Zoznámenie cez pokec - ako zostať len priatelia
Ahojte, zoznámila som sa cez pokec s mužom, mal tam napísaný vek, info o sebe.
Najprv sme si písali, potom sme si začali volať, veľmi príjemný, rozhľadený muž, dobre sa mi s ním rozpráva, dokážeme sa rozprávať aj hodinu, veľa sa smejeme. Ale potom poslal fotku, najprv jednu, potom druhú, potom tretiu. A ja som zastala. Vôbec sa mi nepáči. Ja nie som plytká žena, to vôbec nie, nepozerám v prvom kroku na vzhľad. Ale on je o 10r starší odo mňa a vyzerá ešte o 10r staršie. Máme za sebou dva veľmi dlhé telefonáty včera. A počas nich vyšlo veľa vecí najavo, čo sa mi nepáčia. Čiže už vidím, že za mňa to na niečo viac nebude. Avšak si viem predstaviť, že budeme priatelia. Väčšine chlapov keď poviete túto informáciu, tak nemajú záujem. Ako by ste postupovali vy?
A mne zase nesedí tvoj úvodný príspevok a dalšie veci čo si popísala. Na začiatku píšeš, že po tom, čo ti poslal fotky a dozvedela si sa nejaké veci, tak o neho nemáš záujem - resp. neatraktivita atď. a potom píšeš, že veď ty aj tak nehľadáš vzťah, ani sex a vlastne nič a že to máš aj v profile a on o tom od začiatku vie. Takže čo tu vlastne riešiš nechápem? veď ked nechceš vzťah, ani sex a vlastne nič nechceš tak ti môže byť jedno ako ten muž vyzerá nie? či to už aj kamarátov si vyberáš podľa toho, či tam je atraktivita alebo nie? 🤔
A mne zase nesedí tvoj úvodný príspevok a dalšie veci čo si popísala. Na začiatku píšeš, že po tom, čo ti poslal fotky a dozvedela si sa nejaké veci, tak o neho nemáš záujem - resp. neatraktivita atď. a potom píšeš, že veď ty aj tak nehľadáš vzťah, ani sex a vlastne nič a že to máš aj v profile a on o tom od začiatku vie. Takže čo tu vlastne riešiš nechápem? veď ked nechceš vzťah, ani sex a vlastne nič nechceš tak ti môže byť jedno ako ten muž vyzerá nie? či to už aj kamarátov si vyberáš podľa toho, či tam je atraktivita alebo nie? 🤔
@earlgrey celá sa už v tom totálne zamotala, lebo raz píše, že prišiel o vodičák, alebo nemá vodičák, potom že preto kvôli zraku a celé to láta už ako jej vyhovuje no 😂
@earlgrey celá sa už v tom totálne zamotala, lebo raz píše, že prišiel o vodičák, alebo nemá vodičák, potom že preto kvôli zraku a celé to láta už ako jej vyhovuje no 😂
@zuzacka16 neviem ako to ma s vodicakom. Ma ho, jazdil v minulosti. Teraz tvrdi, ze autom nechodi, lebo auto nechal zene. Moj nazor je, ze kvoli zraku ani nesoferuje. Caka ho totiz operacia oci a moj nazor je, ze nema aktualne aposobilost soferovat kvoli zraku. Vyskusala by som to jedine tak, ze by som mu dala kluce od auta, nech soferuje. Ale to sa nechystam. Kazdopadne nemienim nikoho vyvazat hore dole.
A mne zase nesedí tvoj úvodný príspevok a dalšie veci čo si popísala. Na začiatku píšeš, že po tom, čo ti poslal fotky a dozvedela si sa nejaké veci, tak o neho nemáš záujem - resp. neatraktivita atď. a potom píšeš, že veď ty aj tak nehľadáš vzťah, ani sex a vlastne nič a že to máš aj v profile a on o tom od začiatku vie. Takže čo tu vlastne riešiš nechápem? veď ked nechceš vzťah, ani sex a vlastne nič nechceš tak ti môže byť jedno ako ten muž vyzerá nie? či to už aj kamarátov si vyberáš podľa toho, či tam je atraktivita alebo nie? 🤔
@earlgrey Samozrejme, ze hlada a ta domaca masturbacia (kazdy druhy den 🙂 ) ospevovana ako plnohodnotna nahrada, skoda reci. Nadrzana je.
