Kde si mám niekoho nájsť?

8. júl 2023

Kde si zena v 30 rokoch najde priatela? Mam pocit ze kazdy je uz zadany, ma rodinu, deti, a ja som po poslednom vztahu ostala odsudena na to ze uz budem navzdy sama. 😁

aliaray1
8. júl 2023

Nejaky turisticky klub?

sheila121
8. júl 2023

Užívaj si to, kým sa dá 🙂

monsterablue
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
vulka
8. júl 2023

Mám kolegu. Ten má 35 a tiež je smutný, že si nevie nikoho nájsť. Tak šiel na hudobný festival, na rôzne kurzy kadečoho a tam hľadá. A samozrejme sociálne siete.

spadnutaslivka
8. júl 2023

ja poznám kopec nezadaných 30-35, ... neviem, či sa ľudia len boja alebo sú už takí starí, že sa im nechce prispôsobovať sa, lebo to sa vo vzťahu bežne robí...

liljana
8. júl 2023

Je lepsie zrat si nervy sama sebe, ako ti ich ma zrat niekto druhy. 🙂

liz_lemon
8. júl 2023

kamosky/kolegyne/rodina nepoznaju niekoho?

dzulli1980
8. júl 2023

Hlavne sa prestaň ľutovať ... čo to je 30-tka v dnešnej dobe? ... ja som mala za sebou toxický vzťah, dlho som bola sama - 8 rokov, ja som ani nejako nehľadala ... raz prišla kolegyňa, že či sa len tak zo srandy neprihlásime na nejakú zoznamku ... vtedy som mala 34 ... po cca 2 týždňoch sa mi ozval muž, teraz už manžel ... je tam kopa úchylákov, ženáčov, ale vidíš ... ani som nechcela a bum ... čo má prísť príde, netreba úpenlivo hľadať, tí chlapi to vycítia a taká žena ich nepriťahuje ... máš kopu času ... čo by som dala teraz za to byť aspoň na týždeň znovu single 😀

autor
8. júl 2023

@dzulli1980 myslíš to naozaj či ma len chceš povzbudiť? 😁

dzulli1980
8. júl 2023

Myslím to vážne ... naozaj, ja som ani nečakala, že by som tam našla nejakého normálneho muža ... môj muž bol dosť zo začiatku dosť zakríknutý, vyrastal v rodine, kde ich bolo 5 detí, otec alkoholik, nemal vzor, nevedel, ako sa k žene správať, ako jej dvoriť, také tie citové prejavy atď., taký sloník v porceláne bol ... nehovorím, mala som s ním kopu roboty 😀 , ale vykľul sa z neho jeden zodpovedný starostlivý úžasný chlap, má svoje vrtochy, kto nemá, no nemenila by som ... ja som pri ňom tak nejako od začiatku cítila, že to je ON, že pri ňom budem v bezpečí, postará sa atď. ... skús sa prihlásiť na zoznamku, my sme sa zoznámili na partnernaurovni.sk a hlavne nič nečakaj, život vie niekedy sám od seba parádne prekvapenia pripraviť ... držím palce.

kristinapetronela
8. júl 2023

Kúp si psa a už sa ti niekto prihovorí ...

tiika
8. júl 2023

Aké máš koníčky, čo rada robíš? Máš nejake domáce zviera, hlavne psa?
Dobre sú všelijaké kurzy, športy, pobyty, prednášky (salsa, joga, volejbal, veslovanie, pobyty zamerané napr. na meditáciu, dýchanie ..). Pri venčeni psíka som sa vela krát s niekym zakrývala. Pri tomto všetkom máte niečo spoločne a vždy tému na konverzáciu.
Spoznať ľudí sa da i na festivaloch, diskotéke.. tam už ale môžeš naraziť i na nejake nepríjemne tipy.
Potom zoznamky na nete. Poznám vela párov, ktoré si takto začali, no podľa mna je to i o šťastí, kedy a či vôbec natrafis na niekoho normálneho.
Hlavne je byt aktívna, venovať sa svojim záľubám, stretávať sa s kamošmi, chodit do spoločnosti, von a nesedieť doma.

elizabet173
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
nikolca
8. júl 2023

Ja mam 43 dve deti som dva roky sama tiež si nemôžem nikoho najsť som na zoznamke ale pišu mi sami nadržanci ktory chcu len sex.uletik a hlavne pišu ženači no neviem asi som na nespravnej zoznamke🤣🤣

petamich
8. júl 2023

ked sa pozriem na okolo, kde stretli partnera vsetky moje kamosky 30+ (vratane mne), tak mi vychadza praca, zoznamka, kamarat z detstva, ktoreho stretli po rokoch - v tomto poradi pocetnosti

barborachors
8. júl 2023

zoznamka a socialne siete. nikde inde dnes chlapa nenajdes, ak ho teda nechces oslovovat v tescu alebo nechodis do krcmy, treba si uvedomit ze doba sa zmenila a ludia sa uz na ulici neoslovuju...
Este sa moze niekto vyskytnut v praci alebo v nejakom zaujmovom kolektive (kruzky, kurzy, sport) ale je to skor ojedinele, resp menej caste ako online priestor.

ruxandra
9. júl 2023

Ja som sa tiez v tomto veku rovnako opustala a hlavne, stale som si hovorila, ze toto je vek, kedy su vsetci normalni a schopni ludia uz zadani a radsej budem asi sama ako s nejakym blbom 😅 ale tak nejak zo srandy som sa registrovala na zoznamku, len som chcela vediet aki ludia su tam a tak 😀 a fakt to bolo nieco strasne, ale medzi tymi vsetkymi hrozami co som tam videla, som nasla aj jedneho normalneho 🙂

la_dolce_vita
9. júl 2023

Pripajam sa aj ja a takisto uz ako 40tnicka som na zoznamke nasla muza, s ktorym zijem. Treba ratat s tym, ze hladas ihlu v kope sena a filtrovat ten odpad, neriesit tych nevhodnych. Ten moj bol akurat po rozchode a tuzil sa zoznamit a nebyt sam, tiez bol ale znechuteny z zien na zoznamke. Hoci byvali sme nedalo, tazko by sme sa v realnom zivote stretli.. inak vzdy som tuzila stretnut niekoho na ture, roky som chodila a aj chodim, vsak Tatry mam na dosah, ale nikdy nic..

jan510
9. júl 2023

sestra sa zoznamila na spolujazde, kedze nemala auto tak cestovala domov z ciech cez spolujazdu a tam si ju nasiel jej vyvoleny 40tnik. Ona zas nechcela cez zoznamku nikdy a vzdy si nasla realne, ale tak je dost akcna, chodila do divadla, fitka, kupalisko aj sama, nemala s tym problem, cize dost muzov ju aj oslovilo

elizabet173
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
elizabet173
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
didip
9. júl 2023

Skus zoznamku, aj môjho muža som tam stretla 😊