Som zlá?

15. dec 2023

Ahojte. Chcem počuť váš názor... s priatelom sme isli von.. obul si platenne topanky, povedala som mu len že mu chcem kupiť poriadne topanky any v zime nechodil v tenkych.. a on na mna vybuchol ze co som si to vobec dovolila povedať, ze mu nebudem nic kupovat ani rozkazovat co ma nosit .. ostala som zaskočená.. a este mu povedal ze som protivna ... co si o tom myslite ? Trochu ma to zranilo ..

kacena4
15. dec 2023

no jeho asi ranilo, ze mas pocit, ze mu musis kupit topanky, lebo on na ne nema...
ked chce chodit v platenkach, nech chodi, je dospely sam sa vie rozhodnut...

biglovemom
15. dec 2023

Jeho reakcia bola sice prehnana, ale chapem ho, Nemas mu co kazat co si obuje je to dospely chlap🤷🏼‍♀️

trinityf
15. dec 2023

No neviem. Vcera predomnou presla asi 12 rocna dievcina v premocenych converskach a hned som si povedala, ze keby si moja, tak to by si videla ten bengal 😀

zabka79
15. dec 2023

Nie so protivna ani zla. Priatel vyletel prehnane...tiez by som chcela nieco podniknut ak by moj priatel chodil v platenkach

patus_2
15. dec 2023

No mne tiež nepríde normálne obuť si v decembri platenky a ísť von. Veď je mokro a blato. Ale keď to nevadí jemu...

zabka79
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
autor
15. dec 2023

Len vobec som to nemyslela vzlom , cely rok nosi platenky, chcela som mu urobit radost nech ma zimu a take mokre obdobie pekne topanky .. proste ma to ranilo a este mi povie ze som protivna a mame tichú domacnosť

bloger
15. dec 2023

Vôbec nie si zlá. Máš ho rada a chcela si mu dobre.Nepovedala si nič zlé.

lili1313
15. dec 2023

Mna by to tiež naštvalo keby mi to muž takto podal ako hotovú vec - že mi musí kupit to a to, spravit to a to. Je to také nerespektujuce. Chyba v komunikacii. Mohla si sa ho nezaujato spytat ci je v tých topánkach OK, že tebe by bolo zima. Či nechce napr ako vianocny darcek ine. A on by urcite reagoval normalnejsie. Možno by si aj zistila dovod preco je celoročne v platenkach (pravdaze je to cudne ale možno mu to pre niečo vyhovuje). Nie ako mama decku povedat ze mu kúpis, lebo ty chceš aby nosil ine.

la_dolce_vita
15. dec 2023

Zalezi na tom, ako si to povedala. Ak direktivne ako jeho matka, tak ho chapem. Da sa to povedat pekne, diplomaticky a vyznie to uplne inak. Odbocim trosku, pred par dnami tu pod Tatrami, vsade kopy snehu a muz v zrelom veku si to spaciruje v kratasoch 🙂

vanilkovazmrzka
15. dec 2023

Sorry ale da sa to povedat aj adekvatnejsie vasmu vztahu. Nie ako matka svojmu decku 🤷‍♀️ este s tym podtonom, ze on je vlastne uplny chudak co nema na topanky

janai1
15. dec 2023

A čo si jeho matka ze mu ideš topánky kupovať ?

autor
15. dec 2023

Vobec som mu to nepovedala ako matka decku .. ale ze to bude mat k narodeninam odo mna .. ale predsa jemu to mozno tak vyznelo ..

marca12
15. dec 2023

To ma ake reakcie. Otrasne spravanie. Moj tiez v zime chodi v botaskach. Jeden rok som mu povedala,ze ideme kupit zimne topanky a je mi jedno,co si o tom mysli,nosit ich bude. Ani slovo nepovedal. Nic zle si neurobila.

mira0611
15. dec 2023

Ahoj, ja si myslim, ze si starostliva a nechces, aby ochorel, resp.aby mu bola zima. On si to zle vysvetlil.

