Je normálne, keď partner chce ísť na pánsku jazdu?

4. feb 2023

Ahojte príde vam normálne že vam partner oznámi že chce ísť na pánsku jazdu v čase keď máte sviatok ? Keď som mala ja voľnejšie od povinnosti vravela som či by sme nešli aspoň na predĺžený víkend alebo +- 2dni z týždňa dakam zrazu keď ide o tuto akciu nie je problém sa utrhnúť sa z prace …neviem to rozchodiť

dzulli1980
4. feb 2023

@katkazocele Ja osobne nie som žiarlivá, nie som stíhačka, nekontrolujem partnera ... všetko je o prioritách ... pokiaľ ma chce partner podviesť, nepotrebuje na to pánsku jazdu ... môže to urobiť hocikedy, hocikde ...

katkazocele
4. feb 2023

@dzulli1980 😒 tak mne skôr ide o to, že asi záleží aj do akých situácií sa človek dobrovoľne dáva- napríklad asi ťa nepodvedie keď ide do Lidla nákup,ale skôr ak bude mať voľný víkend s kamarátmi, ktorí istotne niektorí budú slobodný, takže budú mať myšlienky aj zábavu iného typu. Logicky, ktorá situácia je náchylnejšia ?

ropucha6
4. feb 2023

Ano, panska jazda sa mi zda v pohode (ja mojho stale posielam), ale nezda sa mi okey, co pises dalej, ze ty uz nemozes ist…to je uz niekde chyba potom.

katkazocele
4. feb 2023

@ropucha6 má to logický dôvod, veď ho autorka aj spomenula už, lebo ju obviňuje z podvádzania, a vieš prečo jej to zakazuje???Lebo keď on chodí na tie svoje tak si užije a bojí sa, že jeho žena urobí to isté. To je to keď zlodej kričí chytte zlodeja tvz.😠

dzulli1980
4. feb 2023

Ale prosím Ťa, to sú také teórie ... ako som písala vyššie, všetko je o prioritách ... keď chce podviesť, podvedie ... je jedno kde, kedy ... x-krát som sa dostala do situácií, že som mala príležitosť, mohla som partnerovi "zahnúť" bez toho, aby sa to dozvedel ... nikdy som to neurobila.
@katkazocele

kitycat
4. feb 2023

Je rozdiel ked si dvaja planuju program a ked si piati musia zladit kalendár. Prežiješ to

katkazocele
4. feb 2023

@dzulli1980 ale nie každí muž je tak silný ako ty alebo Ja, preto načo sa zbytočne vystavovať do takýchto situácií? veď stačí málo a už je zle, to sa snažím naznačiť, aby tu nebola o týždeň téma podviedol ma na pánskej jazde...

ropucha6
4. feb 2023

@katkazocele nech je dovod akykolvek, taka partnera treba poslat na pansku jazdu a ze vratit sa uz nemusi.

malasandrika
4. feb 2023

@katkazocele modelová situácia - keby máš Ty alebo Tvoj partner výborne platenú prácu, ale nadriadený je slobodný a príťažlivý, Ty sama by si zmenila prácu alebo žiadala partnera, aby zmenil prácu? Lebo veď pokušeniu sa vystavuješ denne

gertrudaosem
4. feb 2023

Chlapi sú divní... A nechápem prečo sa tu (všade kde sa pohnes) stále presadzuje že ich chudacikov treba pochopiť a niečo im 100x vravieť .. nie je to iný druh len iné pohlavie. Pohlavia sú aj u zvierat a nikto ich neberie ako niečo iné alebo iné druhy.. chlap je rovnako človek ako zena. Nechápem prečo by sme mali tolerovať že sú sprostí a sebecki a nevedia rozmýšľať pripadne myslieť na nás ženy ako my myslíme na nich. Celé je to choré ich tu hýčkať a chápať. Lebo králi sveta doprdele.

