Nebaví ma sex s priateľom, s ktorým som 5 rokov

9. jún 2021

Čo mám robiť keď ma nebaví sex s priatelom s ktorým sme spolu 5 rokov? V podstate neviem prečo mi to napadlo riešiť až teraz, keďže mám 21 a je to môj prvý sexuálny partner, ešte som možno nevedela čo od sexu “ocakavam”. Mali sme ho často, niekedy aj 3x do dňa. No teraz už spolu byvame a mna akosi ten sex prestal baviť. Vždy keď sa k nemu schyluje sa radšej vyhováram alebo keď už sa “premozem” nikdy mi to nestačí a to mi za to nestojí, radšej ho odmietnem. Partner je v ňom veľký sebec. On sa spraví a koniec. Samotný sex je dobrý ale krátky, ja sa takmer nikdy nestihnem uspokojiť. Čiže z neho nič moc nemam. Najhorsie na tom celom je to, že partner o tom VIE a je mu to úplne jedno. Dokonca niekedy mám pocit že to dáva podvedome za vinu mne. Že čo ma ešte robiť aby som bola konečne spokojná, že jemu to stacilo tak prečo mne nie. Ja fakt neviem čo mám robiť, doslova a do bodky mu vždy poviem aby ma ešte dokončil napr rukou, ustami alebo aby ma aspoň hladkal a ja si dopomozem no on na to kasle. Tak som mu povedala že teda keď nie je ochotný niečo pre mna v posteli urobiť tak si kúpim pomôcku. A on že či si nemyslím že je to hanba že žena bude mat na to hračky keď ma chlapa. Ta veta mi prišla vhod pretože som mu povedala že práve to je ten problém, je to hanba že on preto nič nerobi a znova nič... ja neviem či ma nevníma alebo je mu to naozaj jedno že ja z toho nemám žiadny osoh. Raz mi povedal že keď ma nevie uspokojiť tak nech sa rozidem. Lenže nepride mi to dôvod na rozchod... som zufala

anjelicek26
9. jún 2021

Tak na dlhe lakte to dovod na rozchod bude, radsej skor, ako neskor, ono je to hlavne o tom, ze je sebec... keby sa snazi a nejde to aj tak, pokupi hracky, proste maka na sebe, dalo by sa na tom pracovat... ale ked je mu to jedno? Si este mladucka, ryb je v mori viac ako dost... aj sikovnych.

ivkazba
9. jún 2021

Mne sebeckosť príde ako veľmi silný dôvod na rozchod.

luccija
9. jún 2021

Tak bud sebec v sexe ty...najprv ty potom on.Nech Ti to spravi rukou, ustami a potom sa moze pridat,🙂ked je nechapavy nech zazije na svojej kozi.Inac by sa spraval, keby si ho nechala nazhaveneho a ty by si spokojna zaspala

autor
9. jún 2021

@ivkazba lenže v iných veciach je priam dokonaly... preto by som nerada kvôli zlému sexu stratila dobrého priateľa... možno druhý by bol super v sexe no bol by agresivny, alkoholik alebo podvádzal a milión dalších zlých vlastnosti

anjelicek26
9. jún 2021

A to su len dva typy muzov - dokonaly a - podvadzajuci, agresivni alkoholici? Come on, je este siroke spektrum medzi tym.

ivkazba
9. jún 2021

Na dobrý vzťah treba partnera s ktorým si kompatibilná v dôležitých veciach. A sex medzi ne patrí. A navyše, ak dokáže byť takýto sebec v sexe, neverím že nie je sebec aj v iných veciach, len to možno ešte nevidíš. A negatívne vlastnosti sa časom a vekom iba zvýrazňujú. Najviac zle v živote končia ženy, ktoré ospravedlňujú nevhodné správanie partnera. Potom tu čítame príspevky typu "som doma s 2 deťmi, muž sa o mňa nezaujíma". A to sú presne takýto chlapi, kde kontrolka blikala už na začiatku, len žena ju cielene ignorovala.

ivkazba
9. jún 2021

A ešte k tomu že možno iný by bol dobrý v sexe, ale podvádzal by alebo by pil. Predstav si, že sú chlapi, ktorí sú dobrí v sexe, nepodvádzajú, nechlastajú, vedia zarobiť dobré peniaze, prispievajú v starostlivosti o domácnosť, sú zábavní, atď... Takého by som hľadala, je ich dosť. Len treba mať otvorenú mysel a neuspokojiť sa so sebcom.

