Myslím si, že ma podvádza

barbora146
9. okt 2020

Mám priateľa, ktorý sa v poslednom čase... správa veľmi čudne. Prišiel o nájom a asi 4 mesiace býval u mňa, avšak mi neprispieval, pretože nemal prácu. Tak som mu povedala, že u mňa bývať nemôže, poriešil to ani neviem ako, vraj spáva u kamarátov.. a známych. Príde sem vždy len cez deň a večer uteká preč, vraj sa tam musí v rozumnom čase vrátiť... Myslím, že má inú... Keď sa ho na to opýtam, že nemá inú... už si tu ani nenechá oprať veci... a asi polovica vecí mu tu chýba... asi to vedie ku koncu... stále mi tvrdí, že ma miluje, že to ja ho odmietam... Aký máte na to názor?

katarinka89
9. okt 2020

@barbora146 kašli na neho a pobral mu aj tie zvyšné handry. Zbytočná strata času z neho ťahať pravdu- keď ti ju nechce povedat

ernina
9. okt 2020

načo taky chlap ked ti ani neprispieva...aspon sa o neho nemusiš starať..zostane viac času a peniazi na teba...

barbora146
autor
9. okt 2020

@katarinka89 uz som mu pobalila, ze si môze zobrat... ze nie... ze on vie preco... chce ich mat u mna.

bluebriggs
9. okt 2020

@barbora146 veď ho vyhoď. To je tvoj priateľ a ani nevieš kde býva? Nie je ti to divné?

lauriema
9. okt 2020

@barbora146 Nemal prácu, tak ako ti mal prosím ta prispievať? Je tvoj priateľ tak asi čakal trosku viac pochopenia a pomocí, ani sa mu teda nečudujem ze si už ani oprat u teba nechce keď si mu povedala ze nemôže u teba bývať keď ti neprispieva... Podľa mňa si mu mala byť oporou, pomôcť mu nájsť si prácu...

asfodelka
9. okt 2020

@barbora146 fiha myslim že je uplne jedno ci ma inu. Aj tak ho nemilujes. Keby si ho milovala nevyhodila by si ho, keby Ta miloval nasiel by si hocaku pracu a prispieval aby si Ta udrzal. Moj manzel tiez nemal pracu a neprispieval (pred svadbou) a prezili sme to. Rozchod Vam obom uľaví.

barbora146
autor
9. okt 2020

@lauriema ja mu hladam pracu... aj som mu oprala, navarila, kupila oblecenie... pôjde pracovat na brigadu a po mesiaci povie, ze nanic. sama som s detmi... tiez nemam pracu, ale si myslim, ze jemu to vyhovuje. aj som mu pozicala peniaze a nic... a hlavne to spravanie... cele leto mal kluce od môjho bytu.. ja som sla pozriet rodicov... a on sa uz vtedy spraval divne.

lauriema
9. okt 2020

@barbora146 Tak potom sa ospravedlňujem, do úvodu si toto nenapísala....

barbora146
autor
9. okt 2020

@lauriema a najhorsie je, ze strasne ziarli. idem so synom na trening, on ma vypnuty mobil a na mna hodi, ze naschval ho tam nezavolam... dnes som sa sla prejst... ze mi neveri, ze sama som bola. on ma nezoberie nikam...ani na prechadzku, len cely den vypisuje... cez chat.

h2
9. okt 2020

@barbora146 Neviem, nejako tomu nerozumiem. Ty mu povieš, že u Teba bývať nemôže a potom sa čuduješ, že u Teba nezostane na noc? Tak ako to má teda urobiť?

barbora146
autor
9. okt 2020

ja ho na noc volam... hocikedy. len tu byvam aj s detmi , tromi... tak aby mali aj sukromie. vcera zas , ze on radsej pride zajtra, lebo sa musi osprchovat.. ja ze ved tu sa osprchuj... ze nie.

lauriema
9. okt 2020

@barbora146 No divne je to cele, neviem ti reálne nic poradiť ale poviem ti ze ja by som takto nedokázala fungovať teda

barbora146
autor
9. okt 2020

@lauriema ja ho velmi lubim... lenze viem, ze on si takto vsade poziciava... chcela som ho prinutit zodpovednosti, lebo on nema problem si robotu najst, ale si ju udrzat, je dost prchky.

