Výročie vzťahu - priateľ sa naň vykašľal

7. jan 2024

Priatel sa vykaslal na vyrocie, ziadny dar, ziadny vylet, nic. Dufala som ze nieco vymysli kedze to slubil, vravel nech to necham na neho ze niekam pojdeme. Nesli sme. Povedal ze zabudol a dalsie vyhovorky. Neberie ma vazne, som sklamana. Necakala som dovolenku na bali ale aspon niečo špecialnejsie kedze cez rok len my dvaja nejake specialne zazitky nemame, vacsinou vzdy v skupine ked tak…- 3 roky sme spolu len

viestta
7. jan 2024

Chlapi neriesia ani vyrocie sobasa, narodeniny, nie to este tretie vyrocie vztahu. Oni myslia trosku inac, takze ak nieco chces, daj presne instrukcie, ktore vie splnit

minenkak
7. jan 2024

Ja osobne sa musím muža pýtať na dátum našej svadby a musím ho zdrbat,že ešte ani raz mi nič nekúpil na výročie.Ty si mu čo kúpila

marca12
7. jan 2024

A teraz si predstav,ze my obaja kazdy jeden rok zabudneme na vyrocie. Vzdy si hovorime,ze buduci rok uz nesmieme zabudnut a bum,zase sa spamatame az o par tyzdnov potom. Berieme to s humorom. Nezakladam si na vyrociach. Pre mna je to absolutne nepodstatne. Dolezite je,ze travime cas spolu hocikedy,pekny vecer si spravime hocikedy.

autor
7. jan 2024

@viestta dala som, povedala som ze by sme mohli ist niekam a on sam povedal ze vymysli ze prekvapeni bude. No prekvapenie bolo kedže sme nikde nešli :D

viestta
7. jan 2024

Mohli by sme ist niekam nie je presna instrukcia. Uc sa komunikovat s chlapom. Tvoja instrukcia je zlozena so samych neurcitych slov. Mohli neznamena pojdeme, niekam nie je konkretne miesto. Keby si povedala Chcela by som ist tam a tam, vtedy a vtedy, (alebo vymysli kde pojdeme) tak by z toho nieco aj pochopil. Takto to mal, ze ked sa nepojde, nic sa nestane.

lucia245
7. jan 2024

Som vydatá žena a výročia a iné sviatky by som najradšej neriesila tiež keby nemám partnera ktorý si to pamata😃
Véd čas pre seba si viete urobiť kedykoľvek aj mimo predpísaného dňa

rebrambora
7. jan 2024

Kebyze som mala zratat, kolko krat som zabudla na vyrocie a narodeniny (dokonca vlastne), boli by sme tu dlho 😄 esteze sa u nas neoslavuju meniny, to by ma drblo. A aj po 11 tich rokoch vztahu, kebyze mi to muz nepripomenie, neviem o tom.
Povedz mu, ze sa ta to dotklo, o.rok nech si da upozornenie do mobilu alebo mu to pripominaj ako mne muz. Dva tyzdne pred tym, aby som potom nestresovala, ze si nemam co obliect na veceru v restike. Ono su ludia, kt taketo veci vobec nezaujimaju a nevedia si to udrzat v hlave. Aj pre toto mame partnerov, aby tuto nasu medzeru vyplnili a diare/telefony, kde si to po takejto skusenosti vieme pre buducnost poznacit.

marca12
7. jan 2024

Tak vidis,chcela si prekvapwnie,mala si prekvapenie. Srandujem. Pocas roka sa ako sprava? Vsima si ta,travite spolocne cas?

koniarova
7. jan 2024

"len" tri roky? V tvojom prípade AŽ. Ste každý úplne inde. Nebudete sa vedieť dohodnúť ani v budúcnosti.

minenkak
7. jan 2024

Prečo ma muž ženu obdarovať na výročie vzťahu, svadby ,za dieťa, za to že mu žena dovolí sa nadýchnuť a neviem ešte za čo

minenkak
7. jan 2024

@koniarova a to prečo sú obaja ako inde,zato že jej nedal darček

stanulienkat
7. jan 2024

Neriesim vyrocie sobasa, nieto este 3 rocneho randenia. To je naco dobre?