0silvia0
9. jún 2021

Pekne bud k nemu taka tvrda ako je on k tebe. Nauc sa to od neho. Ked sa bude schylovat k sexu, povedz mu rovno do oci, vies co, za tych par tvojich pohybov, z ktorych ja osobne nic nemam, sa teda vobec nemienim unuvat. Zakryt a spat.

allie458
9. jún 2021

No podla mna to "ak sa ti nepaci rozid sa" nie je velmi dobry pristup k partnerovi. Mozno by si ho mohla naviest na dlhsiu predohru alebo mu povedat co sa ti paci, skusit oralny sex a podobne. Ani sa ti necudujem ze ta to nebavi ked je to len rychlovka z ktorej nic nemas. Musis sa s nim porozpravat tak aby si ho neobvinovala (aj ked je na vine podla mna) a ak vsetky tieto pokusy zlyhaju tak si premysliet ci chces takto zit vecne. Si este mladucka este mozes mat vela dobreho sexu aj pekneho vztahu a nemusia sa tieto dve vylucovat.

simona1998
9. jún 2021

To sú len dva typy ? Ja mám priateľa ktorý ma aj uspokojí a záleží mu hlavne na mne , nech sa urobím ja a je najlepsi chlap na svete 🙂 cize nájdeš aj dobrého v posteli a aj normálneho

angelous1991
9. jún 2021

Toto robil aj môj muž predtým . Časom som reagovala ako ty že nechám tak ,potom sa mi aj nechcelo , ale potom to slo do takej frustrácie že tesne po sexe som dokázala zúriť ako pes... je to o sebectve a proste aj tej lenivosti muži veľakrát nechápu že nám ženám nestačí len strčiť niečo niekam a dva krat vzdychnut ....vždy to bolo u nás tak že ja som zúrila bola nahnevaná a frustrovaná on najskôr tiež sa hneval že čo vyčítať potom bol smutný ale chcel na sebe pracovať prebrali sme to pár krat no a teraz je taký milenec že keby sa rozídeme tak mi jeho budúca pošle kvety 😂😂😂 ...

ninusa221
9. jún 2021

Čo ja viem... mam taky pocit ako začala korona že sa všetko drbe aj vela žien piše že im to už nefunguje... moj bol zas vášnivý milenec 😃 kym sme nezačali spolu byvat neviem co sa mu porobilo no v tom vztahu to chyba ja sa neurazam ja len všetko chcem odkomunikovať tiež mam tolko čo ty... keď sa spravi len on on mi to povie potom som nasrata.. ale šplechnem mu že kym je v robote som sa urobila naschval😬 a on je potom zduty že maš chlapa... už sa teda snaží aj ked toho sexu je strasne malo...

1mata
9. jún 2021

Najskor nech urobi teba 🙃 a potom ta rychlovka bude aj tebe stacit, ako bodka na zaver.

jaskolka
9. jún 2021

Neviem, mne ta veta "keď ti nestačím, tak sa rozidme" príde, že on príliš nestojí o to, aby ste boli vo vzťahu, kde prídu ešte mnohé problémy. Vie o probléme, a nič s tým nemieni robiť, je mu to jedno. Ono vzťah nestojí len na, sexe, ale postupne sa na to budú nabalovat ďalšie veci.

ruzasipova
9. jún 2021

Tak kym nespravi teba, nepodrz mu na sex. Ked to nevie spravit naopak….
Inak si ma pobavila, ze druha skupina muzov su agresivni alkoholici 🙂 Je kopec muzov, ktori su aj vyborni v posteli ale zaroven empaticki a starostlivi k zene.

vierocka888
9. jún 2021

Nejdem sa vyjadrovať k tomu, či sa rozísť alebo nie. Ale poviem ti takto - ked bude chcieť sex, surovo mu povedz, ze bud ta spravi prvú, alebo môže ísť rovno spať. U nas to tak bolo, aj keď to nebolo jeho sebectvo, len vydržal krátko. Odvtedy je naučený ze ja prvá alebo naraz....
A k tomu vibratoru - kup si ho a ked on nebude chcieť uspokojiť ta, sprav si to sama. Kľudne vedla neho v posteli a nech ho aj jebne😅✌🤣 podľa mna ani nevydrží do konca a prida sa🤣

slovakboy
10. jún 2021

Zaráža má aký je sebec. Si mladučká toto je na rozchod. Nie preto že sa neurobíš ale preto že nie je ochotný ti urobiť dobre ani v takej pre chlapa v podstate príjemnej veci a v intímnej veci. Ako potom neskôr bude reagovať keď od neho budes chcieť pomoc v hocičím onom alebo keď ti bude zle a budes potrebovať utešiť pohladkať atd. A tá posledná veta, že sa máš rozísť ak nie si spokojná - utekaj to rozchodis a nájdeš si potentného empaťáka čo ti to urobí ako si povieš. Prečo hneď myslíš že si nájdeš alkoholika?. Nemyslite na ružového slona. To poznáš? Predstavuj si princa a nie lúzera. Kontroluj si myšlienky. Keď ideš hľadať chlapca tak si Nehovor: len aby nebol taký alebo onaký. Lebo si nájdeš toho ružového slona. Mysli na to že ten bude určite dobrý milý atd. Predstavuj si peknú budúcnosť nie nepeknú. Budúcnosť začína teraz a teraz máš myslieť pozitívne. A na minulosť zabudni. Aj na toho sebca zabudni.

otecko_69
2. júl 2021

Nech ta raz skusi urobit jazykom, mozno si to zamiluje. Vela z nas to ma rado. Ak nie nepovedie to v buducnosti k nicomu dobremu

essenceee
3. júl 2021

a čo skusit nejake spestrenie? intimne hračky, sexi pradlo, sex na verejnosti,...