Môj muž si píše s mojou kamarátkou

23. nov 2022

Ahojte ako bi ste reagovali keby viete že váš muž si píše s mojou kamarátkou. A ona sa vám snaží vyhýbať. O čom neviem . No nepáči sa mi to.

catch22a
23. nov 2022

*by

lenuska9999
23. nov 2022

A čo si píšu? Tiež som napísala mužovemu kamarátovi keď som organizovala pre muza oslavu s prekvapením, potrebovala som jeho názor keďže sa poznajú od detstva a aj pomoc s organizáciou... možno sa pýtal na darček pre teba alebo co ja viem. Ale pokiaľ ide o iné písanie tak by som poslala kade ľahšie takú kamarátku aj muža. Skontrolovala by som správy. Vieš jak sa hovorí. Dôveruj ale preveruj

karolinav
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
simiis
23. nov 2022

No ak sa ti vyhýba tak asi má niečo s tvojím partnerom a nezostali len pri písaní..vlastná skúsenosť..ak by to bola tvoja kamarátka tak by ti povedala narovinu, že si píše s tvojím partnerom a aj by ti s radosťou povedala o čom píšu... takže partnera by som poslala kade ľahšie a kamošku tiež..môj názor

anjelicek26
23. nov 2022

Normalne kamaratke zavolaj a spytaj sa...ze ta skrie, ze si pisu... moznosti jej reakcie mas dve - pochopi, ze vies, ze medzi nimi nieco je a ukonci to s kratsej cesty. Alebo sa bavia o tvojom vianocnom prekvapeni a si mimo no, to ti tiez odpise, ze si pockaj na to, co s toho bude, ale nic zleho ;)

minsi
23. nov 2022

Ja by som to zase až tak čierne nevidela 😁 aj ja si píšem s mužom kamarátky...len tak, podpichujeme sa, pokecáme alebo ideme si sadnúť spolu a nič medzi nami nie je a nikdy nebolo😉neviem, či o tom kamarátka vie/nevie, nikdy sme sa o tom nerozprávali. Samozrejme, píšeme si možno raz, dvakrát do týždňa, žiadne vypisovacky každý deň

kvetka121
23. nov 2022

@minsi raz, dvakrát do týždňa, občas si sadnúť, netušiť či kamarátka tuší???
Zažila som to z opačnej strany, ty sa bavíš, chlap sa namoce a kamarátku to zabolí, celé zle

pipistrel13
24. nov 2022

@minsi a kamaratka o tom nevie?to je ozaj "kamaratske"