Zistila som, že ma muž podvádza. Ako ďalej?

31. okt 2022

Po 20tich rokoch presli sme si vsetkym moznym,ale tentokrat....Prisiel domov opity po jednej oslave,pocula som ako mu v kuse pipal mobil ,neodolala som a ked zaspal som si vsetko precitala.Ostala som v totalnom soku,neviem ako dalej,mala som chut ho vykricat, vyhodit ho z domu,ale ...Mame 16 rocneho syna ,ktory sa za posledny rok uplne zlepsil v uceni ,ma vela planov a bojim sa ze ho to cele uplne znici,neviem ako to spravit aby z toho najviac nevytrpel syn.Ja som zatial uplne v soku z toho co som si precitala,muz uplny opak teraz,citim ho viac pozorneho,viac darcekov (to bude z pocita viny),neviem ci mu chcem povedat ze o tom viem alebo premysliet si so studenou hlavou ako pokracovat?Keby ste zistili ze Vas muz ma milenku,rozisli by ste sa v momente?Bez premyslenia do buducnosti ,bez premyslenia ako to ovplyvni vase deti?Som nenormalna ze to v sebe 2 dni dusim?

h2o2
1. nov 2022

Pozri sa veď to nemusíš riešiť hneď poriadne si premysli čo by si chcela len ty. Syn sa môže v 18 odsťahovať a potom čo? Mužovi by som povedala že o tom viem a že potrebujem čas aby som vedela ako ďalej. Určite nerob scény. Ale sa o neho ani nestaraj.

alex49
1. nov 2022

16 ročný chalan je skoro dospelý, keby ma 10 tak sa naňho môžeš ohliadat, ale takto.. Premysli si co ocakavas od muža a porozpravaj sa s ním.

autor
1. nov 2022

DAKUJEM Vam vsetkym za rady a komentare,velmi mi pomahaju,je pravda ze ked som radila ja inym v minulosti ,bol mi uplne jasny postup,teraz na vlastnej koze to citim uplne inac.Zrazu som vystrasena ,ostala som v soku ,ako keby v pauze,neviem si pomoct,bojim sa dat krok,po jednej stranke by som tak velmi chcela zabudnut a odpustit ale po druhej si myslim ze to nezvladnem a stale budem nato mysliet.K milenke-so sprav citit ze sa nevideli prvy krat,mozno druhy alebo treti,a takisto je mi jasne ze cez vikend.Nevidim ze mu chodia spravy alebo ze on jej pise,myslim si ze ona je takisto vydata lebo inac nechapem ten ziaden kontakt cez tyzdeñ.Povedat muzovi ze viem o tom je ulahcit mu situaciu,chcem aby to z neho samo vyslo.Takisto tym ze som to zistila z jeho telefonu je cele zle lebo vlastne zisti ze viem jeho pin a tym padom ze som ho "skontrolovala".

autor
1. nov 2022

Neviem co chcem dosiahnut,neviem co chcem ja ,pre seba,neviem ci som schopna odpustit,je mi jedno preco to urobil a nechcem vobec pocuvat tie typicke vyhovorky,neostavam s nim pre ziadne majetky,ja takisto pracujem ,mam dobry prijem,sex medzi nami neviem aky bude ,neviem ako sa budem citit a ako to budem zvladat.Ako vidite,na vacsinu otazok nemam odpovede,lebo 5min mam chut ho vykricat a vyhodit a dalsich 5 si myslim ze si mam dat cas a cele si to premysliet.

miadi
1. nov 2022

Fu ked vies ze pcha do inej… a chces sa tvarit ze nic a mat snim aj sex 🤮to mas silny zaludok Ja by som sa bala ze dake kvasinky a horsie veci mi prenesie. Ale tak tvoj zivot ty sa poznas vies co znesies. Ja by som nevidrzala tvarit sa ze nic neviem a na Mne by to hnet videl ze nieco nie je ok. Za mna uprimna komunikacia riesi problem. Ale tak to som Ja. Ked mu nic nepovies dalej bude pichat inu. Keby vedel ze vies musel by si vybrat nemohol by sediet na dvoch stolickach.

tanicka907
1. nov 2022

@miadi by si sa cudovala kolki pchaju do inej a su stastne zenati. A by si sa cudovala kolko manzeliek o tom aj vie. Kazda si predsa zvazi co je pre nu a aj deti najlepsie 🙂

miadi
1. nov 2022

@tanicka907 nečudovala by som sa nespadla som z jahody ani som sa ne narodila vcera. Poznam pripady.. Len mam na to svoj nazor. Ak to Niekto vie zahrat a pritom byt aj stastny tak 👏 bravo ale nic pre mna. P.S mà len jedno dieta . Pre kazdeho je to “ najlepsie “ nieco ine.

miadi
1. nov 2022

@tanicka907 realne zvazuje tutumutu s muzom co ju podvadza. Pohlavne choroby su realne vec . Poznala som babu co mala deti so zenatym chlapom raz za tyzden sa snou hral na rodinu inak bol u tej svojej officialnej a popri tom stihal aj prostitutky a nakazil ju syfilisom .. ale pre nu a jej deti bolo to najlepsie drzat sa ho ako kliest lebo $$$. Lebo jej kupil byty na dvoch kontinetoch. Tak kazdy vidi stastie v niecom inom. Cas na rozmyslenie co dalej ok ale dalej zit Akoby nic to je uz ina vec.

