Je normálne, keď partner chce ísť na pánsku jazdu?

4. feb 2023

Ahojte príde vam normálne že vam partner oznámi že chce ísť na pánsku jazdu v čase keď máte sviatok ? Keď som mala ja voľnejšie od povinnosti vravela som či by sme nešli aspoň na predĺžený víkend alebo +- 2dni z týždňa dakam zrazu keď ide o tuto akciu nie je problém sa utrhnúť sa z prace …neviem to rozchodiť

katkazocele
5. feb 2023

@aurora33 tak vidíte, že som nezačala Ja, ale niekto iný, len som sa pripojila 😉

nekonecna_katastrofa
5. feb 2023

@misinka0611 OMG. Toto je prípad teda 😮

malasandrika
5. feb 2023

@katkazocele moja milá, väčšieho realistu ako som ja, si v živote ešte nezažila a prosím Ťa, nezamieňaj si dojmy s pojmami. Ty nie si realista, Ty si paranoidná.

aurora33
5. feb 2023

@katkazocele nezačala si, ale hneď si sa pripojila. A stavím sa, kebyže nezačne ta žena tak aj tak by si tu tému vytiahla. Ty paranoik.

katkazocele
5. feb 2023

@aurora33 Tak teraz si domýšľaš ty😉 Nie nezačala by som, zasa nie som posadnutá tou témou, ako sa tu niektoré baby snažia nahovoriť mi.

viestta
5. feb 2023

@katkazocele nezacala si, ale rada si si prihriala svoju polievocku, vsak?

aurora33
5. feb 2023

@katkazocele nie vôbec nie si posadnutá 🤦‍♀️🤦‍♀️

katkazocele
5. feb 2023

@aurora33 možno v tvojej hlavičke😉

aurora33
5. feb 2023

@katkazocele Ved všetky vidíme čo tu stváras.

ibajaanikiny
5. feb 2023

@katkazocele mam otazku. Ty svojho partnera aj vencis?alebo mu iba doma zlozis puta,ked potrebuje na wc?🙊

katkazocele
5. feb 2023

@ibajaanikiny nie, len vidím ako psíkovia v mojej práci skáču na zadané fenky 😎 a potom prídem na Koníka a vidím 2 nové témy o podvádzaní 😑 ešte chceš byť vtipná?

ibajaanikiny
5. feb 2023

@katkazocele podla dvoch psikov posudzujem celu chovnu stanicu?zaujimave zmyslanie…🐶🐶

veronikaszabova
5. feb 2023

@katkazocele zmen pracu, mozno zmenis aj pohlad na chlapov - nie kazdy chlap "skace na zadane fenky". Uz to konecne pochop.

katkami123
5. feb 2023

@katkazocele
Tak už by bolo na čase sa preniest potom cez rozchod. Zas žiaden normálny chlap ti dlhodobo tolerovať nebude, aby si ho uštvala niekoľkými kontrolnými sms a telefonátmi každý deň. Keď ta podviedol, nebol to ten pravý. A toho pravého nepotrebuješ kontrolovať. Keď sa s tebou raz chlap rozide, lebo sa chováš ako stíhačka, potom čo? Budeš v každej téme rozoberať zas také ženy namiesto nevery? Je kopa dôvodov na rozchod, nevera je len jeden z mnohých. Keď sa zas iný s tebou rozide, ze máš malé prsia, pôjdeš na plastiku? Buď osobnost.

viestta
5. feb 2023

@katkami123 myslim si, ze ked ju chlap opusti, tak sa to bude nazyvat utek pred zivelnou pohromou nedoziernych rozmerov.

katkazocele
5. feb 2023

@katkami123 hovoríš z cesty, ja len píšem osobné zážitky z okolie a všímam si aj časté témy tu na MK 😏

aurora33
5. feb 2023

@katkazocele tak si skus všímať v práci aj vo svojom okoli aj pekne veci, nie len to zle. Vlastne to ako vnímaš svet okolo vypovedá veľmi veľa o tebe.

veronikaszabova
5. feb 2023

@katkazocele mne nemusis nic posielat

katkami123
5. feb 2023

Ty napíšeš pravdu, len keď sa pomýliš.

