Myslel záujem o stretko úprimne?

12. feb 2023

Ahojte,
mám 38 a on 42. Obaja rozvedení. Písali sme si asi mesiac na internetovej zoznamke. Potom sme si dohodli prvé stretko v kaviarni. Viem, internetové zoznamky sú klam, ale skúsila som. Stretko bral ako hotovú vec, na betón a že sa naň teší. Aj ja som sa tešila.Asi 2 dni pred pri písaní začal mať strohé odpovede skôr také ironické. 1 deň pred mi položil otázku, či som pripravená na stretko. Zasa ironicky. A chcel odpoveď otázkou "tak ?". Čo mňa trochu zarazilo a odpovedala som radšej "nie". Keď som sa ho opýtala, či chcel on na stretko prísť, tak odpovedal: "viac áno, ako nie". Na to som mu odpísala, že mám dojem, že na to stretko sa necítil on, preto ma tak svojím správaním vmanévrovalndo takej odpovede, že: "nie". Načo ma ponížil, že trpím domienkami a paranojou.
Teraz mám v sebe taký pocit, že som dobre urobila, keď som stretko odložila.
Čo si o jeho správaní myslíte vy ?

loyda
12. feb 2023

@jan510 práve pre toto je blbosť si s niekým písať mesiace. Ja som za to, stretnúť sa čo najskôr. Osobne vieš človeka odhadnúť. Mne sa stalo, že som si ešte ako slobodná baba písala s chalanom asi 2-3 týždne fakt dennodenne 24/7 pomaly. A keď som ho ja chcela vytiahnuť von, napísal, že "noo. Ale ja som ženatý.."

dadis
12. feb 2023

@jan510 Ja by som urcite exkluzivitu takemuto niecomu nedala 😂, ved to nie je ani z 0,5% vztah, nic, ani sa nevideli. Dalej by som randila. Ked nema odvahu ma pozvat na rande, tak tam je asi nejaky zadrhel a nechcelo by sa mi zistovat aky.

jan510
12. feb 2023

@dadis ved ani ja,len pisem ze kamosky naozaj posledne dva roky mali casto s takymto skusenost, bud im nukali sex, alebo sa tvarili ze hladaju nieco solidne a potom z tych chlapov vyslo ze len popisat a ze staci sa mat rad takto online, ze netreba robit kompromiisy a pod 🙂

toskanka
12. feb 2023

@jan510 To vážne? Ja som mala šťastie na takých, ktorým sa písať nechcelo skoro vôbec, okamžite prešli na telefonicku komunikáciu a chceli sa čím skôr stretnút, nechceli udržiavať žiadne virtuálne vztahy. Ja mám práveže skúsenosť, že mužov písanie otravuje. Hovorím teraz o mužoch +/- 40.

jan510
12. feb 2023

@toskanka ano uplne vazne, zrejme je to o nahode. Tiez som oci otvarala

toskanka
12. feb 2023

@jan510 A inak nestretla by som sa s niekým len na základe písania. Musím toho muža predtým aspoň počuť. Randenie úplne naslepo už nie.

toskanka
12. feb 2023

@autorka Vy ste si predtým nikdy nezavolali? Lebo mesiac si len s niekým písat môže byť po čase nuda. Ale ak ste sa už dohodli na stretku a jeho správanie bolo nevhodné, tak to už nerieš. Nabudúce si s mužom nepíš mesiac, prejdite po týždni na telefonickú komunikáciu a uvidíš.

jovka
12. feb 2023

Ser naňho,hľadaj ďalej,nemusíš kvôli debilkovi zatracovať zoznamky,sú tam aj v pohode typci🙂🍀

liljana
12. feb 2023

Mozno siel aj on na muzsku stranku rozoberat vasu komunikaciu a tam ho domotali tak, ze zmenil reakcie. 🙂
Ked sa ti nepaci, co zacal pisat, tak to s nim ukonci. Ved ste sa este ani nestretli.

danica2711
12. feb 2023

pýtal sa ťa, či si pripravená na stretnutie, nedostal odpoveď, že si pripravená na sex, tak stratil záujem. Že to vôbec riešiš...

petricka22
12. feb 2023

Takto to byva na zoznamkach, proste musis strasne filtrovat, ci ten clovek vobec stoji za odpoved a hned sa nenamotat. Proste pokus-omyl… ale poznam vela parov, ktore sa dali dokopy prostrednictvom zoznamky. Len na toho praveho nenatrafis hned.

mirco50
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
jennifer007
13. feb 2023

Niektore veci napísané si môžme vysvetliť celkom opačne ako to ten dotyčný myslel..... Daj stretko a uvidíš či vôbec ma zmysel si ďalej písať......

dodo1981
Odpoveď bola odstránená
Zobraz