lindous
7. jan 2024

Mimo toho, že ani my výročie neriešime darčekmi (rande si pekné spravíme vždy, lebo prečo nie, robíme to aj hocikedy inokedy a radi si pripomenieme aj tento deň), keď ste boli dohodnutí a sľúbil, že niečo vymyslí, tak by som bola sklamaná aj ja… zase nerobme z mužov bezmozgov, ktorým musíš nadiktovať úplne všetko čo majú spraviť do bodky… keď chlap chce, tak vie, naplánuje, spraví… porozprávala by som sa s ním o tom, že ťa to zamrzelo, keďže niečo sľúbil a že budeš rada, ak si to vynahradíte, vysvetli, že pre teba je to dôležité a rada by si to oslavovala, nerob z toho teraz nejakú veľkú drámu, že človek zabudne sa stane, ale nemusíš nad tým ani len kývnuť rukou akoby sa nič nestalo, keď pre teba sa stalo

pralinka25
7. jan 2024

ja nemam rada darceky typu kvety a cokolada a viac ma potesi ked to nedostanem ako naopak. vyrocia riesime len ako si spomenieme. ale ked uz tak zvaca ideme spolu len na kavu alebo zmrzku. mame deti ktore nemame kam dat takze vecere vo dvojici nehrozia.
na druhej strane ked tak nad tym uvazujem take tie kratke vztahy tam sme vacsinou prave vyrocia riesili. ale tiez len nejakymi drobnostami spolocnymi. nekupovali sme si darceky navzajom ale vykonali nejaku spolocnu aktivitu.
u vas je problem to, ze netravite cas aj sami. neviem kolko mate rokov ale na vztah treba byt obcas aj sami spolu.
byt v partii je fajn ale vsetkeho vela skodi. mozno treba uvazovat aj o tom preco to tak je.

lindous
7. jan 2024

Až teraz ako to tu bolo spomenuté v komentároch som si poriadne prečítala, že v dvojici málokedy čo podniknete - toto by som riešila ako primárny problém aj mimo výročia…

koniarova
7. jan 2024

@minenkak pretože ona ho očakáva. A jemu je to jedno. Ešte jej aj sľúbil,že pripraví program a vykašľal sa na to. Jej to bude časom vadiť viac s viac. Nespokojná so vzťahom je už teraz. Tento príspevok vôbec nie je o výročí.

maryetta
7. jan 2024

Kazdy vnima prekvapenie po svojom. Aj to ze nebolo ziadne ta prekvapilo. Mozno nieco “zajednal”. Len neni teraz termin ale neskor… a prekvapi ta potom. Ktovie. Ale tak ci tak by som to ja osobne neriesila. Ale kazda mame ine predstavy.

januska12323
7. jan 2024

Tak niečo zajednaj ty a vybavené.

koniarova
7. jan 2024

@januska12323 nemyslím si,že vybavené. Možno na tento raz.

nikka88
7. jan 2024

@viestta to si nemyslím! Skôr takí chlapi, ktorým to je ukradnuté. Normálny chlap nezabudne

minenkak
7. jan 2024

@koniarova ale veď toto je problém v každom jednom partnerskom príspevku,ona niečo očakáva a on nie

koniarova
7. jan 2024

@minenkak veď o to ide. Pokiaľ som slobodná a viem,že mi tie očakávania nesplní alebo splniť nechce, tak si sakra rozmyslim, či je toto muž do vzťahu.

minenkak
7. jan 2024

@koniarova ja si skôr myslím, že ženy majú veľké a zbytočne očakávania

koniarova
7. jan 2024

@minenkak čo ti ja viem?🤷 Očakávať,že dodrží, čo sľúbil sa mi až také veľké očakávania nezdá.

juliacenc
7. jan 2024

To su chlapi…nerobia nic co pre nich nie je dolezite

gab1sol
7. jan 2024

A ty si mu čo dala k výročiu? My sme už manželia a nedávame si nič (teda, manžel mi kupuje kvety, ale tie si kupujem aj sama, lebo obom sa nám páči, ak sú živé kvety vo váze na stole). My chodíme spoločne niekam na večeru, teraz aj s deťmi. A nie je to vyslovene iniciatíva jedného z nás. Proste sa v ten deň na tom spoločne dohodneme.

minenkak
7. jan 2024

@koniarova ženy majú očakávanie ,že furt za každé hovno čo môže existovať dostanú niečo od chlapa a keď nie,je zle.Ja som svojmu mužovi sľúbila teda sľubujem každý rok ,že nezabudnem na jeho meniny,je Štefan a hádaj čo,zabudnem každý jeden rok,pre mna sú tieto veci absolútne nepodstatné .Možno aj tento to tak berie

koniarova
7. jan 2024

@minenkak veď ja s tebou súhlasím. Pre teba sú nepodstatné, pre jej partnera sú nepodstatné. Pre ňu podstatné. Ale najdôležitejšie je podľa mňa, či sa ona v budúcnosti nad toto dokáže povzniesť.

minenkak
7. jan 2024

@koniarova veď ale to by mali byť všetci rozideni a rozvedení,pretože každý už bol od toho druhého nejako sklamaný

koniarova
7. jan 2024

@minenkak veď aj väčšia polovica je 😁😁

minenkak
7. jan 2024

@koniarova sklamanie z druhých ľudí je podľa mňa absolútne normálne.Neratam agresiu ,alkoholizmus,drogy ale toto,toto je na iba na diskusiu a možno jej chlapík povie ,že to spravil preto,že ju už nechce a nevie ako sa rozísť,ale aj iba zabudol,tak čo