Kamarat / ka na ucel, ked ona "nechce sex" je idealna prave taka / taky, ktora mi pripada uplne neatraktivna. Uz vobec nezalezi, ci pracuje, kolko ma penazi alebo ci ma vodicak. Ak by som hypoteticky hladal nejaku na turistiku, tak pochodovat s ruksakom bude rovnako lekarka zo sukromnej ambulancie s prijmom 5000 / mesiac, aj upratovacka z tej istej polikliniky na dohodu za 300 mesacne. Mieru vymletosti, ktoru mozno cakat u upratovacky teraz neriesime.
@earlgrey Samozrejme, ze hlada a ta domaca masturbacia (kazdy druhy den 🙂 ) ospevovana ako plnohodnotna nahrada, skoda reci. Nadrzana je.
Kamarat / ka na ucel, ked ona "nechce sex" je idealna prave taka / taky, ktora mi pripada uplne neatraktivna. Uz vobec nezalezi, ci pracuje, kolko ma penazi alebo ci ma vodicak. Ak by som hypoteticky hladal nejaku na turistiku, tak pochodovat s ruksakom bude rovnako lekarka zo sukromnej ambulancie s prijmom 5000 / mesiac, aj upratovacka z tej istej polikliniky na dohodu za 300 mesacne. Mieru vymletosti, ktoru mozno cakat u upratovacky teraz neriesime.
@patrike Súhlasím, len ťa trocha poopravím, poznám veľa upratovačiek s VŠ (a preto robia takú prácu, lebo majú napr. deti s PAS alebo inou diagnózou), to len na margo tej vymletosti, aj keď si to nechcel riešiť ale v podstate máš pravdu.
Kebyže ten muž mal aj o 10 rokov viac ale by bol úspešný manažér, veľmi pekný, sexy atď. rétorika autorky by sa hneď zmenila. Len škoda, že mi na moju otázku neodpovedala.
@patrike Súhlasím, len ťa trocha poopravím, poznám veľa upratovačiek s VŠ (a preto robia takú prácu, lebo majú napr. deti s PAS alebo inou diagnózou), to len na margo tej vymletosti, aj keď si to nechcel riešiť ale v podstate máš pravdu.
Kebyže ten muž mal aj o 10 rokov viac ale by bol úspešný manažér, veľmi pekný, sexy atď. rétorika autorky by sa hneď zmenila. Len škoda, že mi na moju otázku neodpovedala.
@earlgrey Vid tiez rozdiel medzi sympatickym mackom a vyzratym odpornym prasatom. Byva to tak okolo 2000 na mesacnom plate 🙂
Vidím tu nejaké skryté komentáre, ale niektorých užívateľov som si blokla. Ich nepríjemá, podrývačná a agresívna komunikácia ma irituje, už dlhodobo, nielen tu a teda nemám ďalej záujem čítať ich komentáre. Tak FYI.
Vidím tu nejaké skryté komentáre, ale niektorých užívateľov som si blokla. Ich nepríjemá, podrývačná a agresívna komunikácia ma irituje, už dlhodobo, nielen tu a teda nemám ďalej záujem čítať ich komentáre. Tak FYI.
@anonym_autor Zase su vsetci blazni, len autorka lietadlo...
@melanta lebo ja teraz nehľadám vzťah. On nie je úbohý, pre mňa má mnoho povedzme kontaktov a je byť dobre mať ho za známeho... kamoša...
@anonym_autor
Jaj tak? Takže si dosť vychcana s diskutabilným charakterom a hľadáš riešenie aby aj vlk bol sýty aj ovca celá! To si mala napísať hneď v úvode diskusie, úplne to mení obsah témy.
@anonym_autor
Jaj tak? Takže si dosť vychcana s diskutabilným charakterom a hľadáš riešenie aby aj vlk bol sýty aj ovca celá! To si mala napísať hneď v úvode diskusie, úplne to mení obsah témy.
