Manžel mi povedal, že pri sexe mysli na inú

viki_izakova
16. jan 2021

Ahojte zeny potrebujem úprimnú radu neviem co si mam myslieť a co robiť. S manželom sme uz 2 roky mame dve deti spolu. Ako každý jeden vzťah hocikedy sa pohadame ale vzdy sa udobrime ale dnes mi ked sme sa hádali tak ma urazil ze som tmavšia a ja som mu úsmevom na to odpovedala hlavná vec ze vzdy sa ti na tej tmavej kokot postaví a vzdy sa pri nej urobis a on mi na to nervami odpovedal ale vzdy si musím pri tom predstaviť inu aby sa mi postavil a odisiel z izby. Od vtedy som ostala mimo neviem co si mam myslieť ci mi to povedal v nervoch, ci mi chcel len slovami ublížiť alebo to myslel uprimne vazne. Po pol hodine ako sa v inej izbe ukludnil tak to nespomenul ked prešiel okolo mňa ale snažil sa mi prihovoriť ohladom deti ale ja ho ignorujem a ani nevie. Ako mam na to všetko reagovať. Prosim vas dajte mi vo vsetkom rady budem vám za kazdu jednu vďačná

deti95060810
16. jan 2021

dúfam že hádku počuli aj deti ....🙄😨
mňa by ti veľmi urazilo, že pri sexe myslí na niekoho iného.... myslím že v návale zlosti ti povedal pravdu - ako to v skutočnosti je....😢

didi2102
16. jan 2021

@viki_izakova ja si skôr myslím že to bolo len v zlosti podľa toho čo píšeš,uvedom si že síce ta on urazil,ale dosť nepekne si po ňom ty vystartovala

viki_izakova
autor
16. jan 2021

@deti95060810 a ja si myslim ze povedal pravdu lebo teraz je zavretý v inej izbe a sprava sa ako keby jemu bolo ublizene...

viki_izakova
autor
16. jan 2021

@didi2102 ano ale vzdy ked sa hádame tak ma uraza ako vyzerám a ja som už nevedela ako reagovať tak som mu toto povedala ale nerozumiem prečo mi toto povedal ved v sexe nam to klape vzdy sa pri tom pozerá namna . Preto neviem co si o tom myslieť a co ďalej robiť nechcem robiť unáhlené zavery aby som potom nelutovala

deti95060810
16. jan 2021

@viki_izakova nechaj to pekne vychladnúť .... a potom by som sa ho opýtala čo mu vadí na vzhľade.... 😉

skarli
16. jan 2021

Ak niekam chodí často sám pravdepodobne za inou ak nechodí povedal to len z nervov

viki_izakova
autor
16. jan 2021

@skarli nechodi nikam iba do prace a naspäť

viki_izakova
autor
16. jan 2021

@deti95060810 asi ano skusim sa ho to spytat ale jeho odpoveď poznam povie ze mi to povedal v nervoch..

deti95060810
16. jan 2021

@viki_izakova v nervoch ? tak ja by som mu povedala aby sa dal liečiť... 😉
normálny človek by nemal takto reagovať...

viki_izakova
autor
16. jan 2021

@deti95060810
@deti95060810 mas pravdu neviem co mam ozaj robit som zmätená

taskataska
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zazvorka87
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
stanulienkat
16. jan 2021

Tak s manzelom ste este "len" 2 roky, nie "uz". Takze ste sa asi nestihli velmi spoznat. A mate hned dve deti v tak kratkom manzelstve. Mozno ste prilis rychlo do toho vhupli a nerozmyslene. Manzel uz pravdepodobne lutuje.

viki_izakova
autor
16. jan 2021

@taskataska
@taskataska dva roky spolu zijeme inaksie sme spolu 6 rokov

didi2102
16. jan 2021

@viki_izakova a ty si romka a on nerom? To že pri sexe myslí na inú je za mňa blbosť ale keď naráža na tvoju farbu pleti tak je blbec riadny

viki_izakova
autor
16. jan 2021

@zazvorka87 často v hneve ma takto uraza

viki_izakova
autor
16. jan 2021

@stanulienkat my sme spolu chodili 4 roky a dva roky spolu zijeme

viki_izakova
autor
16. jan 2021

@didi2102 ano som Rómka a on tiež iba ze on je svetlejši

stanulienkat
16. jan 2021

@viki_izakova aha lebo pises,ze si s manzelom 2 roky. Tak to potom vedel do coho ide a neospravedlnuje ho to. O to smutnejsie, ze ta mal cas spoznat..

didi2102
16. jan 2021

@viki_izakova prosím!!!! On je tiež a ide tá urážať že si len tmavšia to ako keby mne muž povedal že som opalenejsia,keď to spomínal viac krát treba si sadnúť a vydiskutovať ,máte malé deti treba to riešiť ,buď sa s tým vyrovna (aj keď za mňa nieje s čím keďže on je róm tiez) alebo dovi dopo

nika23t
16. jan 2021

@viki_izakova normálne sa ho opýtaj, či je podľa neho ok taka poznámka, a ako by sa on cítil, keby si niečo také vypočul od Teba. V hneve človek povie mnoho vecí, ktoré nemusí tak myslieť... Hlavne ho neignoruj, budeš múdrejšia, keď Ti odpovie on. Nie my na MK.

zazvorka87
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
taskataska
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zazvorka87
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
komplikovana
16. jan 2021

ved mu povedz, ze si taka aku ta rodicia urobili. Ako keby si mohla za svoj vyzor. Tvoja urazka, tiez nebola prave najvhodnejsia. Asi mate taky zvyk, sa hadat tym ze sa urazate. Takze ste si kvit.Nabuduce ani nereaguj, lebo to nema ani logiku. Normalne mu povedz, ze to co hovori je absolutny nezmysel, uz nevie co by povedal, tak trepne 1 vec co ho napadne. Nenechaj sa vyprovokovat. A keby to bola aj pravda co povedal, ze mysli na inu, tak to nie je tvoja vina. Je to jeho problem.

miro1360
16. jan 2021

@viki_izakova V niektorých vzťahoch je hádka súčasť a padajú tam kadejaké urážky a ak chceš v tom vzťahu zotrvať tak treba si na to zvyknúť. Čo navrhneš? Že oslovujme sa pekne keď na seba kričíme? :D To by asi nebolo to správne korenie. Keď on bude sypať do polievky silné korenie a prisypeš tam nejaké aj ty, tak takú polievku budete potom jesť. Nesmiete sa však fyzicky napádať - taký vzťah je o tom "kokote" a treba to ukončiť (buď vzťah alebo to násilie).

rachel36a
16. jan 2021

@viki_izakova vasa komunikacia je uplne ukazkova...

taskataska
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
viki_izakova
autor
16. jan 2021

@stanulienkat a ja si to myslim a este jeho je vacsie a nelutuje co povedal

viki_izakova
autor
16. jan 2021

@didi2102 keby ze to snim diskutujem tak mi odpovie ze to povedal v nervoch