lalenka33
5. feb 2023

@katkazocele skús pracovať medzi ľuďmi a nie medzi zvieratmi. Očividne si vyrastala v rodine kde psi krížom krážom skákali na feny a už si si tieto názory, ktoré ti boli odmalička vťĺkané do hlavy niesla so sebou ďalej a teraz si zatrpknutá stará dievka od ktorej každý chlap utečie lebo ho 24 hodín denne monitoruje a ešte aj zo záchoda jej musí vysielať videohovor, že je tam sám.
Alebo ťa podviedol chlap do ktoreho si bola zamilovaná a nevieš tú traumu prekonať.
Vieš o tom, že existujú terapeuti, psychologia, ktorí ti dokážu pomôcť? Aj keď ty už potrebuješ psychiatra.
Aj s tvojími komplexmi z tvojho výzoru ti dokážu pomôcť pár zakrokmi. Rozprávku, že žiadne komplexy nemáš si nechaj pre niekoho iného. Žiadny normálny človek spokojný sám so sebou neukradne cudziu fotku a nehrá sa, že je to on. Si psychicky chorá a mala by si sa čím skôr začať liečiť. Dúfam, že tieto paranoje nehovoríš ľuďom aj v reálnom živote lebo si nechcem ani predstavit kolko žien mohlo uverit tvojim chorym paranojam a začali stalkovať svojho manžela. Ktovie kolko vzťahov si takto zničila, že si ženám vsugerovala, že chlap ich všade podvádza.

katkazocele
5. feb 2023

@lalenka33 nie nikomu nič nevtlkam do hlavy, len hovorím aby človek bol opatrný, lebo veriť môžeš na 100% asi len sebe🤔 svojho nestalkujem ani sa mi nemusí hlásiť, my dvaja sa rešpektujeme a nerobíme obaja nič čo by mohlo vyvolať podozrievanie 😏 Komplexy nemám len som realistka , že svet nie je ružová záhrada a ľudia nemajú problém byť doma super milý pozorní a o pár hodín neskôr už sa mojkajú s inou/iným 😑

katkami123
5. feb 2023

@katkazocele
Ty budeš ten typ zeny, ktorá keď sa na chlapa zavesí, chlap sa jej už nezbaví.

viestta
5. feb 2023

@katkazocele a ta fotka poľskej tanečnice? To bolo co? Ty tu ideš vykladať o etike a morálke, pritom si sama úbohá. Už sa aspoň nestrapnuj

lalenka33
5. feb 2023

@katkazocele ked nemáš komplexy prečo si ukradla identitu inej žene a keď si tvoj nick zadajú do googla tak im ukáže jej fotku a v diskusiach tieto tvoje paranoje? Viem, neodpovieš.
Trošku si protirečíš v tom, že najprv napíšeš, že vy sa rešpektujete a nerobíte nič čo by vyvolávalo podozrenie a potom hneď napíšeš, že nežiješ v ružovej záhrade, že chlap je doma pozorný a potom sa mojká s inou.
Tak asi v tej ružovej záhrade žiješ a tvoj chlap, ktory nerobí nič čím by vyvolal v tebe podozrenie sa možno každý deň mojká s inou. Až ho nedrżíš na reťazy 24 hodín denne keďže ako píšeš 100% môžeš verit len sebe. Ktovie s kym si ten tvoj dáva rýchlovku niekde v aute kým má 15 minút na nákup inak by si ho už podozrievala. Tak chudak musí zasunúť za 5 mimut a má ešte 10 na nakup a je bez podozrenia. Najviac podvádzajú tí, čo majú doma paranoidne ženy ako si ty. Vieš ako sa vraví pod lampou býva najväčšia tma.
Sranda, že všetci chlapi okrem toho tvojho podvádzajú ženy len preto, že ich ženy nedržia doma v pivnici ako Natashu Kampus

moonlight1210
6. feb 2023

@viestta tiez, vzdy ked vytiahne tieto kritizujuce, moralisticke reci, si uz zakazdym spomeniem na to jej fejkovanie svojej osoby, aj s tym dojemnym popiskom k fotke, ako sa dlho odhodlavala zverejnit svoju tvar, fotila sa na dvadsatkrat a prosi, aby ju ludia nesudili za krivu ofinku, ze si ju “sama” doma strihala.
A k tomu jej motto: “úprimnosť a dôvera sú u mňa na prvom mieste.”

