Mám si nájsť milenca?

31. dec 2020

Ahojte, obaja sme 40+, máme ročné dieťa. Nespali sme spolu už 1,5 roka nakoľko pol roka pred pôrodom sa bál o zdravie dieťaťa. Pracuje 5 dní v týždni, od 7-19. Momentálne už druhý mesiac spáva v obývačke, nakoľko dieťa dosť zle spí, čast noci spí pri mne, potom si ho berie on, aby sme sa trochu vyspali na striedačku. Pobozka má keď odchádza aj keď príde z práce. Keď sme niekde, sedíme vedľa seba oblapi. Je pozorný, zaujíma sa o to, čo sme cez deň robili. Ale mne chýba sex. Možno ani nie ten akt, ako to, že potom sa k sebe tulite. Tá blízkosť. Niekedy príde za mnou do spálne a ešte hodinku lezime v postieli a ma drží v naruci. Akýkoľvek rozhovor na túto tému ...je už trápny. Nevie prečo spolu nespime, a ani ja. Nedokázal by so mnou späť keď sa dieťa na nás pozerá. A niekde inde sex odmieta (napr.dieta v spálni, my obývačka). Neviem čo mám robiť.

katkati
31. dec 2020

Tvoj muž je prinajmensom divný. Absolútne ho nezaujíma, ako sa cítiš ty? Že vraj iba v spálni. A neverím, že on si za rok a pol ani raz neulavil. Opýtaj sa ho, kde si to urobil, či v spálni.

lija22
31. dec 2020

@katkati presne. chcela by som vidiet ako by zareagoval pri tej poslednej otazke 😄

bluka2
31. dec 2020

@katkati možno mimo bytu.
Myslím si, že to bude iba časť problému, bohužiaľ. Nezdá sa mi to ok, že ho nezaujíma, ako sa cítiš ty a že sa tvári, že nic. Nezdá sa mi ok, že sa cítiš blbo znovu načínat tak zásadnú partnerskú tému.
Daj vedieť po čase, ako to pokračuje. Držím palce, ale neviem... Niečo je na 100% v neporiadku

thoughtfulweirdo
31. dec 2020

Skusala si mu jasne povedat, ze hoci on problem nevidi, Ty takto nie si stastna a trapis sa v takom vztahu a treba to vyriesit? Lebo to by som spravila ja. Nerypala by som sa v jeho dovodoch, ak o tom teda nechce hovorit a nepacia sa mu moje navrhy, nech navrhne nejake riesenie on, lebo to treba riesit. Aj v tejto oblasti vztahu treba prist k nejakemu kompromisu (ak tam samozrejme nie su zdravotne dovody na sexualnu abstinenciu). Ked ta lubi, nie je mozne, aby mu bolo jedno, ze Ty si nestastna. Mozno mu to len treba takto jasne polopate vyjasnit, nech sam seba nema sancu presvedcit, ze je vsetko ok.

bluka2
31. dec 2020

@thoughtfulweirdo on ten problém určite vidí, aspoň nespomínala, že sa jedná o niekoho s IQ 50...

thoughtfulweirdo
31. dec 2020

@bluka2 Tusim niekde v komentari autorka pisala, ze sa o tom uz velakrat bavili, ale podla neho nie je co riesit.

bluka2
31. dec 2020

@thoughtfulweirdo ja mu neverím, že si to myslí. To len taká blbá stratégia, aby sa vyhol téme

autor
31. dec 2020

@thoughtfulweirdo už sme sa o Tom fakt viackrát bavili a sme si povedali, že teda v stredu 😀 ale nikdy k tomu nedošlo. Za toho 1,5 roka sme spolu spali 3x. Akože, je fakt, že máme náročné dieťa. Je to ale strašne zlaté dieťa aj vyzorovo aj povahovo. Takže všetky nežnosti idú doňho. Voči mne je nežný, oblapi, pobozká. Vraví že je šťastný. Všetka jeho rodina má má veľmi rada, prijali ma. Vidía, že ich brať je šťastný. Dosť sa pretĺkal životom. Vlastne, ani neviem, čo som tým chcela povedať

thoughtfulweirdo
31. dec 2020

Anonym, ja by som urcite trvala na tom, aby vymyslel nejake riesenie. Podla toho, co pises, to nie je zly chlap, len ocividne ma nejaky problem, ktoremu sa chce vyhybat. Len je smutne, ze zabuda, ze si vo vztahu aj Ty. Mozno sa ho skus spytat na toho milenca, ci mu nedopne.

yoxinka
31. dec 2020

3x za 1,5 roka? A chlap ti povie, že on nevidí problém? Nemá nejaké zdravotné problémy? Nerobí si to potajme sám z nejakých dôvodov. Je to veľmi zvláštne ... Mám tri deti, ako som už písala a teda spánok všetkých bol otras, ale našli sme si čas na sex vždy s manželom.