@svetlonos nie, ja nehľadam aj ovcu celu aj vlka syteho. Hladam iba kamaratstvo, bez vyhod, prioritne so zenami plus/minus v mojom veku, akoze moze byt aj chlap, ale musi chapat, ze to takto zostane. On sa ozval, vsetko chapal do toho sme s tym isli. Vcera po troch dnoch uplne otocil retoriku. A to ma stoplo. Z pohladu sexualneho ma ako muz nepritahuje, nepaci sa mi. Cize nic sexualne tam nemoze byt z mojej strany. Vysvetlila som mu to, ze iba kamaratstvo, nech si este raz precita moj profil. Tak sa tvari, ze je to ok, ale vidm, ze retorika sa mu uz zmenila. A tak je to dobre. Nech hlada to, co chce u niekoho ineho.
@svetlonos nie, ja nehľadam aj ovcu celu aj vlka syteho. Hladam iba kamaratstvo, bez vyhod, prioritne so zenami plus/minus v mojom veku, akoze moze byt aj chlap, ale musi chapat, ze to takto zostane. On sa ozval, vsetko chapal do toho sme s tym isli. Vcera po troch dnoch uplne otocil retoriku. A to ma stoplo. Z pohladu sexualneho ma ako muz nepritahuje, nepaci sa mi. Cize nic sexualne tam nemoze byt z mojej strany. Vysvetlila som mu to, ze iba kamaratstvo, nech si este raz precita moj profil. Tak sa tvari, ze je to ok, ale vidm, ze retorika sa mu uz zmenila. A tak je to dobre. Nech hlada to, co chce u niekoho ineho.
@anonym_autor Aha, tak dalsie salto, zrazu sa hladaju kamosky a nie chlapi ... zabava graduje. Len tu pozor, lebo zrazu zistis, ze ta obtazuju nejake lesby.
Tak ono pokec sám o sebe je skôr taka zbierka všetkého možného neviem či práve tam hľadať partnera. Cca 10 rokov do zadu som sa tam prihlásil dokonca boli aj stretnutia ale všetko bolo strata času. Pokec je ozaj len taka zúfalá moznost podľa mna. Ale zas možno som mal šťastie na take ženy.
@ivicatolic no ja si myslím, že nezasunie 🙂 býva doma s exmanželkou a deťmi, je bez práce už dlho, a už ani nešoféruje (neviem, či mu nezobrali vodičák) a vyzerá na 65-70r.
@anonym_autor tak to ukonči bez kamarátstva, toto ti k životu netreba..
Naskor som chcela napísať, že veľa ľudí nie je fotogenických a realita je lepšia, ale teraz platí to vyššie..
@svetlonos nie, ja nehľadam aj ovcu celu aj vlka syteho. Hladam iba kamaratstvo, bez vyhod, prioritne so zenami plus/minus v mojom veku, akoze moze byt aj chlap, ale musi chapat, ze to takto zostane. On sa ozval, vsetko chapal do toho sme s tym isli. Vcera po troch dnoch uplne otocil retoriku. A to ma stoplo. Z pohladu sexualneho ma ako muz nepritahuje, nepaci sa mi. Cize nic sexualne tam nemoze byt z mojej strany. Vysvetlila som mu to, ze iba kamaratstvo, nech si este raz precita moj profil. Tak sa tvari, ze je to ok, ale vidm, ze retorika sa mu uz zmenila. A tak je to dobre. Nech hlada to, co chce u niekoho ineho.
@anonym_autor
No dobre ale písala si, že má kade tade kontakty atď. Tebe by nebolo blbé ho o niečo požiadať? Tiež mám okolo pár takých ľudí, nie úplne kamošov ale ja by som sa cítila blbo. Raz som tak poprosila kamoskinmu mamu. Ona je jedna ruka so starostom. Poprosila som ju, či by on vedel zabezpečiť, aby iná kamoška vedela prejsť z jednej škôlky do inej ako učiteľka.
Ale že by som takto využívala ľudí na vyšších pozíciách či s kontaktmi, no to nie.