katkazocele
4. feb 2023

@malasandrika ty porovnávaš šéfa z práce, ktorý nemôže sa ťa ani dotknúť alebo mať nejaké sexuálne narážky, lebo by si ho mohla žalovať za obťažovanie s prípadom, keď človek sa ide baviť so slobodnými kamarátmi na celý víkend ? akože vážne😕

viestta
4. feb 2023

@katkazocele dobre, tak velmi atraktivna kolegyna alebo kolega? Zmenis zamestnavatela aby si nepodlahla pokuseniu? Alebo suseda, sused. Odstahujes sa?

malasandrika
4. feb 2023

@katkazocele aký je v tom rozdiel? Ak si človek chce zasúložiť, zasúloží si hocikde, či v kancelárií alebo na pánskej jazde.

viestta
4. feb 2023

@malasandrika presne, da sa aj na pracovisku najst tiche miestecko na intimne chvile, ak o to clovek zaujem ma. Ak o to zaujem nema, tak ani panska jazda, ani firemne mecheche ani ziadne ine "prilezitosti" nevyuzije. Vernost je vecou rozhodnutie, nie vecou nedostatku prilezitosti.

katkazocele
4. feb 2023

@malasandrika Pánska jazda= alkohol, uvoľnená atmoféra vs Práca - v ktorej robíš Prácu!+ žiadny alkohol a asi ani príliš uvoľnená atmosféra.

malasandrika
4. feb 2023

@katkazocele alkohol s rozhodnutím podviesť vôbec nesúvisí. Je to vždy len výhovorka.

siska53
4. feb 2023

@katkazocele Pokial viem, v tom filme chodil len ten jeden za svojou vlastnou zenou, tak ake podvadzanie??? Ty si sa fakt asi z niecoho nespamatala.

Autorka ak mate nezhody, skor by som pouvazovala, ci su take, ktore viem predychat. Ak nie, radsej rozchod. Ja by som ho pustila. Moj bol z prace na par dni raz lyzovat, ja doma s detmi, uplne v pohode. My vavame aj prespavacie skolenia.. Ja neviem, ale akosi.. mne by nejaka blbost podviest a podobne nenapadla..a mojmu tiez nie.
Ale mam pocit, ze u teba nejde o toto, to skor tak katkazocele stale riesi, tebe skor ide o to, ze je to v case nejakeho tvojho sviatku a uz druhykrat a ked chces ist ty,ze nemozes, vsak? Ja by som ho pustila, ale potom s nim hodila vaznu rec.

zorkahorka
4. feb 2023

Ano, aj muz to isty cas takto robil,ze so mnou nechcel,s ksmaratmi ano. Dupla som doma nohou, ze ok, chod, ale potom isto pojdeme niekde aj spolu.

viestta
4. feb 2023

@katkazocele nechcela by som stravit zivot vedla tak podozrievaveho cloveka ako si ty. Ty si asi ani neuvedomujes ako svojou podozrievavostou nicis zivot sebe, svojmu partnerovi. U teba dovera asi nie je to na com je postaveny vztah. U teba je to postavene na prisnej a neobmedzenej kontrole toho druheho. Je len otazka, kde ta ma tvoja podozrievavost korene. Bud mas zlu skusenost, ktoru si nikdy nespracovala, co by bol ten lepsi pripad. Alebo druha moznost je, ze podla seba sudim teba, takze nemas kontrolu nad sebou a svojimi pohnutkami, takze prisudzujes to, co by si sama robila tym druhym.
Skus tie svoje paranoje spracovat sama v sebe a nepis do kazdej temy svoje traktaty o nevere. Ver tomu, ze vacsina ludi nie su stetky, ktore daju kazdemu a proutnici, co pretiahnu kazdu, ktoru stretnu. To len ty stretavas tych nespravnych ludi.

gladys_07
4. feb 2023

@katkazocele ty vyhladaj prosim ta odbornu pomoc, naozaj nie je normalne co predvadzas.

