Manžel chce análny sex

27. aug 2023

Baby je to podla Vas v pohode…S manzelom sme spolu 15r a teraz odo mna chce toto…Doteraz nic.Ked som sa ho opytal ci mal vo vztahoch anal predo mnou,povedal ano…Mne to pride spinave.Uz by fakt nevedeli kam vopchat vtaka…Ci vy mate v pohode taky sex?Ak ano neboli to?Ja som asi staromodna ale toto akosi pre mne je ee….

klarissa25
27. aug 2023

To vážne??? Ved si sa to pýtala normálne pod svojim nickom 😅 a teraz anonymné 😅

maranta_leuconeura
27. aug 2023

Je to podla mna v pohode, ak sa na tom ludia dohodnu. Neboli to ak sa to robi spavne. Ale co ta zaujima ako to maju v spalni ini? Co ty chces alebo nechces a ake mate od toho obaja ocakavania si budes musiet vyriesit s muzom 🤷

viestta
27. aug 2023

Kazdemu ako vyhovuje a pri com si dokaze uzivat. Na toto norma neexistuje, tak si to vydiskutuj s muzom, nie na MK. Tak ci tak je len na tebe ci na to pristupis, ci nie.

lindous
27. aug 2023

Z času na čas áno, pre mňa je to ok, viem si to užiť, ale to tebe môže byť jedno, ak to je tebe proti srsti… myslím, že muž chce bojovať proti stereotypu, ale to sa dá aj inými spôsobmi, možno skús navrhnúť niečo čo by vám mohlo vyhovovať obom

monikkatt
27. aug 2023

Ak chces tak vyskusaj. Ak nie tak mu rovno povedz ze nie, pripadne to najprv vyskusajte na nom s poriadne velkym klackom ci sa mu bude pacit 🙊 ze potom vyskusas aj ty😃
Ale vazne, sak s nim komunikuj

melanta
27. aug 2023

Možno je za tým iba to, že 15 rokov praktizujete dokola 3 polohy a už ho to nebaví (čo by malo logiku). Takže hovor s ním o tom, prečo chce takúto zmenu. To, či to iné ženy praktizujú teba nijak neovplyvní.

maranta_leuconeura
27. aug 2023

@monikkatt tak to by dost zien bolo asi prekvapenych, kedze muzom sa to tiez moze pacit 😉

mikadooo
27. aug 2023

Pre mňa osobne to nie je ok. Raz sme skúsili, zistila som, že au, vlastne sme ani nestihli poriadne začať. A odvtedy manžel neskúšal. Rešpektuje, že mi to nie je príjemné a sexujeme tak, aby sme z toho mali obaja potešenie. Ale čítala som, že vraj niekto to má rád, dokonca vie pri ňom dosiahnuť orgazmus...🤷🤷🤷. No, sme rôzni...

autor
27. aug 2023

@mikadooo dakujem velmi pekne…Tiez mi to nie je prijemne ale uz viac krat sa snazil tam ist sle ja som povedala,ze nie…Mne to pride ako vravim spinave

petamich
27. aug 2023

to ci to my doma praktizujeme alebo nepraktizujeme si necham pre seba a poviem ti len jedno - obcas vztahu prospeje vyskusat v sexe nieco nove ALE to nove musi byt jednak chcene a akceptovane oboma partnermi bez prehovarania, natlaku, ...a idealne aj obom prijemne, takze ak sa na to necitis, tak to nerob

anonymanonym
27. aug 2023

Spinave ani bolestive to nemusi byt.. Ak ta to aspon trochu laka, tak mozes najskor skusit experimentovat aj sama.. Ak ta to absolutne nelaka a nechces, manzel by to mal pochopit a nenutit ta do toho.. V kazdom pripade odporucam v bezpecnej a uvolnenej atmosfere pri vinku prebrat ake este sex. tuzby ma/te, ak sa nahodou o takych veciach ani po 15 r. otvorene nerozpravate (kedze zrazu si sa nieco taketo dozvedela napriek tomu, ze jeho nieco take zjavne bavi uz dlhsie - vzhladom na predosle skusenosti). Som za to, ze taketo otvorene rozhovory vedia velmi posunut vztah k lepsiemu.

galioska
27. aug 2023

zas vymyslena tema🤣

avicii18
27. aug 2023

Vždy si hovorím, ako asi ženy čo tomu holdujú udržia v neskoršom veku stolicu.

walentina7
27. aug 2023

Keby mi muž povedal že bývalú prášil do venca, hneď by si mohol začať baliť kufre.

lucia851
27. aug 2023

Ja som to skúsila pár krát a stačilo mi nikdy viacej

anonymanonym
27. aug 2023

@walentina7 takze by si sa rozviedla s muzom LEN kvoli praktikam, ktore robil s byvalou pred viac ako 15timi rokmi? Wau 🤦‍♀️

maranta_leuconeura
27. aug 2023

@avicii18 pouziju plienky rovnako ako ich rovesnicky 😉

20erika07
27. aug 2023

No ano pre niektore je anal nechutny a velmi bolestivy. Taktiez tomu neholdujem. Niektore maju dokonca aj orgazmus. A zalezi aj od muzovho vybavenia a techniky.
Pre cistejsi pocit je fajn klystir par hodin pred a vycistit črevá a samozrejme kondom . Tak to teda praktizuje kamos so zenou. Mozno to vínko pred na uvolnenie. Urcite aj to uvolnenie robi vela. Tuto pripravu a realizaciu si viem ale predstavit tak raz za rok , aj ked ma to vobec nelaka. A sa cudujem , ze to chlapov vobec laka, pchat to tam skadial idu vykaly von🙈

rachel36a
27. aug 2023

Vrazila by som mu nieco do zadku a uvidis ze by stratil zaujem... Taketo veci by mali chciet obaja...ak si proti, tak povedz nie a hotovo...

