Neviem, čo je to orgazmus

19. mar 2021

Mám 19 rokov, prvého partnera v sexe od 17 a neviem či som niekedy zažila orgazmus. Vôbec neviem aký je to pocit a či to čo cítim je ono. Zo sexu väčšinou nemám nejaký pôžitok, aj keď sa mi konečne začína páčiť, trvá to len chvilu pretože partner sa potom urobí a na mňa kasle. Najlepsi pocit mi robia ústa, to až niekedy kopem nohami :D je to orgazmus?
Rukou necítim vôbec nič takze neviem či nie je problém vo mne že sa neviem uspokojiť

marseillefan
19. mar 2021

Ak nevieš, či si zažila orgazmus, tak potom si ho nezažila... až ho zažiješ, budeš vedieť, že je to ono. S tými ústami sa podľa mňa k tomu len blížiš.

michaelka33
19. mar 2021

to sa nevieš ani sama uspokojiť??? Ja som si to robila sama už asi od 13-ich. Teraz sa o to stará manžel, alebo môj vibrátor....🙂 Neboj a nehanbi sa spoznať svoje telo....

3petka
19. mar 2021

Asi tak musíš sa spoznať sama aby si vedela čo ti robí dobre.

hankm
19. mar 2021

Skusat, hrat sa, trenovat, popustit uzdu fantazie. Mlady pan sa musi naucit, ze on je nepodstatny, svoju pracu musi dokoncit, toto mu narovinu povedz, cim skor to pochopi tym lepsie. Este mu to asi nikto nepovedal a sam na to neprisiel.

ninusa221
19. mar 2021

Ja som mala takeho partnera ktory ma nevedel uspokojiť cca 2 roky ( moj prvy) iba ústami a strasne dlho to trvalo.. potom som si nasla druhého a nasli sme techniku že sa urobím iba ked som ja na nom( to mi on poradil)😂

mareri
20. mar 2021

ani ked sa uspokojuješ sama, rukou, alebo vibratorom sa ti to nepodari? Ani klitorialny, ani vaginalny?

tomyhardy
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
esmera50
7. apr 2023

Pozri, je správne nechať si sex až do manželstva a najlepšia kombinácia k tomu je láska :D Potom to zrejme zažiješ

jabadabadu
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
miriam11
7. apr 2023

Vymen partnera

stanulienkat
7. apr 2023

@esmera50 si pobavila.😁🤣🤣 A ked ju nebude vediet spravit, potom ho kde vrati?

esmera50
7. apr 2023

@stanulienkat Nevráti, veď manželstvo a láska nie sú o sexe, má tam byť úcta, dôvera, porozumenie atď, a sex je až potom, teda mal by byť...To nie je ako skúška šiat a keď mi nesedia, vrátim ich!

esmera50
7. apr 2023

@jabadabadu Jeho? Zrejme nijako, ale môže sa vydať za iného, ktorý ju bude rešpektovať

stanulienkat
8. apr 2023

@esmera50 ked vo vztahu nefunguje sex-nefunguje nic. Moze tam byt lasky a ucty kopec...
Preto je dolezite pred svadbou, aby dvaja byvali spolu a dobre sa zo vsetkych stranok poznavali.

mon29
8. apr 2023

Mam kamošku ktorá nikdy nezažila orgazmus, žiadny, s nikým.. Ma 40rokov a už to aj vzdala, už ani nesexuje lebo nemá nič z toho.. Ale tak ty máš 19..vek kedy sa musíš v tomto spoznať, hľadaj cestu sama k sebe, a potom partnera co nie je sebec a vie co má robiť.

esmera50
8. apr 2023

@stanulienkat nesúhlasím

yoxinka
8. apr 2023

@stanulienkat
Nesúhlasím. Sex je veľmi dôležitý vo vzťahu, ale vzťah na ňom nestojí. Veľmi dobrý vzťah vie vyprodukovať kvalitný sex, ale len na sexe nepostavíš vzťah. Ja som s mužom bývala pred svadbou, ale sex sme si nechali až na manželstvo. Sme spolu 15 rokov, 3 deti a keď tu niekedy čítam, čo všetko riešia ženy s mužmi kvôli sexu, nechápem. Náš sexuálny život je skvelý!