Bud si ty niekoho podviedla a nedopadlo to dobre, ale (podla toho ako sa vyjadrujes o muzoch), niekto zlomil srdce neverou tebe. Alebo zeby sa podvadzali rodicia?

katkazocele
4. feb 2023

@viestta Podľa teba muž tu autorky patrí do ktorej množiny? tých 10%? ktorí povedia žene ktorá sa ponúkne _ Milá slečna nechcem, ja mám doma ženu. Áno túto vetu použije na pánskej jazde pred svojimi kamarátmi, je to veľmi pravdepodobný scenár, máš pravdu. Chlapi keď sú samy, tak nerozmýšlajú nad ženami a sexom, kto to kedy videl, aby si skupinka chlapov cez víkend šla užiť s cudzími ženami😉

katkazocele
4. feb 2023

@siska53 Je to komédia, a pôvodný plán bol ísť večer naháňať baby keby im nedajú cih decká, mala by si dávať väčší pozor pri sledovaní tv😉

viestta
4. feb 2023

@katkazocele ano, mas to so sebou tazke. Lebo ty uz vies, ze tam budu aj slecny, pritom o nich nebolo ani slovo. A predstav si, ten moj ked ide na pansku jazdu, tak idu 8 az 10 chlapi. Sami sa vyjadrili, ze posledne co im tam chyba su zeny. A ja ho tam kludne pustim. Nie preto, ze by nemal s kym vrznut. Ja ho pustim aj tam, kde by si mal s kym vrznut. Lebo nas vztah je postaveny hlavne na dovere. Ale to ty so svojim nastavenim nikdy nepochopis, to mi je jasne.

malasandrika
4. feb 2023

@katkazocele čiže žena keď ide na dámsku jazdu, hneď tam musia byť single muži alebo rovno idú na striptíz? Si uvedom už, nech chce niekto súložiť počas manželstva/vzťahu, bude hocikedy a hocikde, nebude čakať na takéto situácie. Ty si jasný dôkaz toho, ako “sledovanie TV” zatemňuje mozog. Prosím Ťa nešír už paniku, daj sa psychicky dokopy a vyhľadaj odborníka.

katkazocele
4. feb 2023

@viestta Počkať, to si reálne myslíš, keby tam mali byť slečny, tak jej to povie je priateľ???? Toto vážne myslíš vážne, že by jej povedal, že si ide užiť?😵 Ale nie každí muž je ako tvoj, prečo stále nedokážeš uznať, že aj hajzlíci a klamár majú vzťahy? veď si pozri už tisícky diskusií tu na Mk, ktoré dávajú mne za pravdu😉

katkazocele
4. feb 2023

@malasandrika Ja šírim paniku? ja len Upozorňujem aby si žena všímala varovné signály(pánska jazda, ktorá sa nedá presunúť), aby som nemusela čítať o pár týždňov, tému- Môj priateľ ma podviedol na pánskej jazde a jeho kamaráti dali z tej akcie fotky na Facebook/instragram napríklad.

viestta
4. feb 2023

@katkazocele s tebou ziadna debata nema zmysel. Ty si ides svoje paranoidne fantazie bez ohladu na fakty.

katkazocele
4. feb 2023

@viestta Ty si taká tvrdohlavá, ako keby si celý dni len doma pri deťoch a nevieš čo sa deje medzi ľuďmi či už na pracovisku alebo keď si vídu von sa zabaviť... a vidíš neodpovedala si mi, či si myslíš ,že by jej povedal že majú v pláne tam mať baby, takí hlúpy chlap sa snáď ešte ani nenarodil ktorý by vopred oznámil svoje plány svojej žene.😅

nekonecna_katastrofa
4. feb 2023

@katkazocele Keby si tak pozorne sledovala film, zbadala by si, že zatiaľ čo páni boli s deťmi na chate a robili im súťaže, program, dámy si šli na vínko a poľovnícky ples, kde tramtarará tancovali s inými mužmi.

viestta
4. feb 2023

@katkazocele s tebou ziadna debata nema zmysel. Ty si ides svoje paranoidne fantazie bez ohladu na fakty. (ale to sa uz opakujem, dufam, ze ked ta zas stretnem v nejakej diskusii podari sa mi prisadnut prsty a nepisat si s tebo, lebo zmysel to vobec ziadny nema)