko84 ja viem :( len si inak vo vsetkom rozumieme a milujem ho. Akurat z tejto jednej veci som nestastna :(

marcela_123
autor
23. máj 2020

@veronikaszabova mas pravdu, vacsinou je to au

malinoismum
23. máj 2020

Mne by hodina aj vyhovovala🙂 ale nie vždy - to je fakt... skusala si sa s ním o tom porozprávať ?
Ako fakt vztah nieje LEN o sexe, ale AJ o sexe... to si neklamme...

NESKUSALA si ho nejako urychlit, rozprávali ste sa že čo sa mu páči keď robíš a tak...?

malinoismum
23. máj 2020

To je jak keby si čakala že “kedy to preboha už skončí”... ;( fakt to nieje jednoduché ;((

marcela_123
autor
23. máj 2020

Rozpravali sme sa o tom. Povedal ze on to tak proste ma. Snazim sa vsemozne, oralny sex a fakt sa mu venujem dlhsie nez 5 minut, rozne polohy a nic. Tvrdi ze sa mu paci vsetko co robim ale je to zakazdym to iste

marcela_123
autor
23. máj 2020

@malinoismum poviem ti pravdu, ze niekedy aj cakam 😔

malinoismum
23. máj 2020

@marcela_123 tak buď to prijmes, a zmieriš sa s tým alebo nie a to nie znamená že žiaľ bude koniec
Ak je to pre teba teda taká prekážka ... naozaj sa neviem do teba vcítiť nesúdim ta ani nič podobne ale je mi to naozaj úprimne ľúto pretože si viem predstaviť ako veľmi ho miluješ (hodnotím podľa seba, ak by som bola na tvojom mieste)

marcela_123
autor
23. máj 2020

@malinoismum ano, milujem a velmi. Zvazujem este navstevu sexuologa ale neviem ci s tym bude suhlasit

lenuliatko84
23. máj 2020

@marcela_123 a ta je velmi zasadna.tak ako komunikacia aj sex je velmi dolezity vo vztahu,nepodcenuj to

marcela_123
autor
23. máj 2020

@lenuliatko84 ja viem, preto fakt hladam nejake sposoby ako to vyriesit lebo opustit ho nechcem 😔

majoranka24
23. máj 2020

@marcela_123 Ja som takeho kedysi mala. Trvalo mu to aj dlhsie ako hodinu.🙄 Bolo to hrozne. Budes to mat takto navzdy, on s tym nic nedokaze urobit. Teraz mam takeho, co vydrzi kratsie a je to ohromna ulava, bavi ma to ovela viac.😀 Ale ci sa kvoli tomu rozchadzat so snubencom, to je tazka otazka. To si mala asi riesit skor.😕 Nie je lahke sa rozist s muzom, ktoreho milujes a rozumiete si, len kvoli tomuto.☹

nistika
23. máj 2020

je to škoda...ženy väčšinou trápi opačná situácia, a to že partner vydrží veľmi krátko. veď skúste prihodiť lubrikant keď to už prirodzene je nepríjemné....bola by škoda sa kvôli tomu rozísť. alebo nejaké ravidlá, že keď to už ozaj nejde dokončíš ho rukou napríklad 🙂

marcela_123
autor
23. máj 2020

@majoranka24 😔 je to naozaj tazke rozhodnutie. Ale fakt neviem ako mu s tym pomoct. Nikdy predtym som to nezazila. Vzdy to boli muzi ktorym to trvalo normalne dlho a nie takto nekonecne

marcela_123
autor
23. máj 2020

@nistika vies, ono je nemozne urobit ho rukou alebo ustami. To by som musela robit snad hodinu. Uz som to skusala

iwesska
23. máj 2020

Tak nech sa dokonci sam. Je to problem? Chlapi predsalen sami najlepsie vedia kde a ako pritlacit. Neuziva nejake lieky,co mu to sposobuju?

bobulka109
23. máj 2020

@marcela_123 ked uz ste vyskusali vselico, polohy, pomocky, to co ny samozrejme bolo prijemne obidvom, a nepomohlo tak potom asi fakt treba vyhladat sexuologa, ci sa s tym da nieco urobit, niekto za ten cas ma sex dvakrat, to je velmi dlho, mozno ma nejaky blok, neviem, nic ine ma nenapada, lebo hodina a viac to fakt u muzov je raritnejsie

marcela_123
autor
23. máj 2020

@iwesska nie, neuziva. Hovori ze on to tak ma od zaciatku

sunny8
23. máj 2020

Tak potom asi vážne rozchod .. kým tebe to nevyhovuje a je to nepríjemné a on sa po Tom asi cíti trápne a zle inej žene by to nevadilo .. a ty by si si tiež našla muža ktorý vyhovuje tebe. Takto sa obaja trápite. Myslím že s tým sa nedá nič robiť 🤷 čo by s tým robil sexuológ?