isis234
15. dec 2023

Nie si protivná. Chlapi nemajú radi, ak ich žena kritizuje. Je to pod ich úroveň, ak im niečo kúpi. Poučila sila,, Nech chodí, v čom chce,, ak prechladne, jeho problém.

lili1313
15. dec 2023

Tak ale dolezite je spytat sa ci ich chce, nie oznamovať.

deti95060810
15. dec 2023

nepochopili ste sa... nič viac - nič menej

zic
15. dec 2023

Ja teda poviem za nas - chlapov... 🙂 🙂... Zalezi, kde sa to odohralo... Ja tiez cely rok chodim ('do mesta') v obyc poltopankach / platenkach / teniskach... Lebo sneh tu skoro vobec nie je... Asi ak by ste byvali v Tatrach a brodili sa po kolena v snehu by to bolo ine ako niekde na juhu...
Tiez ma zena furt buzeruje, ze kup si zimne topanky - ale naco... Bud idem autom alebo po chodniku... Tak ak si to povedala prilis starostlivym tonom a teda nie je muz nesvojpravny, tak chapem, ze ho to nasrdilo...

autor
15. dec 2023

@zic praveze u nas je snehu dost aj riadna zima, a chodime kazdy den na prechadzky, malo chodime autom cize tak .. jednoducho chcela som len dobre, ale nestarám sa poučila som sa ...

zic
15. dec 2023

tak v tom pripade - to sme my chlapi... 🙂 🙂

ukulela
15. dec 2023

Otazka, on nactie topanky nema? Mohlo ho to urazit. Zijete spolu? ... skus mu to vysvetlit.

kristiii
15. dec 2023

Čo ja viem, asi záleží od konkrétnej situácie a mojej/jeho domýšľavosti..vzťahu medzi vami... Ja som sa včera kolegu, ktorý mi občas na zastávke pristaví, spýtala, či si dávno nerozbil držku, keď chodí v plátenkách. Zastavil aj dnes, tak asi mu to nevadilo 🤣

harrisson
15. dec 2023

Tvoj priatel je jeblý

kluska
15. dec 2023

No ja naopak si myslim, ze si to prestrelila. Kazdy sa inac oblieka, niekomu je teplo AJ v zime, niekto je zimomriavy AJ v Lete. Ked mu to nevadi, naco to riesis? Je to Len jeho vec ako chori obleceny, obuty. Vy spolu Len chodite, nepoznas ho asi velmi dobre co? Mala si sa ho opytat Len, ze ci MU neni zima v tych topankach, ze Ty by si zamrzla... A dozvedela by si sa ze co a ako. Tak to to vyzeralo, ze je bud neschopny ako male decko alebo ze NEMA peniaze na nove topanky. Vy nie ste asi vo vztahu Este tak daleko, zeby si MU mohla take daco povedat.

grof_monte_christo
15. dec 2023

@harrisson 🤭 konečne to niekto povedal 😁

j_m
15. dec 2023

Noo, nedefinoval by som to, že si “zlá” len, že je vhodné sa ešte “veľa, veľa” učiť… 😉
Pekný dník

mikadooo
15. dec 2023

No mne to príde dosť majetnícke - kúpim ti topánky, aby si nemusel chodiť v týchto (ktoré si si vybral sám). Nie si jeho matka, aby si mu kupovala topánky... 🤔. Mne to príde divné, že si za neho rozhodla, že potrebuje nové topánky.

rorino
15. dec 2023

@la_dolce_vita Hoffova metoda

t1nusa
15. dec 2023

ja neviem, ale mohla si sa ho skôr spýtať a nie mihnete oznámiť že mu kúpiš topánky, ozaj to znie trochu blbo a na jednej strane chápem že sa naštval 😃 na druhej strane mať kvôli tomu tichu domácnosť? nespravajte sa ako deti 🙈