barbora146
autor
9. okt 2020

@barbora146 a na vsetko co mu poradim reaguje negativne... fakt sa snazim, len on si furt mysli, ze ja idem proti nemu. velmi som si nanho zvykla... paci sa mi... som s nim rada, len keby neziarlil.

lintu
9. okt 2020

Máte veľmi zvláštny vzťah. Veď ho niekedy navštív, kde to vlastne býva. Stačilo by sa dostať aspoň po dvere. Ak nič nekalé za tým nie je, nemal by mať s tým problém.
Žiarlivý bol aj predtým? Aby to naozaj nebolo tak, že mu najviac vadí, čo on sám robí.

barbora146
autor
9. okt 2020

@lintu vzdy mi ukaze kde byva a na druhy den uz inde ukazuje. dnu nikdy

retatka
9. okt 2020

Zvláštne ,že ani nevieš kde býva ..zisti adresu a niekedy ho navštív,možno sa dozvieš smutnu pravdu a nebudeš strácať čas ...

barbora146
autor
9. okt 2020

@retatka tlaci na mna so spolocnym byvanim... lenze aku mam zaruku,ze mi bude oporou...ci to nerobi z vypocitavosti

lauriema
9. okt 2020

@barbora146 Tak potom to nechaj tak ten vzťah pretože to je problém a teda taky vzťah no neviem, neviem

vilma7
9. okt 2020

@barbora146 nasťahovať si k sebe nezodpovedného chlapa? Pri 3 deťoch? Budeš mať akurát 4.te na krku. A prácu nech si predsa hľadá on sám, alebo.nevie ako?
Výhovorky že ty ho odhánaš, atď čo si tu spomínala by mi tiež naznačovali že má inú...ide o to, aby si ku koncu ty bola tá zlá, čo ho nechcela, nechala a on si odíde k tej druhej s čistým štítom, lebo svedomie už čisté zrejme nemá.

barbora146
autor
9. okt 2020

@vilma7 tiez si myslim, ze to robi tak, aby on bol ten dobry

barbora146
autor
9. okt 2020

len nechapem, preco sem kazdy den pride

spadnutaslivka
9. okt 2020

@barbora146 nenápadne pozri, či aj niečo neodnáša....

fokuska
9. okt 2020

@barbora146 Co sa ti na nom paci? To, ze si nevie udrzat ziadnu pracu? Ze nema ti z coho prispievat na byvanie a domacnost? Ze prespava ktovie kade-tade po kamaratoch a ze ti vzdy povie nejake ine miesto? Ze na teba bezdovodne chorobne ziarli? Ze si poziciava kade-tade, pozical si aj od teba a nevratil? Je nezodpovedny, mysli si, ze ty ides stale proti nemu. Sprava sa divne, nezavola ta ani len na prechadzku.
Takze este raz - co je na nom teda pozitivne, co sa ti na nom paci?

sasa1310
9. okt 2020

@barbora146 ty žiješ sama s 3 deťmi a máš potrebu ešte živiť takého chlapa? Preboha to kde si nechala rozum. investuj do svojich detí a nie do dementa, ktorý si nevie ani na seba zarobiť. Pochopím, keby toto napísalo 20-ročné zaľúbené dievča, bez akýchkoľvek skúseností, ale ty s 3 deťmi a ešte váhaš, čo máš spraviť. To si fakt taká zúfalá, že potrebuješ takého zúfalca. Ešte nech ti ďalšie decko spraví, aby si ťa uistil a bude to tip top.
A ešte niečo....čo myslíš, prečo žiarli...no preto, lebo to on podvádza a z teba robí "dobrý deň".

barbora146
autor
9. okt 2020

@sasa1310 a nechapem, ze preco furt ziarli, ked ma nechce... ved som mu uz povedala, ze tusim, ze nie som sama... nie dnes znova, ze nie... nema nikoho ...

sasa1310
9. okt 2020

@barbora146 čo nechápeš. Potrebuje niekoho, kto ho bude živiť. Tak sa bojí, aby si si nenašla iného. Jednoduché

barbora146
autor
9. okt 2020

@sasa1310 no tazko ho budem zivit, ked tusim, ze niekoho ma... a to sa dusoval cely cas, aky je on verny chlap.

sasa1310
9. okt 2020

@barbora146 ja som trošku mimo. Načo táto téma? Či v čom sa potrebuješ ešte uistiť?

barbora146
autor
9. okt 2020

@sasa1310 ze ako sa mam zachovat... len preto.