stanulienkat
8. apr 2023

@esmera50
@yoxinka nehovorim, ze je najdolezitejsi, ale je dolezity.

esmera50
8. apr 2023

@stanulienkat ale nie natoľko, aby sa človek kvôli nemu napr. rozviedol...

yoxinka
8. apr 2023

@stanulienkat
Napísala si, že keď vo vzťahz nefunguje sex, nefunguje nič. To znamená, že sex je, podľa teba, najdôležitejší. To, že je dôležitý, to píšem ja.

stanulienkat
8. apr 2023

@esmera50 nemyslim. Citaj, kolko je tu na MK frustrovanych, nestastnych a nevysexovanych zien.😀

skolara
8. apr 2023

@esmera50 no bola by si prekvapena.

esmera50
8. apr 2023

@stanulienkat tiež som ešte panna a mám 39 rokov, no a? Nech sa smeje, kto chce, sex bol človeku od Boha daný nie na to, aby ho Ľudia zneužívali, ako sa im hodí

esmera50
8. apr 2023

@skolara no to hej, viem, čo dokážu najmä muži, ak nedostanú taký sex, ako chcú, a ak ho nemajú pravidelne, ale nie je to správne z ich strany

stanulienkat
9. apr 2023

@esmera50 preco by sa ti mal niekto smiat? Je to tvoja volba. Sex nam dala priroda,nie imaginarny boh. To su pudy...

mimka1402
9. apr 2023

@esmera50 Prepáč, ale naozaj nemôže niekto vravieť o sexe ak ho nikdy nezažil... Ani to ako vplýva na ľudí. To je akoby som ja vravela o jadrovej fyzike, tuším, viem niečo od iných ale v živote som s tým nerobila...
Je v poriadku, že si sa rozhodla nežiť sexuálnym životom. Ale tvrdiť tvrdenia o mužoch, ktoré sú čisto založené na stereotype je tiež odveci, lebo proste sex je prirodzená súčasť života. Patriaca medzi základné pudy. A tvrdiť o sexe, láske, že je lepšia v manželstve je tiež priam hlúpa. Proste máš kresťanské hodnoty, ok. Ale tieto vymetanie mozgu tým, že stačí iba láska... Nie, hold nestačí. A to som ja, ktorá chcela sex po manželstve a tvrdila, že sa vždy všetko dá. Život mi dal "facku" a vieš akú? Keď som si s niekym rozumela, ale v sexe to bolo hrozné. A nie, nešlo to napraviť, neboli sme kompatibilni.

esmera50
9. apr 2023

@mimka1402 tak to nevadí, že som nezažila sex, možno práve v tom mám výhodu, ak o tom píšem :D To mám spávať so štyridsatimi, kým zistím, s kým som "kompatibilná"? Raz je v Biblii napísané, že sex patrí do manželstva, a teda je jasné, že od stvorenia sme tak urobení, aby to išlo, manželstvo je hlavne o inom, a sex je len čerešnička na torte .D

esmera50
9. apr 2023

@stanulienkat dal nám ho Boh

mimka1402
9. apr 2023

@esmera50 Prepáč, je mi ťa proste ľudský ľúto, že nevieš aké je to pekné... Nikto ti neradi aby si spala s xy ľuďmi. Ale môže ťa ľúbiť niekto aj bez papiera apod. Manželstvo je samozrejme o inom. Ale ver tomu, že sex je silný utužovač vzťahu. A ak to nefunguje, tak môže byť dôvod rozbijania vzťahu a odpudzovania.A asi to hľadanie nejde úspešne, keď máš 39 a máš tendenciu o tom písať na internete, hoc vôbec netušíš čo je to...

stanulienkat
9. apr 2023

@mimka1402 tak ked veri, ze jej ho dal boh....