Svokra drží stránku vždy jej synovi

26. dec 2023

Aj Vy mate takú svokru, čo Vás nevesty nepodrzi a stále drží stránku svojmu synovi? Ako to riesite? Ja už mám toho dosť.

autor
26. dec 2023

@maryetta áno ona drží stránku aj jej mužovi, pritom ten jej rozkazuje celý život, zohrej polievku, urob to urob tamto..a áno vadí mi, že som sluzka. Prečo on ma ležať na gauči a hrať sa s mobilom, keď ja som cely deň na nohách a starám sa o celý chod domácnosti a o deti.

krasolienka1
26. dec 2023

Naše rodiny ani netušia o našich problémov ani ich stym nezatazujeme

stanulienkat
26. dec 2023

A to sa stalo az teraz? Ved s nim mas 2 deti. Kedy si zistila, ze je nepouzitelny? Preco si sa nechala bez zadnych dvierok, ked nemas kam ist?

maryetta
26. dec 2023

A preco to robis ty ak ti to robi problem? Sadni si aj ty. Zober mobil….

autor
26. dec 2023

@stanulienkat nechcela som mať jedináčika. Bohužiaľ až tieto posledné roky. Možno by sa dalo niečo poriesit, no musel by ma vyplatiť no nato nemá peniaze.

autor
26. dec 2023

@krasolienka1 to ta obdivujem. Ved nie je rodina o tom, že si treba pomáhať?

autor
26. dec 2023

@maryetta to sa ľahko povie, robota sa sama nespraví. Deti nemôžu ostať hladné.

simca06022011
26. dec 2023

netreba to riesti, moja sa do vsetkeho stara od jakziva, a ked som ju konfrontovala, preco to robi apreco nadrza chlapovi (bola som mlada a sprosta :DDD ze som to vobec vytiahla), tak preto, lebo je to jej syn. A hotovo. Aj keby neviem co robil... cize ty sa nad tym vobec ale vobec nepozastavuj. Vybav si to s chlapom. sluzka nebud a hotovo...
Ona syna naucila presne to na coje ona zvyknuta, ze chlapa treba obskakovat, ze zena je sluzka a vlastne nie je sluzka, je to kraaalovna jeho, ktora to pre neho rada obetavo robi :DDD ach.. take mi to je povedome...
a necakaj pomoc od nikoho, iba od seba...

autor
26. dec 2023

@simca06022011 ďakujem presne ako hovoríš..krutá realita.

stanulienkat
26. dec 2023

To je uplne blba vyhovorka, ze si nechcela jedinacika. Jedinacikovi je dobre v normalnej rodine a s jednym dietatom mas lahsiu unikovu cestu. Mam pocit, ze zeny si samy robia tieto zapeklite zivotne situacie. Ked raz nieco nefunguje, tak nerodim dalsie dieta.

katulkagajdos
26. dec 2023

Pokial vidíš, že svokra vždy chytí stranu synovi a máš pocit, že je to nespravodlivé a sami si poradiť neviete, treba skúsiť odbornú pomoc, kde sa na to pozrie nestranná osoba, ktorá Vám môže pomôcť, poradiť- nasmerovať ako ďalej.

maryetta
26. dec 2023

No ved ale sak detom daj jest a on nech sa o seba postara ked tebe je za tazko…

lija22
26. dec 2023

Ahoj. Ja ti rozumiem o co ide. Jednoducho mas schlapom nejaky problem a ked si nevies rady povedala si svokre dufajuc, ze ho trochu nakopne a nic. Svokra ti teda nepomoze. Ale ver, ze su taki rodicia co nedrzia stranu za kazdu cenu len svojmu potomkovi. Napr moji svokrovci vedia byt spravodlivi a moja mama je neraz na strane mojho muza. Tak to aj ma byt. U vas nie. Skoda

autor
26. dec 2023

@lija22 ďakujem máš pravdu

minenkak
26. dec 2023

Bývalá svokra tak držala a ešte aj moja mama zatovi,ale teda neviem prečo by nemala mama synovi

domkakvet
26. dec 2023

Problemy si mate vyriesit vy a nie vasa svokra.

krasolienka1
27. dec 2023

Pomáhame si v ostatných veciach ale veci čo sú medzi nami vzťahové to si riešime mi nechceme do toho nikoho tahat

lujza123
27. dec 2023

Ak sa snažíš reklamovať sebeckeho hniliaka ktorý považuje zenu za lacný domaci spotrebič tak nepochodis.
Ja som sa raz takto v zúfalstve sla sťažovať exsvokre a dozvedela som sa ze ona mala 4 deti, domácnosť tip top, každý deň niekoľko chodov teplého jedla, v nedelu koláč a to všetko stíhala úplne sama. Myslím si ze ona sama to dodnes povazuje za svoj najväčší zivotny úspech nie zlyhanie 🤦‍♀️.

Ja si myslím ze tento typ superzien aj niekde v kútiku duše tuší ze je to zle, ale nechcú si to priznať, preto to popierajú. Stavajú same seba na piedestál ake sú šikovne.
Ze sa koli tomuto nešťastnému modelu rozpadajú ich deťom rodiny im vôbec nedochádza a nikdy si nepriznajú chybu

Pritom moja exsvokra skvelá žena, mala a aj ju mám rada, ale s tymto som nepochodila