Mám 26 a pobláznil ma 50tnik

20. mar 2022

Ma podla vas taky vztah perspektivu? Stretli sme sa parkrat na kave a velmi pekne sa ku mne sprava. Mam tomu dat sancu? Osobne to do buducnosti nevidim ale zamilovala som sa. Mam zist z kratsej cesty aj ked to bude boliet?

janulka1802
20. mar 2022

Keď ste bez závazkov, prečo nie? Čo sa týka budúcnosti, za mňa je to už príliš veľa, ale každá to máme nastavené inak. Keď to Tebe vyhovuje, vyskúšaj. Mne sa v takom veku páčili len rovesníci alebo pár rokov starší muži, max do 10 a tak mi to aj ostalo.

somtunovaa
20. mar 2022

Z toho čo si napísala je nemožné urcit či to ma perspektívu.

xiaomi_
20. mar 2022

Je vo veku tvojho tatka, rozhodne nie

kornelies
20. mar 2022

Ma to zmysel, pokial je pan milionar, ty mas dobry zaludok a zvladnes ako 36 rocna zdielat postel skoro s dochodcom.
Pokial je to sedy priemer, uzi si a chod dalej. Nie je to perspektivny partner.

dzulli1980
20. mar 2022

Za mňa nie ... zamilovanosť vyprchá, príde realita ... veď by Ti otcom mohol byť.

travelllerka
20. mar 2022

Musíš dať viac detailov o ňom 🙂

autor
20. mar 2022

Penazi ma dost ale o tie mi naozaj nejde. Zahrna ma laskou a pozornostou.Pozname sa 2 mesiace.

syslik81
20. mar 2022

mas deti? ak nie iste budes chciet a co s dedkom .. moc ti s nimi nepomoze .. vela toho uz nebude ani vladat chvilu neaky vylet ale to sa zmeni na papucove vecere a ty si vo veku kedy si este mas co uzivat ... nechala by som to tak kym to este nebude boliet ... zamilovanost /polaznenost vyprcha velmi rychlo

h2
20. mar 2022

Nieee! Je strašne starý (to píšem, ako žena, ktorej muž má 54 🙈). Teraz môže byť úžasný a neodolateľný, ale ten vekový rozdiel bude časom len výraznejší. Navyše, nechcem byť zlá, ale pravdepodobne ani jemu nejde o dlhodobý vzťah.

dadis
20. mar 2022

No co, vyskusaj to, ked si zalubena. Ak to aj nevyjde, aspon staremu panovi skvalitnis jesen zivota 🙃 (povedane s nadsazkou, lebo ja mam 40 a vztah s 65r panom nevylucujem, ak by tam bola zamilovanost, ale teda tie predstavy mi pridu celkom vtipne)

kitycat
20. mar 2022

Neklam samu srba.. Zahrnata laskyplnymi peniazmi.
Stretavate sa 2 mesiace na kavu a sex... Pockaj este pol roka ked odide zamilovanost a realita zivota s o tolko starsim muzom. Mozno budes vynimka a mozno mas len uprimne rada jeho peniaze

oli18
20. mar 2022

Ty mozes mat aj mladsich od seba, preco si vyberas o 24 r starsieho? Ved si vo veku, ked mas na vyber siroku vekovu skalu muzov. Napr od 20-34. Zbytocne s nim stracas cas.

mattkapd
20. mar 2022

Za mňa chod radšej z kratšej cesty.. Pozri sa skus si predstaviť vás vzťah o 20 rokov.. Ja neviem ja osobne chcem so svojím mužom zo starnúť.. Užívať si dôchodok pekne s vnúčatami.. Nič z tohoto pri nom nestihneš..

panelacikova
20. mar 2022

no, skôr si pobláznila ty jeho... keby mal rozum, hľadal by si partnerku minimálne 35+ a ak ti nejde o peniaze, naozaj si pomysli, ako budete vyzerať o 15 rokov. ty 40-tnička pravdepodobne plná života a naozaj v najlepších rokoch a on bude mať vyše 65 a naozaj to môžeš nezvládnuť, rozpadne sa to tak či onak. za mňa je 20 a viac ročný rozdiel naozaj veľa.

panelacikova
20. mar 2022

@kitycat presne. keby pán bol chudobný ako myš, stretávali by sa v jej byte a ešte by ho nebodaj musela finančne občas podporiť (nákup a podobne), tak by ho asi tak nemilovala. jasné, že ju zahŕňa láskou a pozornosťou. pre neho je 26-ročná mušľa hotový zázrak....

fadama
20. mar 2022

otázka znie či by si bola tak zaľúbená aj keby nemal peniaze 🙊🤣

domka222
20. mar 2022

Len aby si naraz neprebaľovala deti aj jeho. Je to veľký vekový rozdiel. Ty budeš ešte plná života a on už pán dôchodca.

mk22
20. mar 2022

Určite nie.
Och Véd ty si môžeš vyberať a teba po blázni tak starý pan🙄 oproti tebe.
To je chvíľkovy ošiaľ.
Nič viac.

ivangeline
20. mar 2022

Tak na romanik. Na viac...to by bola rarita. 🙂

marietaaaa11
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
madeline1
20. mar 2022

Ved je to tvoja vec, uzivaj si jeho pritomnost, ked je ti s nim fajn. Ak ta poblaznil je urcite pekne, mily, aj sikovny. To co spolu budete mat je len vasa vec. Tu na konovi 100 ludi, 100 chuti, nenechavaj si radit v otazke vztahov, hlavne pokial ide iba o vekovy rozdiel a medzi vami je vsetko v poriadku.

karhu
20. mar 2022

syna nema?

madeline1
20. mar 2022

@karhu 😂

ved to by nebol on, iba z casti jeho DNA

autor
20. mar 2022

@karhu nie nema 😂 ma 28 rocnu dceru

zoro9836
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mk22
20. mar 2022

Takže on súloží mladšiu devenku ako je jeho dcera?
Nieee.
Hľadaj si sebe rovného vekom všetkým, nechaj ho nech zahŕňa pozornosťou rovesnicky.
Ak by ste mali dieťa.. Ak bude súhlasiť.. On ako 60r otec bude chodiť prváčikovi na združenie?
Bude trpezlivý vysvetľovať učiť rovnice nerovnice alebo ty budeš suplovat vitálne ho otca kým on si bude mastit boľavé kolená, v tom lepšom prípade.

ckocka
20. mar 2022

Kľudne si to užívaj, ak ti vyhovuje, však sa nejdeš hneď vydávať. Časom sa to nejako vyriešiť samo.

diamond007
20. mar 2022

Chces v budúcnosti rodinu a deti? Ak nie, vôbec nevadí taký veľký vekový rozdiel. Ale ak chces aj ty rodinu a deti tak by som to brala z perspektívy a nešla do toho

lindous
20. mar 2022

Mne to príde, že si viac zamilovaná do tej pozornosti, ktorou ťa zahŕňa ako do neho, keď už teraz píšeš, že na budúcnosť s ním to nevidíš... Takže bez ohľadu na vekový rozdiel, ja by som to stopla, pre dobro oboch...

marcellka32
20. mar 2022

Na letný románik ak sa na to cítiš, do dlhodobého vzťahu nie...