Neviem definovať svoju orientáciu

28. jún 2020

Ahojte ani neviem čo by som chcela či nejakú radu alebo iba sa vypísať. Ide o to že donedávna som si myslela že som 100% hetero. Vždy som plánovala veľkú svadbu veľkú rodinu muža s ktorým by sme sa milovali. Moje doterajšie vzťahy boli iba s mužmi aj sex iba s mužmi. Orgazmus som dosiahla len svojpomocne. V myšlienkach však často som so ženou nehovorím priamo o sexe ale skôr o takom hraní sa hladkaní a bozkávaní. Nikdy som nepoznala žiadnu L/Bi osobne takže som si to neskusila naživo a neviem či je to len v mojej hlave alebo by ma to takto lákalo aj naozaj. Už veľmi dlho nad tým rozmýšľam a sama neviem kadiaľ sa pohnúť. Hanbím sa priznať sa pred niekým že mám vôbec takéto túžby. Vždy som bola vychovávaná klasicky m+ž. Do hlavy mi nevidí nikto ani nikomu o tom nehovorím ale aj tak mám nejaké výčitky že som taká. Ako to v sebe spracovať a kam sa zaradiť ? Podotýkam že nie som žiadna 14tka ale dospelá žena pred 30tkou.

vorkola
28. jún 2020

no vztah dvoch rovnakych pohlavi je neprirodzne.a chore.ani nevies,co ake choroby takyto rovnakí nachytaju chorob

ladybug138
28. jún 2020

@vorkola 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️ choroby maju aj hetero ludia, preboha...

deedol
28. jún 2020

nechcela som nic pisat, ale ten prvy komentar ma prinutil. tolko predsudkov a vyslovene sprostosti v jednej vete...
no a teraz k otazke, ako sama pises, nikto ti do hlavy nevidi. ja len ze podla nejakych vyskumov orientacia nie je binarna (bud - alebo), ale skor fluidum, cize mozes mat take sklony, mozes byt bi, mozes byt lesbicka a potlacat to, mozes byt hetero a chces experimentovat... musis ty vediet.

clori
28. jún 2020

@vorkola prosim, ty radsej pomlc, kym niekoho svojimi nazormi zranis... uz toto je hodne, hodne cez ciaru ☹

poopsie
28. jún 2020

@vorkola homosexualita tu bola vždy a dokonca sa vyskytuje aj v zvieracej ríši

kiki68
28. jún 2020

@vorkola co by tak chytila od zeny? Ved to je bezpecnejsie ako s muzom ked sa viac zamyslis. Akoze pri styku muz a muz je to ine.

vladka2503
28. jún 2020

@vorkola dobre moja, napísala si co si potrebovala a teraz pekne do pivnice, zober lopatu a.. Šľahni si s ňou po hlave! Ďakujem

s_a
28. jún 2020

Tak je rozdiel predstaviť si so ženou nejaké tie experimenty v posteli a predstaviť si s nou aj vzťah a ľúbiť ju.. K sexu lásku nepotrebujes.. Podľa mna uz dávno by si sa zaľúbila (alebo aspoň "namotala) do nejakej ženy v tvojom okolí, ak by si bola bisexualka

kiki68
28. jún 2020

Mozes byt bi, musis to len skusit nejako. Aby si zistila co naozaj je ta cesta. Co je prirodzene ide bokom. Ja som bi vo vztahu s muzom. Cize mam monogamny hetero zivot a som s tym ok. Ale mala som aj vztah so zenou. Len na mna bol ten vztah prilis,ale to bolo urcite osobnostou a nie tym, ze je to zena. S mojim muzom sme v tejto otazke vysporiadany a vie co som. Vlastne vie vsetko a ja o nom tiez. Neviem si predstavit, ze by som mu to tajila a niekto by mu to raz povedal. Takto mame veci upratane a vyborne fungujeme.

matejakub
28. jún 2020
zuzki1
28. jún 2020

@vorkola 🤦🏻‍♀️ To jak keby moju babku počujem 91r , nech je jej zem ľahká

zuzki1
28. jún 2020

No skús niečo v reáli vyskúšať a uvidis .
Zistíš či sa jedna len o predstavy ... ale súhlasím s tým názorom čo tu bol písaný že isto by ta už priťahovala nejaká žena aj inak ako len na sex keby to bolo reálne .

medeaa
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
medeaa
28. jún 2020

Ahoj, ja som tiez prechadzala takymito uvahami a verim, ze nie som jedina. Miatlo ma, ze zeny sa mi pacia a vsimam si ich mozno este viac ako muzov ale vztah som vzdy mala iba s muzom. So zenami som sa ale niekolko krat bozkavala a dokonca s jednou dlhorocnou kamaratkou som mala aj ovela viac a vobec to nelutujem, bola to skusenost.
Mozno mi to aj pomohlo ujasnit si otazku, kam ma to taha, pretoze napriek tomu, ze to vzdy bolo s kamaratkami, nemala som uz chut to opakovat a do ziadnej z nich som sa nezamilovala (ony su tiez vsetky hetero). Pri intimnych chvilach sama so sebou si casto predstavujem skor zeny ale napriek tomu si vztah a lasku viem predstavit len s muzom a to s tym mojim, s ktorym som 7 rokov. Chcem tym povedat, ze nic nie je ciernobiele a zalezi to skor od toho, do koho sa zamilujes, ja som napriek tomuto vsetkemu do zeny zamilovana nikdy nebola a rozumiem si viac s muzmi. Hlavne, za nic taketo sa nehanbi! A nenechaj si nahovorit, ze to je nenormalne. Ak budes mat nejaku prijemnu prilezitost nadviazat intimny vztah so zenou, same sa to vyjasni. Hlavne sa nemusis tlacit do ziadnej skatulky a za nic sa nemusis hanbit.

