Milovanie sa

26. aug 2022

Ahojte baby, ako to máte keď sa začínate milovať s priateľom /manželom?? Napríklad môj priateľ v poslednej dobe sa zmenil... Zo začiatku to bolo také ze aj predohra.. Teraz sa už mne priateľ nevenuje 🤷‍♀️ žiadne bozky dole ani prsty proste nič.. Len keď chce sex, tak proste musí to začať tak, že ja ho mam dole bozkávať ok.. Ale on nerobí mne nič.

autor
26. aug 2022

Potom na nemám ani tak chuť na to 😐 proste nijako ma nezruší nebozkava ma nič.. Strašne mi to chyba aj som mu to povedala 🤦‍♀️

tessa2299
26. aug 2022

Sebec jeden 😁

nyusika
26. aug 2022

skandal, volaj zandare

autor
26. aug 2022

Aj teraz nedávno proste chcel sex a hneď chcel, aby som ho začala ja dole "bozkávať" ale proste už mám na to nervy úplne ignoruje co mu hovorím ze mne sa nevenuje nerobí pre mňa nič 🤦‍♀️

0silvia0
26. aug 2022

A ty vies o tom, ze nic nemusis? Mozes aj povedat, ze tam dole nic nebude, mozes sa otocit a ist domov...

autor
26. aug 2022

On sa spraví aj pri sexe a už nemá snahu urobiť nič pre mňa.. Už je to koniec proste keď sa spraví (co netrvá dlho?

melanta
26. aug 2022

Bozkávať tam dole? Ty máš koľko rokov prosím ťa, že nevieš normálne napísať, že chce od teba fajku ale on teba lízať nebude? A aká je otázka vlastne? Lebo pokiaľ nás len informuješ, tak ozaj toto asi nikto nemá potrebu vedieť. Normálna dospelá žena odíde od muža, ktorý jej nevyhovuje. Ak si dosť stará na sex a bývanie s mužom, tak si dosť stará aj vyriešiť si túto situáciu.

autor
26. aug 2022

Ale my spolu žijeme

stanulienkat
26. aug 2022

Tak sa nechaj obsluzit prva. Naco tema o tom. Nemas usta??🤔🙄😁

vierkainka
26. aug 2022

A co čakáš?Ze ti tu budu ženy podrobne opísovat svoje intímnosti???Vsak keď ti nevyhovuje priateľ, odí.

elizabet173
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
0silvia0
26. aug 2022

Jaj vy spolu zijete, ok. Super, ale ty nie si pani prostitutka, ktora svojho druha obsluzi podla jeho predstav. Ak ste partneri, frajeri, tak by sa patrilo sexovat s nejakymi emociami. Ak mu na tebe nezalezi, tak naco byt s takym chlapom?

moonlight1210
26. aug 2022

Chlap, co si len lahne a obsluz ma (resp. si este nakaze ako), to neviem, ci stoji za tu namahu si ho chciet udrzat.
Tak nejak uz jasnejsie asi nemoze ani povedat, na ktoru priecku dolezitosti si ta zaradil.

pharma
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
autor
26. aug 2022

@elizabet173 vieš kým sme sa len stretávali, bol iný. Potom sme začali spolu žiť otehotnela som a už sa mi prestal venovať. . Inak je medzi nami všetko ok

elizabet173
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
autor
26. aug 2022

@elizabet173 povedala som mu, že nech robí niečo aj on.. Ze sa mi vôbec nevenuje.. Povedal ze už bude ale nikdy nič

autor
26. aug 2022

A keď už ze vidí ze teda odmietam ho a nechcem, tak ma začne akože tak chytať dole robí dačo, ale len chvíľku. Hneď prestane a už hneď len ho tam vsuva ( prepáčte za výraz neviem to napísať krajšie) povedala som mu, že vôbec nemám ako chuť na sex keď žiadna predohra len spraviť a čau

bessie12
26. aug 2022

tak potom kratko. ,,Bud budes aj ty nieco robit alebo ziaden sex nebude." Nieco v tom zmysle by som mu povedala.

viestta
26. aug 2022

Všetko je napísané na konci jazyka. Tvojho. My mu nepôjdeme povedať, že tebe chyba predohra. To si musíš vydiskutovať ty s nim. A nemyslím toto ako rypanie. Každý má ako si zariadi.

elizabet173
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
nikpa
26. aug 2022

No my mu to nepovieme, že ti chyba predohra. Toto je najlepšie odkomunikovať s ním

ivik4
26. aug 2022

Takeho sebeckeho kkta by som do riti nakopala, nech sa uspokojuje na gumennej babike 😃. Vydrz ma tiez isto par minutovu . A Tebe sa cudujem ze sa este prosis ...

mikadooo
26. aug 2022

Pozri. Tu pomôže jedine povedať mu - nie, nebudem to tak robiť, keď ty nechceš predtým so mnou robiť nič. Takýto sex ma otravuje a radšej ho teda vynechám... Ako je možné, že on si kladie podmienky ale ty nemôžeš chcieť nič? Jednoducho si to nemáš nechať 🤷. Normálne bez urážania, normálne by som mu oznámila, že takýto sex ma nebaví ani neuspokojuje a vlastne z neho nič nemám, tak prečo by som mala tancovať ako on si pískne? Prečo vlastne mu vyhovieš? Ja by som sa vykašľala na jeho požiadavky a radšej sa spravím sama a on nech si teda tiež poradí sám, keď nie je ochotný trošku sa posnažiť.

liljana
26. aug 2022

Napis na papier, co ocakavas od neho, ak chce on to, co chce a vycap mu to na chladnicku. Inak to pusti jednym uchom dnu a druhym von.

mareri
27. aug 2022

je to sobec, ale musiš sa s nim o tom porozpravat. Takto jednostranne to dlho fungovat nebude

foterlotor
1. júl 2023

@nyusika sprosty komentar.

ankare
1. júl 2023

Je to sebec a egoista. Veeelka škoda, že s ním čakáš dieťa. 😔

ankare
1. júl 2023

@foterlotor veď sa pozri, ako si teta tvár dokaličila, čo od nej môžeš čakať? 🤦