Zamilovala som sa do manželovho najlepšieho kamaráta

zlaticko122
21. jan 2022

Ahojte. V prvom rade trochu k nasmu manzelstvu. Mame tri deticky, sme manzelmi zopar rokov, byvame spolu a v podstate odkedy byvame spolu v nasom zacali nase problemy. Otehotnela som s tretim dietatom a manzel ma dost nutil k tomu aby som si dala zobrat. Jeden mesiac som zazivala peklo. Bud sme sa nerozpravali alebo sme sa hadali. Velmi zle slm sa citila. Nakoniec som povedala razne nie a ze ked chce moze to respektovat alebo odist. Nikdy mi nebol velkou oporou v tehotenstve ani v pomoci s detmi. Skor sa nam vyhyba mam pocit aby proste nemusel byt doma. Kazdopadne hrozne vela sa na mna zvalilo zrazu. Domacnost, deti, tejotenstvo ktore manzel odmietal. Manzel sa mi odcudzil. Mala som pocit ze je bud s kamosmi, alebo si robi svoje konicky. Ak ani jedno z tychto, tak vymyslel dovod alebo nejaku robotu preco ide prec z domu. S detmi bol minimum. My sme sa prestali rozpravat. Spavame spolu mozno 1x za dva tyzdne. Mne to chyba dost som na sexe zavisla. Proste strasne vela dokopy. Uz som sa
Skontaktovala so psychologom pretoze uz mam skutocnw pocit ze toto by deti nemali doma vidiet. Snazila som sa s nim porozpravat uz par krat. Vzdy sa to skoncilo sexom a tym padom to ma akoby vyriesene medzi nami. Aspon ten pocit. Nedostavala som pusy lubim ta nic len ked sme nahodou spolu spali. No a do toho mily jeho kamarat. Velmi dobry kamarat aj rodine apod. Skutocne ma mal rad ako kamaratku a raz ma tak objal na party ze nas ma velmi rad a ze je rad ze sme sa takto spriatelili. On je nezadany. A netusil o nasich problemoch doma. Ja sprosta som ho vtedy upozornila aby to nerobil, pretoze mi to strasne chyba teraz a velmi dobre mi to padlo. Respektoval. Az do dna ked sme sa opili obaja a ocitli spolu vzadu na sedacke. Chytil mi ruku a dal mi jemnu pusu. A odvtedy si piseme. Vieme ze je to nespravne, vieme ze je to hrozne skarede a neospravedlnitelne. Skusali sme s tym prestat, ale ten pocit ked viete ze ste nasli toho praveho v nepravy cas. Je to hrozne. Zacala som s nim spavat. Najprv to boli stretnutia iba rozpravane sa a nax sa pritulime k sebe. Neskor sme s tym zacali no skoncili ze je to nespravne. Nedavno ma pobozkal a par dni na to sme sa vyspali spolu. Odvtedy sme sa stretli viac krat. Rozpravali sme sa a bozkavali. Pritom sme mali prilozitost aj na sex. Viac krat sme sa rozhodli to ukoncit ale neda sa mi. A ani jemu. Je to hrozne konplikovanea neviem co robit. Skutocne sa snazim dat doporiadku aj manzelstvo ale jednoducho manzel nechcel. A teraz ked uz citi ze je skutocne velky problem tak to uz mna nejak nezauujima.

zlaticko122
autor
22. jan 2022

To ze som verna je pravda. V momentalnom stave to pravda nie je, ale verte tomu, ze je to hrozne tazke pre mna. Mam tri deti 4,2 a pol roka ma tretia. Dom je moj, ja zivym z 80% svoju rodinu kedze som podnikatelka a dari sa mi v tom nastastie, muz sem vola kamosa nie ja, uspava deti aj ked je tu manzel, deti si ho pytaju! Chodi s nami casto, no nie vzdy, ale chodi aj k inym kamaratom co maju rodiny a stretavame sa na tyzdennej baze s kamosmi spolu s rodinami. Ci ma sukromny zivot? Ma, ale zvacsa pracuje. Ak nie v robote tak okolo svojho domu. A kedze korona, tazko sa mu momentalne hladalo dievca. Nie som ani chora ani nic ine. Proste chcem zostat s manzelom lebo ja poznam dovod preco som sa za neho vydala. Len na nestastie darmo mu hovorim vysvetlujem vsetko mozne, jednoducho nechape nechce chapat alebo ho to nezaujima. A uz som vyhladala aj odbornu pomoc. Manzel ignoruje vsetky rady

dadis
22. jan 2022

@zlaticko122 Ak chces ostat s manzelom, musis to useknut. Kamarata popros, nech k vam nechodi, ani spolocne vylety a pod. Zablokuj si ho. Nemozes sediet na 2 stolickach.

karolinakr
22. jan 2022

A čo tým získaš,že sa rozides s milencom? Ostaneš zas sama na všetko a možno si nájde tvoj chlap jedného dňa inú a ty ho budeš dovtedy živiť.Povedala by som ti dobre si zasexuj ,ale to by ma ukameňovali..radšej mi napíš s čím podnikaš.Aj ja chcem byť bohatá... Kamarát vycítil,že ti niečo chýba tak bol hneď po ruke vie,kde je tvoje citlivé miesto..Nemusis sa no koníku nikomu ospravedlňovať ani obhajovať Je to tvoja vec,ako sa rozhodneš.Ja by som zacalá od vety - som závislá na sexe.Ked táto zavislost nebude panovať na tvojim Ivotom,budeš mať život jednoduchší.Aj Michael Douglas išiel na kliniku liečba závislosti od sexu😉