katkati
31. dec 2020

Viem, že je ťažké si to priznať, ale tvoj manžel buď je sebec, alebo ma psychický problém. Erekciu má, takže nie je problém, že chce, ale nemôže. Z nejakého dôvodu nechce. A to s normálnym manželstvom nemá nič spoločné.

peta2202
31. dec 2020

to zeby si si niekoho nasla by len vsetko skomplikovalo, vobec by to tejto situacii neprospelo, treba hladat spolocne riesenie 🙂

januarova
31. dec 2020

A aký mal vzťah k sexu pred dieťaťom? Bol vášnivý? Nemôže mať milenku? Je to veľmi zvláštne...

autor
31. dec 2020

@januarova nie, nebol veľmi vášnivý. A nie, milenku určite nemá

autor
31. dec 2020

@peta2202 už som písala vyššie, že som to myslela ironicky

nela6
31. dec 2020

@marca12 pripomenúť stare casy by mohlo pomôcť aj tak...

lija22
31. dec 2020

a co tak opit sa? vies normalne riadne a snad sa murozviaze jazyk a minimalne sa uvolni cojaviem

kassandra25
31. dec 2020

Toto vyzera na nejaku poradnu, ked odmieta spavat s tebou v obyvacke alebo kdekolvek inde v byte. Navrhni mu poradnu a povedz mu ze si zufala. Ze mas s tym problem a cudujes sa, ze on nie.

marca12
31. dec 2020

A ked ta oblapi,nevyvijas iniciativu? Akoze doslova by som znasilnila.

domi995
1. jan 2021

Ahoj, v prvom rade si myslím, že tvoj manžel je úžasný v tom, ako ti prejavuje pozornosť a náklonnosť..že ťa pobozká, objime, prituli sa.. Buď zato vďačná, lebo sú rodiny, kde tieto nežnosti od manžela chýbajú a sú len pri tom milovaní..to tiež nie je dobre. Ďalšia vec, nemyslím, že má nejaký problém..sú aj muži, ktorí na to nemyslia každých 7 minút a nepotrebujú to mat každý deň..nechapem prečo ich tak vždy ženy prezentujú 🤷‍♀️ by ste sa čudovali, koľko dokáže chlap vydržať aj bez masturbácie a pritom nemá žiadny psychický ani fyzický problém..inak rady tu sú veľmi dobré, dať dieťa,,na prazdniny", urobiť si pekný deň, trochu ho vydráždit...hlavne na neho netlač a nezvyšuj kvôli tomu hlas (ani nám ženám sa to nepáči, keď na nás muž tlačí)

elizabet173
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
elizabet173
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
domi995
1. jan 2021

Ešte mi napadlo, keďže máte náročné dieťa, nebojí sa, že znova otehotnieš? Tá spálňa je možno výhovorka kvôli tomu..rozprávali ste sa už o druhom dieťati?

yoxinka
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
yoxinka
1. jan 2021

@domi995
Veď dobre, vydržia ... ale sex 3x za 1,5 roka??? Ja myslím, že medzi myslieť na to každých 7minút a 3x za 1,5 roka je príliš veľká škála možností.

celasapremenim
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
walentina7
16. sep 2023

Načo potom existujú svadby? Mal by sa celý ten cirkus zrušiť. Taká faloš. Každý tam každému prisahá, že ho nikdy neopustí v šťastí ani nešťastí, v zdraví ani v chorobe,nech by sa čokoľvek stalo, že budú spolu... a stačí že to neklape v sexe už hneď jeden z nich odchádza. Tak načo pri prísahe klamete? Keď navždy tak navždy! A ked viem, že to čo hovorím sú len frázy ktoré nemyslím vážne,tak sa ani nevydávam.

celasapremenim
18. sep 2023

@walentina7 skor, ze ich ani nenapadne, zeby to mohol byt aj zdravotny dovod v tej pravej laske

duppka13
18. sep 2023

No asi ta nepotesim my to mame podobne ale my uz smerujeme k rozchodu. Nas posledny sex bol splodenie dietata. V tehotenstve nechcel, po porode nebol cas a ked uz som potom zacala byt iniciativna tak nechcel stale sa vykrucal tak som mu povedala ze ja s nim sex chcem a ked to bude citit rovnako nech pride za mnou. No a uz ubehlo 2.5 roka 😳 najvacsia chyba co sme spravili su oddelene spalne, to uz potom nie je cesty spat, vytrati sa intimita a s nou aj dost podstatny pilier vztahu. Potom to uz u nas ide dole kopcom. Milenca si nehladam ved ani neviem kedy by som ho riesila ked som stale doma s dietatom. Este podotknem ze mi po porode zostalo asi 5 kg navyse tak telesne to az taka katastrofa nebude, je to vsetko v hlave. Ja uz si ani neviem predstavit sex s nim. Tak potom sa len rozhodnut ci to takto vydrzis do konca zivota, bez intimity. Alebo odist a skusit stastie inde.