walentina7
27. aug 2023

@anonymanonym ja by som si takého chlapa ani nezobrala. Takže tak.

deninka233
27. aug 2023

Análny sex by sa vôbec nemal nazývať sexom, je to hlavne o zvýšení intimity, pocitu spojenia, odovzdania sa partnerovi, uvoľnení sa. Je to úplne niečo iné ako klasická penetrácia. Nám obom sa vždy zvýši hladina lásky, ľúbime sa potom viac aj mesiac po tom, sme k sebe milší, pozornejší, viac sa spolu smejeme, sme šťastnejší… Na druhej strane, je to náročnejšia oblasť ako klasický sex, vyžaduje si viac času, viac priestoru (ruku na srdce, pri náročnej práci, dvoch deťoch a prerábke domu, kto má na to čas častejšie ako raz do mesiaca?) análna oblasť je viac inervovaná, preto dokáže poskytnúť oveľa viac radosti, no pocity sú veľmi intenzívne a hranica s bolesťou je veľmi tenká, niekedy musím partnera zastaviť, že už je to moc intenzívne a potrebujem pauzu, lebo som doslova zahltená pocitmi. Taktiež partner musí byť omnoho viac na úrovni, musí sa vedieť ovládať, skľudniť a spomaliť keď treba, vrátiť sa o krok späť a najmä, musí tú ženu viesť a previesť celým tým procesom až do orgazmu. Ja mávam až 10-15 minútové stavy podobné orgazmom, kedy mi mozog úplne odletí do preč a som totálne mimo. Navyše “análny sex” zahŕňa množstvo iných aktivit, od prstov, erotických hračiek, masáže atď atď. Je pravda, že skúsenosť je neprenosná, ale dopriala by som každej žene také pocity a prežívanie, ako mám pri tom ja. Je málo klasických praktík (tj žiadne extrémy) ktoré si vyžadujú zručnosť partnera tak, ako práve análny sex. Nepoznám ženu, ktorá by mala šikovného partnera a napriek tomu by povedala, že análny sex je fuj. A ak chcete vidieť, ako presne análny sex NESMIE vyzerať, tak si pozrite hociaké bežné p*rn*. Zobrazenie análneho sexu tam, je len vydobíjanie si pocitu moci nad ženou a to je absolútne no go pri akejkoľvek praktike. Samozrejme, ak muž chce análny sex na základe týchto videí, tak je proste hnusák a treba ho poslať do teplých krajín. Samotná praktika s tým však nič nemá.

anonymanonym
27. aug 2023

@walentina7 zaujimava selekcia pri vybere partnera, ze kriterium, aby so ziadnou zenou v akejkolvek vzdialenej minulosti nikdy nepraktizoval analny sex 🤷‍♀️ ale tak kazdy sme nejaky no..

queen_mary
27. aug 2023

Podla mna v pohode, skusit preco nie. Ale ak je to vyslovene proti tvojmu gustu, tak sa do toho netlac. Neuzila by si si to.

nikpa
27. aug 2023

Dôležité je či to chces aj ty, keď nie tak to proste odmietni. V poriadku v sexe je všetko to, čo robí radosť a pôžitok obom. A hej, bolí to, análny otvor je uspôsobeny aby z neho niečo vychádzalo smerom von, nie dnu.

kiki68
28. aug 2023

Ja to teda od porodu vylozene preferujem tento druh sexu. Ale tak to som ja a ked sa to Tebe nepaci, tak to je podstatnejsie. Mna ma doma moj chlap v posteli a Teba zase ten Tvoj. Podla mna pozeral filmy a kamosov s povedal a mozno jeden z nich zvelicoval ale je to super.

h2
28. aug 2023

Mne je skôr divné, že to začal chcieť teraz, po 15 rokoch. Stalo sa niečo, prečo to teraz zrazu chce???

autor
28. aug 2023

@walentina7 ked som sa ho opytala,ci to robil aj predo mnou,vraj ano….Tak neviem ci to je alebo nie pravda

autor
28. aug 2023

@20erika07 kebyze mame viac dier boli by asi schopny aj tam….Mna to nelaka a som prekvapena,ze to navrhol az 15r potom co sme spolu

marco88
28. aug 2023

Dve baby Ivet a Diana majú jeden dobrý podkast, volá sa: Divoká jazda #bezhanby a v jednej časti riešia anál. Ivet tam opisuje svoje skúsenosti. Skús si to vypočut.

maranta_leuconeura
29. aug 2023

@marco88 aj v podcaste Sexualna vychova sa analny sex riesil uz viackrat