autor
1. nov 2022

@miadi ja so nikde nenapisala ze dalej zit akokeby nic.Ten vyraz "picha do inej" velmi skaredo napisane ,dakujem ti za nazor,tema kvasinky ma teraz vobec nezaujimaju a dokonca mat nejaky sex teraz s muzom,viem si to poriest nemat sex cas aky chcem,sme spolu 20rokov ,nie 2 mesiace a dufam ze za ten cas to v sebe vyriesim.Aj ja som bola z tych co si myslela ze uprimna komunikacia je najlepsia,ale ver ,nie je to iste radit ako prezivat to na vlastnej kozi.

majada35
1. nov 2022

Nečítala som všetky názory, možno sa budem opakovať...no, skús si zodpovedat na otázky: odhliadnuc od tejto nevery, máte ine problémy? Je starostlivy otec, manžel, rozumiete si, je to oporou, pomáha ti? Môžeš sa na neho spoľahnúť? Vies, či je to jeho prvý morálny pokles...ak áno, stále je šanca na záchranu, stále to ešte môže fungovať. Hlbokou diskusiou, musí pocítiť ako veľmi ťa sklamal a pohroz mu, že v prípade opakovania mu nedáš najmenšiu šancu. Teraz to bude bolestivé, ale čas je veľmi dobrý lekár...
Naopak, ak si na otázky vyššie odpovieš negatívne, tak nemá zmysel zachraňovať niečo čo nefunguje aj po inej stránke.

majada35
1. nov 2022

Rozhodne si to poriadne premysli. Nerob unáhlené závery. Samozrejme, konfrontovat ho budeš musieť. To, že si mu vošla do mob., ber tak, že ti sam dal na to dôvod. A je to neporovnateľný problém s tým jeho!! Vlastne ti otvoril oči. Čo sa týka syna, momentálne, kým to nemáte vyjasnené vy dvaja, tak ho do toho nevtahuj...snaž sa ho chrániť. Pomaly, postupne sa to bude posúvať. Držím ti palce!

autor
1. nov 2022

@majada35 Dakujem ti velmi pekne .

mk22
2. nov 2022

Pichá do inej.. Keď to chceš čítať krajšie napísané.. Tak v čase víkendu- voľna, keď by ste mali tráviť čas spolu.. On ma program ty ho s úsmevom vyorevadis, čakáš.. On vtedy súloží, ma pomer, styk.. Výber si co chceš, s druhou.. Teraz si zober ze o tom nevieš, neprečítas mobil.. V sobotu pretahuje ju, v nedeľu teba a tak by to trvalo 6mes napr.
A ty na bežnej prehliadke zistíš aké rôzne pliagy máš.
Ty si nič nepokazila, ani nič nekszis.. Pokazil to tvoj muž..

eva112014
2. nov 2022

@autorka, teraz úprimne. Kebyže si tie správy neprečítaš, ani nemáš tušenia, že ťa podvádza?
A sex sa medzi vami nezmenil odkedy má milenku?
Je v poriadku, keď mu veci priamo nevykričíš. Pretože to by bola úprimnosť z tvojej strany. On si to nezaslúži. Avšak po tomto zistení by som ja s takýmto človekom sexuálne vôbec nežila.

estocakova
2. nov 2022

@eva112014 ako mi us spolu malo co spime a nas sexualny zivot je skoro taki ze z jehonstrany neje zaujem

sinusoida
2. nov 2022

Porozprávajte sa, najmä si vyjasnite, kto, čo chcete a pracujte na vzťahu. 16 rokov, to je kritický vek....nešokujte syna svojimi problémami, rozprávajte sa tak, aby to on nemusel znášať.

estocakova
2. nov 2022

@sinusoida us sme sa otom bavili a ne ras prote on sa dinej zalubil on snou pred 15nasimi rokmy chodil niekedy a necakane sa stretli a dali sa zase do kopi

h2o2
3. nov 2022

Ono po rozvode príde ďalšie náročné obdobie hlavne ak mate spolu deti preto musíš vedieť čo vlastne chceš lebo skončíš späť u bývalého
ale jednorazova nevera určite nie je dovod na rozvod.

sinusoida
3. nov 2022

@estocakova nezávidím ti, určite to máš teraz ťažké, ak si teda on vzal do hlavy, že chce byť s tou druhou, tak asi veľa nenarobíš...skús teda aspoň neplakať pred synom, nech teda môže v "kľude" doštudovať a s manželom sa teda musíte dohodnúť, ako ďalej...najmä sa nehádajte pred synom, lebo v strese sa na štúdium nevie sústrediť. Skúste si všetky debaty s manželom vybaviť tak, aby vás syn nepočul.

hope87
7. nov 2022

Fuuha, toto zazit...strasne. Este stale nad tym premyslas, alebo si ho uz konfrontovala? Najhorsie je, ze sa k tebe sprava milo, pekne a pritom chodi za druhou. Absolutne by som neriesila, ze by ti malo byt blbe, ze si sa mu dostala do telefonu. To je absolutne neporovnatelne s tym, co robi on.