Ono je iné, mať kamošov a potom ti sami navrhnú pomoc, keby bolo treba. Ale toto mi príde od teba také učelove.
Napríklad poznám muža, ktorý toho povystrajal neúrekom za život. Je obyčajný smrteľník, na prvý aj druhý pohľad neatraktívny (v tejto dobe). Má však tiež dosť dobré kontakty na určitých miestach a vie vybaviť termín zav2- 5 dní, inak sa čaká aj pol roka. A i keď je na Tom po viacerých stránkach dosť biedne, nie je blbec! Vie, kto je vychcana a pozná ho len keď treba pomôcť. A týchto akože kamošov sa zbavuje. Skús si to aj ty prehodnotiť. Ďalší kamoš sa napríklad rozišiel s priateľkou, lebo si nebol istý, či miluje ju alebo luxus, ktorý poskytovala. Aj ten finančný.
@anonym_autor
No dobre ale písala si, že má kade tade kontakty atď. Tebe by nebolo blbé ho o niečo požiadať? Tiež mám okolo pár takých ľudí, nie úplne kamošov ale ja by som sa cítila blbo. Raz som tak poprosila kamoskinmu mamu. Ona je jedna ruka so starostom. Poprosila som ju, či by on vedel zabezpečiť, aby iná kamoška vedela prejsť z jednej škôlky do inej ako učiteľka.
Ale že by som takto využívala ľudí na vyšších pozíciách či s kontaktmi, no to nie.
Ono je iné, mať kamošov a potom ti sami navrhnú pomoc, keby bolo treba. Ale toto mi príde od teba také učelove.
Napríklad poznám muža, ktorý toho povystrajal neúrekom za život. Je obyčajný smrteľník, na prvý aj druhý pohľad neatraktívny (v tejto dobe). Má však tiež dosť dobré kontakty na určitých miestach a vie vybaviť termín zav2- 5 dní, inak sa čaká aj pol roka. A i keď je na Tom po viacerých stránkach dosť biedne, nie je blbec! Vie, kto je vychcana a pozná ho len keď treba pomôcť. A týchto akože kamošov sa zbavuje. Skús si to aj ty prehodnotiť. Ďalší kamoš sa napríklad rozišiel s priateľkou, lebo si nebol istý, či miluje ju alebo luxus, ktorý poskytovala. Aj ten finančný.
@svetlonos on uz mal snahu profitovat na mne,
@ivicatolic no ja si myslím, že nezasunie 🙂 býva doma s exmanželkou a deťmi, je bez práce už dlho, a už ani nešoféruje (neviem, či mu nezobrali vodičák) a vyzerá na 65-70r.
@anonym_autor no tak byvat s exmanzelkou a s odobratym vodicakom je snad red flag, aj keby bol adonis 🙈 to, ze vyzera staro, je uz v tomto pripade irelevantne
@zuzacka16 ja som ju nahlásila, takýchto ani netreba blokovať, admini ich mažú
Máš pravdu v predchádzajúcom príspevku. Keby bol ten pán menezer dobrý, už dávno s tými super kontaktmi prácu má, aj bez nich. Ľudí, ktorých predbehne ich povesť, zamestnajú na základe životopisu a odporúčaní. Na pohovore doriešiť podmienky akurát.
@anonym_autor
@melanta ja ale vzťah v tejto chvíli nehľadám, to mám aj na pokeci. A do toho snáď išiel, keď so mnou komunikoval. A nič fyzické na úrovni FWB s ním nechcem mať.
@anonym_autor co je FWB?
@earlgrey nie, neblokla som si ťa, ale nemám dôvod reagovať. Čo som chcela, som sa dozvedela, názory som si prečítala. Čiže nemám dôvod sa tu už vracať.
@anonym_autor V poriadku, mňa len zaujímalo, že ak nechceš vzťah ani nič, prečo ti vadí ako ten muž vyzerá, to je všetko. Ale v pohode. Našla si odpoveď na svoju dilemu, super 😉

Toto je presne obraz Slovenska. Aj keď z neho grciam-využiť, použiť, vyžmýkať, do ksichtu sa mu smiať a do ruky mu srať. Tu nikdy nebude dobre.