Zdravíte bývalú svokru?

24. apr 2024

Chcem sa opytat, ci sa pozdravite byvalej svokre, alebo mame vasho byvaleho, ked ju niekde stretnete?

blondinka95
24. apr 2024

Prečo by som sa nie? Slušnosť káže

pribinak
24. apr 2024

Pozdravila by som. Je to základná slušnosť.

10zabka
24. apr 2024

samozrejme 🙂 Dokonca si blahoželáme k narodeninám, meninám, Vianociam...

gladys_07
24. apr 2024

Nemam velmi sancu ju stretnut ale ak by nastalo tak by som sa urcite pozdravila a trocha porozpravala. Dobry clovek, nikdy mi neublizila, vychovala muza ktoreho som dlho lubila.

katica06
24. apr 2024

Nuž netuším či by som ju vôbec spoznala, dvadsať rokov som ju nevidela, ale ak by som stretla tak asi áno.

nikaeli
24. apr 2024

Napriek tomu, ako škaredo sa ku mne v čase rozvodu zachovala a ako stále netuší, akým človekom je jej syn, áno, s úsmevom jej na ulici aj po 10 rokoch poviem "ahoj". Dcéra už má 17, minulý víkend ju bola navštíviť. Pokecala s babkou, s dedkom. Nechali ma pozdraviť (čo ma veľmi prekvapilo).
Nedávno som stretla mamku môjho prvého frajera, už je to viac ako 25 rokov, čo sme spolu randili.. a tak dobre sme si pokecali, nasmiali sme sa. Veľmi dobre mi to padlo a verím, že aj jej. Veľmi milá osôbka, už babka..

autor
24. apr 2024

@10zabka ako to pisanie vzniklo, kto komu napisal prvy?

monro
24. apr 2024

Jasne, s jej synom mam 2 deti, stale sme rodina.

suzitok
24. apr 2024

Pravdaže, absolútne nič proti nej nemám, dokonca som ju pozvala aj k nám, keď prišla deti pozrieť, bolo by neľudské nechať ju stáť na ulici. Nemáme síce taký blízky vzťah ako sme mali, ale pozdravíme sa, prehodíme pár slov.

soldi
24. apr 2024

aj moja svokra sa ku mne aj pocas manzelstva a aj po rozvode (tazkom a dlhom) chovala velmi neprijemne. casom sa vsak hrany obrusili a obcas jej len tak zavolam a pokecam, obcas mi postrazi deti, ked potrebujem, a keby odo mna ona nieco potrebovala, tak nemam problem jej vyjst v ustrety

sandrasstini
24. apr 2024

Ano aj sa vyobjimame a kludne si aj zavolame 1-2 rocne ze co nove, ako sa ma. Nevidim v tom nic zle, ak ste mali predtym fajn vztah tak min zo slusnosti pozdravit. Ja by som pozdravila aj keby to nebola dobra svokra, je to slusnost. To by sme sa museli rozsekat uplne aby som ju nepozdravila a to sa mi este nestalo nastastie s nikym

10zabka
24. apr 2024

my si volávame, bežne. Párkrát som ju bola aj pozrieť, keďže bývame v jednom meste. Nikdy sme nemali spolu zlý vzťah. Normálne sa spolu bavíme. Svokra nemôže za to, ako dopadlo manželstvo s jej synom.

vyrovnanaosoba
24. apr 2024

Samozrejme, minule situácia, išli sme s terajším svokrom a manželom do predajne so stavebným materiálom a stretli sme tam môjho bývalého s rodičmi. Pozdravili sme sa, aj pusu dali po "100 rokoch" ale manžela ani svokra som nepredstavovala. 😁

autor
24. apr 2024

@vyrovnanaosoba nepytali sa ta potom, ze kto to bol?

autor
24. apr 2024

@pribinak je to slusnost, ale este sa mozes tvarit, ze nevidis.

pribinak
24. apr 2024

Akože hrať slepú? Trápne

luliu
24. apr 2024

Základná slušnosť - pozdraviť, veď sa nemusíš rozprávať

vyrovnanaosoba
24. apr 2024

Nie, veď pochopili, môjho bývalého manžela pozná môj súčasný manžel.

janka1011
24. apr 2024

To by som sa akože mala tváriť, že ju nepoznám? Trochu trápne, nemyslíš? Zdravím sa každému, kto sa mi zdá čo len trochu povedomý. Hovorí sa tomu slušnosť.

vroni
24. apr 2024

No stretnúť moju bývalú svokru na ulici, tak ma asi zaleje hrôza a nedostanem zo seba ani hlásku. Ale to by nemalo súvis s jej povahou ani našim vzťahom ako skôr s faktom, že je 15 rokov po smrti. Kým žila, vychádzali sme spolu výborne. Ale ja som mala len výborne svokry.

mnamko
25. apr 2024

Muž mi zomrel,ked som mala 24 on 26,dve deti,veľmi mi robila napriek,rokmi sa zmenila ,teraz ku nej rada chodim aj s terajšim manzelom a dceru čo neni jej vnučka si zobrala akože za svoju,keď mi zomrela mama.Takže áno zdravila by som ak viac nechceš nemusiš sa sňou baviť ale nech vidi ,že si aj napriek situacii slušná

saxana000
25. apr 2024

Ak by som ju stretla tak ju samozrejme pozdravim.. aj toho byvaleho frajera ak stretnem pozdravime sa.

rorino
25. apr 2024

Ja sa dokonca zdravím aj manželovej ex a jej mame😂

miamaria
25. apr 2024

Zdravim aj ex svokru aj mamy bývalých, keďže s nimi som mala dobrý vzťah

mqkm
25. apr 2024

Podľa toho aké ste mali vzťahy, ako sa k tebe zachovala pri rozvode / krachu vzťahu s tvojím ex.
A či je babička tvojích detí atď.
Keď z nej nemáš nič, a nesprávala sa k tebe pekne tak na čo. Ale odzdraviť a usmiať sa na ňu môžeš.

petra92
25. apr 2024

Nestretávame sa keďže bývame dosť ďaleko od seba ale v kontakte sme, bola mi ako vlastná mama keďže moja mi zomrela keď som chodila s jej synom ešte. Síce som sa s jej synom rozišla pred 15 rokmi stále ju mám rada.

caramellka
25. apr 2024

Samozrejme, je to babka mojej dcéry, sme v obcasnom kontakte a máme v pohode vzťah.

hopsas
25. apr 2024

Ja som.bola.na pive s otcom najlepšieho kamaráta môjho ex 😄 aj tak sa dá ...