A zrazu to moralne kazanie od nej znie uplne inak. 🙂

moonlight1210
6. feb 2023

@katkazocele ak mas za sebou zle detstvo, kde si nebola lubena, ci bola iba manipulovana (rodicovsku lasku vymenou za nieco, nie bezpodmienecnu), alebo je za tym zly vztah, kde si vela davala a nedostala nic (ci malo) naspat, este si ostala po opusteni aj “okradnuta”, mala by si s tym nieco urobit.
Inak si to budes cely zivot vliect so sebou ako bremeno.
Kritikou druhych si ho neulahcis. Ani ho na nich neprenesies. Oni zavru diskusiu a tam to pre nich skoncilo. Vzdy nakoniec zistis, ze ho zas vlecies iba ty.

Vyzera to obcas, ako by si si chcela vybudovat svoj svet trvalych nemenitelnych istôt. Kde sa mozes utiekat a citit v bezpeci. Lenze treba pochopit, ze zivot je konstantna zmena. Nic, absolutne nic nebude trvale, nech na tom akokolvek tvrdo pracujes. Dokonca mozes sklamat sama seba, ked sa spreneveris svojim presvedceniam.
Napr. trebars zistis, ze zrazu uverejnujes fotku cudzej zeny a zbieras za jej vzhlad poklony, za ktore “skromne” dakujes, pretoze zrazu zistujes, ze ked si s tym zacala, treba klamstvo drzat v chode, aby vyzeralo uveritelne. Dokonca ti to ani neprislo. Ze je to vlastne neskodna zabava.
Pritom si najskor verila, ze si jedna dostojna, pravdovravna, zasadova osoba, co nikdy neklame a nepodvadza.
(Alebo si klamarka v realnom zivote, ale tu sa snazis vybudovat svoju novu identitu, ktora by splnala tuzbu “byt lepsou”. Projektujes sem to, co by si chcela splnat.).

A obcas to vyzera, ze ludom davas latku vysoko a kladies na nich naroky, lebo sama ich v realite nesplnas. Len chces vytvorit iluziu, ze ty tym narokom bezne vyhovujes. Preto si dovolujes ich ziadat aj od druhych.
Skryvas za to svoje neistoty.

katkazocele
6. feb 2023

@lalenka33 nádych, výdych 😇 idem ti teraz dať odpovede aby si nedostala infrarkt_ fotka bola vtip, nie ukradnutie identity, rešpektujeme sa, preto nerobí nič čo by naznačovalo, že by niečo robil za mojim chrbtom- to ale neznamená, že sa môžem mýliť a máš pravdu ty a Ja som podvádzaná, to nik nevie na 100% ani ty s tvojím mužom 😉 Najviac podvádzajú tí, ktorí nemilujú už, nemajú svedomie a nemajú žiadnu morálku ☹

katkazocele
6. feb 2023

@moonlight1210 snáď každá žena sa v živote sklamala, ale každé sklamanie ťa posunie, posilní, to by si mala už vedieť vo svojich rokoch. Moje sklamania a prekážky, ktoré som doteraz prekonala a zažila či už na vlastnej koži, ale skrz priateľov a známych, ma posilnili natoľko, že sa pozerám na svet bez ružových okuliarov, riadim sa heslom dôveruj ale preveruj , toto heslo platí snáď od nepamäti 😎
Nemôžem mi mať za zlé keď upozorním ženy, načo si majú dávať pozor a všímať si, aby predchádzali sklamaniu.
Napríklad keď poradím_ ak si tvoj partner zrazu zmenil heslo, tak je niečo v neporiadku. Treba zbystriť pozornosť.
Prečo by táto moja rada mala byť zlá pre danú mamičku? prečo ?
Dávam ti za pravdu, že chcela by som mať nemenné istoty, to ale chce na svete asi ďalších 8 miliárd , takže asi nie som nejaká výnimočná v tomto prípade. Súhlasím aj s tvojím tvrdením, že život je neustála zmena 👍 Ľudom nastavujem zrkadlo dnešnej doby(klamstvo, neláska, nevera, týranie, využívanie....)pokiaľ je nechutné to čo v ňom vidíš, tak sa odvráť zrak😎
Keby som tušila, ako môže jeden žartík s fotkou vyvolať takúto hystériu a každého pasuje do roli psychológa ,tak to samozrejme neurobím 🙄, nuž nie každý vtip sa podarí😵
A čo je zlé na tom mať vysoké požiadavky? veď len takto sa človek môže posunúť vyššie. Keď sa uspokojíš s aktuálnym stavom tak zakrsneš časom.

banderaska29
6. feb 2023

keď budeš chlapovi zakazovať pivo s kamošmi, tak bude slopať šampanské s kur**mi.. vyber si 🙂