Vzťah nemá zmysel, ale neviem ho opustiť

17. feb 2023

Ahojte.
Som len dalsia z mnozstva zien, ktore maju nezdravy vztah. To sa stava, je to normalne. Co nie je normalne je moja neschopnost z tohto vztahu odist.

Sme spolu 5 rokov. Sme obaja mladi. (Do 30). Bezdetni. Nezosobaseni. Byvam vo svojom, on byva u mna. Idealne podmienky na ukoncenie vztahu.

Lenze ja to akoby nedokazem. Zacnem spominat na tie pekne chvile, na to dobre a zrazu akoby som zabudla, aky je toxicky a ako sa sprava. Nie je zly clovek, je to len ch*j. A pri predstave, ako sa bude citit mi ho pride strasne luto a zamrzi ma to. Stale mi na nom zalezi, poznam ho a viem, ze mu to strasne ublizi.

Dnes to uz chcem naozaj ukoncit. Chcem to tak uz niekolko mesicov (cca 3). Neviem, ci sa mi to podari, ci na to budem dost silna. Rad citovo vydiera, ked vidi ze to nepomaha, zacne byt agresivny (nikdy ma neudrel, ale vulgarne urazat a kricat je jeho domena v takych situaciach. Viem to, lebo to nie je prvy raz, co sa pokusam o rozchod).

Prosim, poradte ako to zvladnut a ako nasledne prezot obdobie, kym bude u mna este byvat (kym si najde vlastne byvanie atd). Uz to cele chcem mat raz a navzdy za sebou, uzavrete.

dadis
17. feb 2023

@babulkomale Teraz vies jednoducho zablokovat jeho cislo. Cislo by som menila iba vtedy, ak by som na tom telefone potrebovala zdvihat cudzie cisla. Ak nie, blokla by som ho a cisla, co nemam ulozene ignor.

kristie571
17. feb 2023

Chvilku chaos ale potom klud, uvidis, len bud silna, stoj si za svojim rozhodnutim a bude ti lepsiee 🙂 nic sa neboj, spravila si spravne rozhodnutie

panipanka
17. feb 2023

presne tak, daj mu nejaky cas, aby si nasiel nove byvanie a hlavne si stoj za svojim, ziadne natahovacky, prosikanie a podobne. sama vies, ze to nie je vztah pre teba, tak je ho najlepsie co najrychlejsie ukoncit

babulkomale
17. feb 2023

@dadis nuz ja dviham aj nezname, normalne slovenske, neukladam kazdeho kuriera a urady...ale zas mna nikto neobtazuje, nezila som s debilmi 🤷

koticka
17. feb 2023

Aká bola jeho prvá reakcia?

mirco50
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
kitycat
17. feb 2023

@kittykat22 takk, ak pomoze studena voda na celo, moze aj to. Ale ona sa chce rozist s debilom, ale zaroven nechce. 😬

kittykat22
17. feb 2023

@kitycat tak to vies, ze je to proces. Ma 30 a boji sa ze zostane sama, bez deti. Riesi co s tym. Urcite je nestastna a potrebuje skor podporit nez pocuvat ako si ma dat facku alebo studenu vodu na celo.

sheila121
17. feb 2023

To zvladnes 🙂 si silná žena 🙂

hope87
17. feb 2023

Daj vediet, ako to zobral a hlavne, kedy planuje odist.
Radim ti ale, ak mas doma nejaku vacsiu hotovost alebo cennosti, odloz ich niekde, kde ich nenajde alebo si to na cas (kym od teba odide) odloz k nejakej kamoske. Viem, ze to moze vyzerat, ze prehanam ale ked je clovek raneny a hlavne, ked ma sklony k agresii, tak je schopny spravit kadeco, aby ti to vratil naspat a ublizil (ked zisti, ze prosenie, slubovanie, atd, nepomaha). Po jeho odchode urcite vymen aj zamku. Nikdy nevies, ci si neda spravit nahradny kluc...

siskapav
17. feb 2023

Napíšte mi správu

autor
20. feb 2023

Ak to niekoho zaujima, davam mensi update: zacal si balit veci, neviem, ake ma dalej plany to asi nevie este ani on, zrejme pojde k rodicom. Stale je u mna, ale zdrzuje sa tam co najmenej. Komunikacia ziadna, ani z jednej strany (co mne vyhovuje, kedze nedochadza ku konfliktom ani placu atd).

lula313
20. feb 2023

Gratulujem k tomuto kroku, ku ktorému sa veľa žien neodhodla, do zivota želám obom veľa šťastia najst spriaznenú dušu a lasku😊

majoranka24
20. feb 2023

Gratulujem!😊 Hlavne trvaj na svojom a v ziadnom pripade sa nenechaj ukecat. Drzim palce!😊

autor
22. feb 2023

Ahojte, no opat sa ozyvam. Stale sa neodstahoval, asi to potrva ale respektujem to. Davam tomu este nejaky cas. Co sa mojej psychiky tyka, znasam to velmi dobre, praveze cim dalej tym viac si vsimam to, co som dovtedy roky prehliadala. A tesim sa, ked odide. Nehovorim, pridu na mna chvile, ze mi je smutno a aj slza vyjde, ale to je asi normalne. Mam pocit, ako keby som vytriezvela, ako keby mi zmizla hmla z hlavy (neviem to inak opisat). Poznate to?

Som pevne rozhodnuta, cim dalej tym viac.

dadi30
22. feb 2023

Si uzasna ❤

aminata333
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
aminata333
28. feb 2023

Gratulujem ❤️