rachel36a
28. jún 2020

@vorkola ty si chora...ako moze v 21 stotoci niekto napisat taku blbost

miskooo1987
28. jún 2020

@vorkola ejha... vypláchni si oči svetenou vodou, lebo iné zvrhlosti si čítala... a k tomu aspoň 5 zdravasov...

Autorke-ak máš take pocity, tak sa možno odváž niečo skúsiť, možno ta to upevni na jednej alebo na druhej strane... nie je na tom nič zle, zvrhlé ani amorálne...

leuchtturm
28. jún 2020

tiez si myslim, ze keby si Bola lesba, tak by si uz Bola do nejakej zeny zamilovana. Ale sak vyskusaj a uvidis...

osky
28. jún 2020

Aj ked tu homosexualita vzdy bola,je to neprirodzene.a ano,aj chore,prave preto ze je to mimo prirodne zakony.
Pohlavny styk sluzi na plodenie potomstva-u ludi i zvierat.
To,ze sa niektori jedinci vymykaju z normalu,a to,ze v dnesnej dobe podporujeme LGBTI neznamena,ze taketo vztahy su normalne a zdrave...

Autorke
Jedna vec su predstavy,druha vec je zivot.
Ak si mala vztahy s muzmi a bola si spokojna,potom asi hladas len dobrodruzstvo.
Keby si bola bisexualka,myslim ze u davno by si to bola skusila aj s dakou zenou..
Neviem.
Myslim,drz sa radsej klasiky...

yasmeena
28. jún 2020

@osky fascinujuce,ako ste vy jednobunkovce prezili evoluciu...ty mas pohlavny styk ktorym sa mnozis...ludia na podstatne vyssom stupni vyvoja sa miluju /aj telesne je to mozne,o takych 15-20 reinkarnacii neskor to zacnes chapat aj ty/a plodenie s tym nema nic spolocne,nastastie...prirodne zakony dopustili homosexualitu-oj,co budes robit?vynadas bohu?vsak ty a podobni sa citite viac ako on,stvoritel 😀 ..zdrava predovsetkym nie je blbost,ale co uz,musime vas jednoduchsich nejako tolerovat,nakolko nie sme ako vy,netolerantni diktatori ... a autorka prispevku:rob co citis...si normalna.....a vonkoncom sa nemusis nijak skatulkovat 😉🙂

whatever1
28. jún 2020

Ja si myslim že problém je v tom ze ta ešte žiaden chlap neuspokojil. Začni najprv od seba-nauc sa pri sexe uvoľniť(alkohol pomoze) a nehanbi sa chlapa viesť a ukázať mu co a ako to chceš. Pokiaľ ta nepritahuju ženy na ulici a nepredstavujes si ako sa ich dotýkas tak podľa mňa nebudeš lezba ani bi. A aj keby si bola tak co, ved žijeme len raz.

medeaa
29. jún 2020

@osky musim ta sklamat, ale ludia tu nie su iba na plodenie deti a sex tiez nesluzi iba na plodenie deti. Prosim ta, hlavne nehovor o dnesnej dobe a prirodnych zakonoch, ked ocividne nepoznas ani historiu a mas medzery aj v prirodnych vedach. Pani "normalna" a "zdrava". 😂

lindusss2016
29. jún 2020

Mam to presne tak isto ako @medeaa . Zeny sa mi pacia, pritahuju ma, skusila som kadeco, ale nikdy som do ziadnej nebola zamilovana a ani by som vztah nechcela. Sex s muzom ma uspokojuje, napriek tomu pri predstavach volim radsej zeny. Nepovazujem to za nenormalne, ak sa dvaja dospeli ludia bez ohladu na pohlavie rozhodnu pre spolocny vztah alebo sex. Odporucam ti vyskusat sex so zenou a uvidis. Ale mozno staci, ked si polozis otazku, do koho si v minulosti bola platonicky zamilovana. Na koho si myslela pred tym, nez si zaspala?
@osky @vorkola vy dve povinne dostudovat historiu - zacnite antickym obdobim a popozerat prirodopisne filmy, staci, ak si kupite dcoch psikov rovnakeho pohlavia a budete ich sledovat, skor ci neskor po sebe zacnu skakat. Potom odporucam rychlo zobrat papucu a doraznym Fuj, fuj ich vytrieskat a vynadat im, ze su modernou dobou skazeni, proti prirode zmyslajuci liberali 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️

poopsie
29. jún 2020

@osky mam pocit, že si bola pri spisovaní prírodných zákonov..a pani príroda vam ich diktovala.. pohlavny styk u ľudí slúži aj na rozkoš, podľa tvojej logiky by som nemala mať právo na sex, pretože sa nemôžem rozmnožovať... Takisto aj delfín má sex pre rozkoš... Fuj ale su to diabolské zvery.. Treba ich vyzabijat.. Vedela si že Leonardo da Vinci bol tiez homosexuál? Aký to bol geniálny vynálezca..