1gramofon
22. jan 2022

Ak s ním chceš ostať, tak nemaj milenca. Ale stojí ti za to tvoj chlap keď ta ma na háku a aj deti? A ty sa snažíš, pracuješ v domácnosti, si úspešná v pracovnom živote, čiže na neho nie je vytvorený finančný tlak. Deti to vsetko vnímajú.
To co ti tu niektoré píšu... Zena ma byt dokonalá a to, že chlap serie na rodinu, to nevadí, to je chlap on môže...
Kup si vybrator ak potrebuješ rozptýliť.
Ja by som spravila co je najlepšie pre deti a pre mňa. Rozviedla by som sa a to by som radila aj sestre, kamoške keby toto riešia. Až by som ich otravovala, lebo takehoto manžela a otca nikomu neprajem

1gramofon
22. jan 2022

Ale milenca by som na tvojom mieste poprosila nech k vám nechodí, kým to nemáš doriešené, to by bolo rozumnejšie. Ak je pravda co píšeš, tak ti prajem aby si pri sebe mala milujúceho chlapa, ktorý bude chcieť aj tvoje deti

laska86
23. jan 2022

No tak pekne povec manzelovi ze ho nepotrebujes lebo stoji za hovno a ze ti sam priniesol super chlapa..ze sa moze zbalit a ist..ved je to tvoj dom🙂

laska86
23. jan 2022

@1gramofon sak uz ma muzovho kamarata ten jej ich detom viac ako jej muz..no..

tramtada31
23. jan 2022

Prosím tá, napíšeš mi svoj denný harmonogram, ako stíhaš 3 mini deti, varit, upratovat, milenca, podnikať? Lebo evidentne je na mojom time managemente niečo veľmi zle😀

brembo
23. jan 2022

@tramtada31 tak ved milenec vypomáha.😀

karolinakr
23. jan 2022
kluska
24. jan 2022

@zlaticko122 mate s muzom krizu, taku normalnu, vela partnerov tak ma jak pridu deti. Ked su minimalne 2 deti a su malicke, tak jasne, ze je okolo nich vela roboty, zivot je niekde uplne inde a vsetko sa toci len okolo deti a domacnosti. vela partnerov potom si nerozumie a medzitym sa moze objavit mila, chapajuca a napomocna dusa. Myslim si osobne, ze tvoj muz ma podobne niekde inde tu svoju milu, chapajucu dusu alebo zalieva svoj nestastny zivot alkholom v krcme. Skusila by som este nejaky jeden pokus na zachranu, povedz muzovi ako sa veci maju, ze nie si stastna takto a ze on tiez nie je. Isto aj u teba je niekde chyba, lebo zeny sa zvyknu prichodom deti menit. Moze sa citit menejcenny, lebo chlap potrebuje byt chlapom, ked uz nie zarabat dobre, tak aspon porobit okolo domu. Kedy si ho za daco pochvalila? Muzi maju radi ked ich zeny chvalia a hovoria, ze aki su doleziti :D Takze povedat muzovi, ze tak to to dalej nepojde, ze musite popracovat na svojom vztahu alebo ist od seba. Povedz mu, ze by mal byt aj otcom svojich deti a travit s nimi cas. ked sam poprosi svojho kamarata, tak mu na to povedat, ze nie, ze ty chces aby sa on staral o svoje deti. S kamaratom si daj na nejaky cas pokoj, skus najprv poriesit muza, skuste dat deti niekomu do opateri a vyjdite si spolu von sami dvaja. Pripadne by som poprosila o pomoc svokru, nech mu dohovori ako synovi (ak mas s nou dobry vztah).

kluska
24. jan 2022

@zlaticko122 este jedna vec, ked si sa snazila ten rok a pol, co si robila? rozpravali ste sa normalne? dajte si sancu, ale musite to riesit obaja. pokial nebude mat muz zaujem sa zmenit a ty uz vyskusas vsetko mozne, tak potom z toho vztahu odid

kitycat
26. jan 2022

Ja hlavne nechapem 3 deti ked sa ani o prve nezaujimal..

buba183
4. feb 2022

@zlaticko122 Posrala si to. Keby ti to urobil Manžel čo nato povieš? Že ťa ženská bola Ku...

brembo
5. feb 2022

@tramtada31 tak kto vie,ten vie😀

spadnutaslivka
5. feb 2022

niečo nové?

dadulamamula
25. feb 2022

@zlaticko122 tvoj manžel je egoista sviniar...ked si vedela aký je nemala si s ním robiť ďalšie deti, sa ti nečudujem ze sa ti odcudzil.. Ešte by ma zaujímalo ako sa správa k deťom najviac tomu tretiemu...

To, že sa s niekym ešte stretneš nevadí, ale to co robíš je už problém, keby na to prišiel muž, budeš mat ešte väčšie peklo...
A o ňom, sa nedá povedať ze je to najlepší kamarát, keby bol, nezviedol by, naj kamaráta ženu.

zazvorka87
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
desore
25. feb 2022

@zazvorka87 Preco? 10 rokov nebolo iba o sexe, tam uz boli aj city. Pan, manzelstvo ustal (resp. zena ustala), milenkin manzel po prevaleni nevery sa s nou rozviedol.

bozzie
25. feb 2022

Prepac ale nechapem tomu, preco chces ostat s manzelom. Neklape vam to a a ani jeden podla mna o pravu napravu nemate zaujem, tak preboha naco

sonci11
16. jún 2022

@zlaticko122 ahoj, tak ako, máš niečo nové? Ešte si s manželom alebo už nie?