jancejance
23. máj 2020

@marcela_123 tak sa dohodnite, že napríklad jeden konkrétny deň v týždni budete mať sex hodinu - aby sa aj on spravil a zvyšné dni kratšie - podľa teba 🤷‍♀️

bobulka109
23. máj 2020

@marcela_123 od zaciatku v akom zmysle? odkedy zacal pohlavne zit? vo vztahu ste to mali stale tak? neprekonali ste nejaku krizu? alebo problem v niecom inom?alebo nejaky zdravotny problem? neviem, ako ste dlho spolu, ci sa nieco vo vasom vztahu nezmenilo, event. aj po vizualnej stranke. Na zaciatku vztahu ste to mali ako? Ak tskisto, tak si to brala ako? ci az teraz sa to zmenilo? on sa k tomu ako stavia? je z toho rozladeny? hadate sa kvoli tomu, ev. rozpravate sa o tom? je vela otazok, takze neviem, mozno by odbornik vedel pomoct, mozno aj na to su nejake liecebne metody, treba vyskusat. Sex je dolezitou sucastou vztahu, samozrejme nie jedinou, ale podla mna to musi klapat, lebo potom sa mozu ostatne veci do toho nabalovat... urcite by som odporucala toho sexuologa vyskusat

marcela_123
autor
23. máj 2020

@bobulka109 on hovori, ze to ma od zaciatku ako zacal pohlavne zit rovnako. Vo vztahu sme to mali od zaciatku takto ale pracoval v zahranici domov chodil iba na vikend takze som to predtym nejako neriesila. Teraz ked je doma a ten sex je castejsi tak mi to zacalo viac ani nie ze prekazat ale viac to riesim. Nema ziadne problemy, je to zdravy mlady chlap. Fyzicky aktivny ziadny povalac alebo domased. Sme spolu dva roky, nehadame sa teda sem tam ako ostatni. Hovorime o tom len uz na nom vidim, ze je z toho nestastny tak sa o tom teraz snazim velmi nehovorit. Urcite ani jemu neprida ked budem do neho kazdy den vrtat s tym istym

whatever1
23. máj 2020

@marcela_123 fuuu a nedá sa s ním dohodnúť ze napr10 min a dosť? Normalne mu vysvetli, ze ak to trvá dlhšie tak ti to je neprijemne a boli ta to! Ver tomu ze pre nho je tato alternatíva menej neprijemna ako pre teba. A ak sa bude musieť pár krát dokončiť sam - bude mať motiváciu aby to stihol v casomiere. Nemoze ta takto trápiť len pre to že mu to nejde. Nežijeme v stredoveku. Predstav si to naopak, že by si ho trápila hodinu s vedomím že si užívaš len ty a on to prežíva úplný opak. Hneď by ta prešla chuť. Porozprávajte sa, ak ta miluje tak to pochopí.

ajka0207
23. máj 2020

@marcela_123 je nevyhnutne pre jeho alebo tvoj pocit, aby sa vzdy urobil? Ak nie, tak riesenie vidim v tom, ze raz za tyzden to majte tak dlho a zvysne dni po desat minut, alebo proste kolko sa tebe bude chciet, inak ta uspokoji? Nemyslim ze vyvrcholenie je to najdolezitejsie.

bobulka109
23. máj 2020

@ajka0207 tak s tym suhlasim, ale ak by sa vztah posunul do roviny, ze budu chciet spolu dieta, tak pri castejsej frekvencii hodinoveho sexu niekolkokrat do tyzdna , neviem neviem, ci by to ( a najma autorka) vydrzali. Ja by som urcite zasla za sexuologom, urologom, ev. psychologom

marcela_123
autor
23. máj 2020

@ajka0207 ano, uspokoji. Skusim sa s nim este porozpravat. Urobim nejaky pekny vecer a skusim mu to nejako jemne vysvetlit. Nechcem aby sa nejako zablokoval alebo zacal odmietat sex. Ved vies aki su muzi v tomto haklivi

veronikadany
23. máj 2020

@bobulka109 upne súhlasím 👍to je už dosť nereálne.. Hodina je fakt dosť dlhý cas

majoranka24
23. máj 2020

@marcela_123 Najvacsi problem to bude, ked sa budete snazit o dieta.😕 Vtedy dokoncenie rukou nebude mat pre teba vyznam.😕 My sme sa s byvalym nerozisli kvoli tomuto, ale pri rozchode, ked som si spomenula, ze toto sa ma uz nebude tykat, mi fakt odlahlo.😁

amonet
23. máj 2020

sexuolog, urolog?