jaass
29. jún 2020

Nevieš definovať orientáciu?
Šup psychiater 🙂 🧐😉😉😉😉😉😉

panelacikova
29. jún 2020

autorke: myslím, že každý normálny a zdravý človek je tak trošku "bi", hoci inklinujúci ku konkrétnemu pohlaviu. takže pohoda, klídek a tabáček 🙂

osky
29. jún 2020

@yasmeena kde som pisala ze ja mam pohlavny styk len.na mnozenie??????
A ze niekoho nemilujem????
Vy "jednobunkovce" mate tendenciu urazat ludi s inym nazorom.
A blby je ten,kto inych za blbych oznacuje😊

osky
29. jún 2020

@medeaa kde som napisala,ze pohlavny styk sluzi LEN na mnozenie???
Tie uvodzovky mozes odstranit.
Som normalna,aj ked ty si to nemyslis😊

osky
29. jún 2020

@lindusss2016
@poopsie

Ja nechapem,preco stale narazate do mna.
Ja som nikde nepisala ze pohlavny styk sluzi LEN na mnozenie.
Ale vysledkom pohlavneho styku je proste potomstvo-je to prirodzeny prirodny jav.
A viem ze nie zakazdym,ked je pohlavny styk!
Ved inak by sme tu neboli,ani zvierata....
Samozrejme ze sex prinasa rozkos a najmä, pri sexe je dolezita laska!!!
A nie LEN ta rozkos!!!!ale niektori ludia maju sex len na rozkos.a to je prave ten problem.
Sme ludia,nie sme ani dva psiky ani dvaja divocaci,mame sa vediet ovladat a nie riadit sa pudmi ako diva zver.
To je vsetko!
Homosexualov ani inak orientovanych neodsudzujem,skor ich lutujem.
pretoze ci chcete ci nie,je to odchylka,aj ked v poslednej dobe ich je zrazu akosi vela.
A valcuju nas svojimi nazormi na "normalitu" a stale viac sa zviditelnuju,potlacaju nas heterakov,lebo pravdepodobne to my hetero sme nenormalni...
A nie,nebudem nikoho bit papucou ani nikomu nic zakazovat....
Kazdy si je strojcom svojho stastia.
Vyjadrila som len svoj nazor.
A antika a pod.....svet bol vzdy z jednej strany skazeny a zhyraly.
Svedci o tom napr.Coloseum.....
A co?
Kedze to historia dokazuje,tak sa vratime do amfiteatrov a budeme znova sledovat gladiatorov ?
Alebo budeme usporaduvat mnohopocetne sexualne orgie,lebo ved aj v historii to tak bolo?
V historii sa zneuzivali male deti,mucili sa zajatci a bolo povolene otroctvo...tohoto vsetkeho sme sa nastastie zbavili.
Hoci,aj dnes mame oedofilov viac nez dost-aj to je normalne?ved to historia dokazuje...proste su tu stale jedinci,ktori nevedia co so sebou...
A ti budu stale vyzdvihovat svoje chutky nad spravanie,ktore je hodne CLOVEKA!!!

leonni
29. jún 2020

inak, ako empiriou to nezistis. sexualne ta mozu pritahovat zeny, to vsak neznamena, ze s nimi vies nadviazat aj plnohodnotny citovy vztah. ak Ta to velmi trapi, skus zoznamky pre lgbti ako je igirls - najdes tu velmi vela ponuk na sex ci experimentovanie s rovnakym pohlavim. sex a laska su dve rozdielne veci - mozno v reale zistis, ze si si to cele len idealizovala a skutocne si striktne hetero. zenska sexualita je podstatne fluidnejsia ako muzska. u muzov zvykne byt bisexualita len mostom k homosexualite. mozno je to tym, ze zeny su emocionalne nikde inde, ktovie. urcite sa vsak nemas za co hanbit a komentare o zvratenosti a chorosti si nevsimaj. osobne sa priklanam k nazoru, ze ak by bol sex, resp. pohlavny styk urceny vylucne k rozmnozovaniu (ako sa nam niektore nabozenstva, cirkvi ci tzv. krestania-katolici snazia nahovorit) neboli by s nim spojene ziadne prijemne pocity a bol by to vylucne cisto ucelovy akt. asi by sme potom nepoznali ekvivalenty ako milovanie, kedy sex spajame s laskou.

tripetta
29. jún 2020

@vorkola Ty ťahaj naspäť do stredoveku a tam si káž, čo je normálne. Jediné, čo nie je normálne si ty.