Manžel nechce objatia. Vraj nie sme pubertiaci

2. máj 2022

Možno si pamätáte že som tu pred časom písala že muž nechce objatia, držanie za ruky, pusu. Vraj už nie sme pubertiaci. Nemám ani 40 a robí to už 5 rokov. Dcéra vidí u kamarátky, že otec pohladí mamu, povie, že je pekná a čudovala sa, že u nás to tak nie je.
Keďže ma to trápilo, vyhľadala som psychologičku. Tá mi poradila chodiť sama pravidelne na terapie, vraj je to len môj problém keďže muža to netrápi. Muž mi hovorí, že si nezaslúžim objatia, to mám vraj akceptovať lebo v preklade to znamená, že ich momentálne pre mňa nemá. A keď mi chýbajú objatia, mám objímať stromy, zvieratá, kamarátky a deti. Ja neviem, či len mne sa zdajú rady od veci alebo nerozumiem psychológii. Čo si o tom myslíte?

zanka777
2. máj 2022

Ahoj a si si istá že ťa psychologička je studovana keď ti dáva také *úžasné rady???veď to je na hlavu.v prvom rade by som zmenila dr.

elizabet173
2. máj 2022

@zanka777 môže byť, ja som sa pred rokmi stretla s detskou psychologičkou, ktorá dávala také rady, že by si žasla. Tak ako je výborná psychologička, je aj podpriemerná, ako v každom povolaní

elizabet173
2. máj 2022

@autorka v tvojom veku by som nezabíjala roky života s mužom, ktorý mi povie, že si jeho objatie nezaslúžim. To, že ti dáva peniaze a postará sa o teba, keď si chorá považujem za normálne, nie za nejaké zásluhy.

mia7811
2. máj 2022

Nechrape s nim psychologicka? :D ked take hovadiny ti poradila??? Sorry, podla mna ma inu. Ked si to nevsimne, nakukni mu do mobilu alebo pocitaca. Podla mna sa tym mnohe vysvetli.

vlcik1
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
vlcik1
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
0silvia0
2. máj 2022

@vlcik1 to si aku pravdu napisala👍

autor
2. máj 2022

@mia7811 psychologicka je staršia pani

mia7811
2. máj 2022

Naozaj si si ista, ze nemoze mat niekoho ineho? To je absolutna vyhovorka to ze je stary na neznosti. To moze hovorit dakomu svojej urovni....
Aj muzi potrebuju prejavy neznosti davat aj dostavat. S vekom to nema ziaden suvis. On vidi ze tebe to chyba a vyslovene ta tresta a vyziva sa v tom ako ti ublizuje. Prepac, podla mna dakoho ma a caka az sa ti natolko sprotivi, ze ho nechas ty sama. Moj nazor. Na tvojom mieste mu pobalim kufer a nech taha do p...e ked chova jak kreten.
Nelubi sa mu, nech si najde inu.

mia7811
2. máj 2022

A to s tym vyrokom ze saty by vyzerali lepsie na mladsej jasne ukazuju jeho myslienkove pochody. Chce mladsiu zenu lebo ma pocit ze ma na viac... tvoj chlap je nechutny k...t. vrchol neucty k zene.. ale ked si to od neho nechas, je to tvoja vec. On si ta nezasluzi

nevenka
2. máj 2022

@mia7811 z toho celeho mam tiez nakoniec tento dojem...☹.
Moj muz sa sam oznaci za suchara, ale ked som mu toto povedala, tak povedal, ze to je vrchol chrapunstva a absurdity. Fakt nie je objimaci typ, nikdy nebol. Ale toto mu pride uz davno za hranicou nejakej normalnosti.

tncka
2. máj 2022

Tak to je riadna rada od psychologa teda,normalne cumim🙏😅 Aby sa potom muz necudoval ze pre neho nemas ...na sex🙈 ked on pre teba nema objatia😖

monka105
3. máj 2022

Pokiaľ sa mu nevešiaš na krk každých päť minút, je úplne normálne, že si ťa tvoj muž aj privinie, objíme a dá ti pusu. Čo sa týka dcéry, ja som napríklad skrz to, že naši sa doma jeden druhého ani nedotkli, bola veľmi chladná v prvých ,,vzťahoch” a blízkosť a celkovo láska mi bola cudzia, lebo som jej nerozumela. To som ale ja, samozrejme to nemusí byť prípad aj tvojej dcéry. Podľa mňa by mal psychológa vyhľadať tvoj muž, keď ti povie, že máš objímať stromy. Lebo takto sa správať k matke svojho dieťaťa a manželke normálne nie je. Nech on si teda navarí sám a operie sám. Veď tvoj problém to nie je, že on je hladný a má špinavé veci.

simca06022011
3. máj 2022

Necitala som vsetku ale tak tu psychologicku by som poslala do certa😂ziadne objimanie kohokolvek nenaplni nic a uz vôbec nie nejaku nadrz lasky ako milujuco partner a objatia s nim. On bude taka povaha a k tomu aj egoisticka a tu uz je to na tebe ci sa prispôsobis alebo si na to objimanie najdes ineho 😁 ja som suverenne doma povedala ze ak chce zit ako nejaký spolubývajúci ok, ale potreby si budem riešiť inde, ked on sa nebude premáhat chudacik. Mna tiez nebavi riadiť, žehliť, variť a robim to a nemám okolo toho reči tolko alebo to nebodaj prestanem robiť? Dokonca mam dni ked ma ani rodina nebaví. Ja ked pocujem vo vztahoch slovo "nezaslúžis" az sa mi "nôž vo vrecku otvára". Kľudne uz toto moze byt vztah zo zvyku. Pripadne su ľudia ktory fyzicky kontakt nemusia vobec, vzťahy kde to proste vyprchá a nrjake nežnosti lrn tak zmiznu... Potom je to fakt o povahach ktore sa stretnú...

autor
3. máj 2022

@monka105 to o objímani stromov mi poradila psychologicka. Vraj mi to naplní citovú nádrž. Od muža som chcela objatie sem tam, večer sa ku sebe pritulit pri telke. A nie každý na opačnom konci gauča. S ním som však už päť rokov nepohla. Podľa psychológa nemám naliehať.

autor
3. máj 2022

@simca06022011 no ja si tiež myslím že žiadne objatie nenaplní citovú nádrž ktorú potrebujem naplniť aj od manžela.

karolinakr
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
rencina_4
3. máj 2022

mne to skor pride tak, ako keby nechcel teba. ako normalyn clovek, ktory ma niekoho rad, alebo ho miluje sa predsa takto spravat nemoze

karolinakr
3. máj 2022

Su nekontaktni ludia dajme tomu ale ti strpia, ked sa ho milovana osoba dotkne..Neskaču nadšenim ale sa neodtiahnu .A mat niekoho mimo osobny priestor- partnera- a pokladat to za normalne..Lebo do toho priestoru len najbližšie osoby púšťaš, potom je ta metrova vzdialenosť- pribuzny, kamaratky a potom vzdialenost ludi v MHD, ze držiš si ten odstup od cudzieho človeka a ak to nie je možne, očnemu kontaktu sa vyhybaš

svetlanka111
22. aug 2022

Aj ja mam takeho muza.☹️Ako to je u vas casom?