Nízki a chudí muži verzus nízki muži s nadváhou
Chcem sa spýtať aký majú názor ženy na mužov ako ja ktorý sú nízky a chudý . Moja výška je 167 a váha 57kg. Chcem sa spýtať v mojom prípade či je pre vás príťažlivejši nízky a chudý muž alebo nízky a s nadváhou...
Stručné zhrnutie
- Preferencie medzi nízkym a chudým mužom verzus nízkym mužom s nadváhou sú rôznorodé; väčšina odpovedí uprednostňuje nízkeho muža bez nadváhy alebo s vybudovanou svalovou hmotou.
- Riešenia odporúčané v diskusii zahŕňajú vybudovať svalovú hmotu vo fitku, zvýšiť sebavedomie a charizmu, a neodporúčajú "prejedanie sa a nabrať tuky".
- V diskusii sa uvádzali anekdoty o nízkych úspešných mužoch (Tom Cruise, Cesar Millan) ako príklady, že nízka výška nemusí byť prekážkou pri hľadaní partnerky.
Q: Ako môže nízky a chudý muž zlepšiť svoju príťažlivosť?
A: Odporúča sa začať cvičiť v posilňovni alebo "fitku" s cieľom vybudovať svalovú hmotu, sústrediť sa na sebavedomie a charizmu a dbať na upravený vzhľad a vystupovanie.
Q: Je naberanie tuku riešením, ak som nízky a chudý?
A: Diskusia obsahovala priame varovanie: "prejedat sa a nabrat tuky nie je vobec riesenie, vybudovat svalovu hmotu ano", teda priberanie tuku sa v diskusii neodporúčalo.
Q: Ovplyvňuje výška partnerky preferencie voči výške muža?
A: Niektoré ženy uviedli, že nepritahujú muži pod ~180 cm, zatiaľ čo iné považujú 167 cm za prijateľnú výšku; preferencie sa teda líšia podľa individuality partnerky.
Q: Môže auto alebo majetok kompenzovať nízku výšku?
A: V diskusii sa spomínalo, že "pekné veľké SUV" a "tučné konto" môžu vnímanie vylepšiť, ale toto bolo uvedené skôr ako osobný názor a nie ako všeobecne potvrdené riešenie.
Q: Aké fyzické typy krátkych mužov sú v diskusii považované za atraktívne?
A: Diskutujúce preferovali "vymakanú" alebo atletickú postavu, miernu svalnatú hmotu a "štíhly" skôr než vychudnutý vzhľad alebo nadváhu.
Q: Ako dôležitá je osobnosť oproti vzhľadu pri výbere partnera?
A: Konsenzus v diskusii bol, že charizma, povaha a vystupovanie často prevážia fyzický vzhľad pri príťažlivosti.
Závery z diskusie
Zhoda
- Väčšina názorov zdôrazňuje, že nízka výška sama o sebe nie je definitívnou prekážkou pri hľadaní partnerky.
- Mnohé príspevky odporúčajú namiesto naberania tuku vybudovať svalovú hmotu vo fitku a pracovať na sebavedomí a charizme.
- Veľa diskutujúcich považuje nadváhu u krátkeho muža za menej žiaducu než štíhlosť alebo miernu svalnatú postavu.
Sporné názory
- Niektoré príspevky trvajú na tom, že nízky muž "nie je chlap" alebo že nízki ľudia sú zakomplexovaní; iné príspevky uvádzajú, že nízki muži môžu byť veľmi atraktívni vďaka charizme alebo úspechu (napr. odkazy na Tom Cruise, Cesar Millan).
- Niektoré hlasy preferujú "štíhly" a iné akceptujú aj miernu nadváhu alebo "normálnu" postavu ako príťažlivú.
Otvorené otázky
- Do akej miery dokáže systematické cvičenie a nárast svalovej hmoty zmeniť vnímanie príťažlivosti u partneriek?
- Môžu materiálne atribúty (auto, majetok) dlhodobo kompenzovať nevýhodu nízkej výšky vo vzťahoch?
- Ako veľmi závisia preferencie výšky na individuálnej výške a preferenciách konkrétnej ženy?
Spomenuté značky a firmy
žiadne
Spomenuté produkty a metódy
fitko, vybudovať svalovú hmotu, prejedanie sa a nabrať tuky, vymakaná postava, sebavedomie, charizma, obliekanie/štýl, SUV a majetok ako kompenzácia, napoleonovský syndróm
Miesta a osoby
Tom Cruise, Cesar Millan, Harry Potter, Napoleon
@walentina7 a ty merias kolko? Ja 186 cm a toto by som si v zivote nedovolila povedat. Nikto nemoze za vysku a nikto sme sa o svoju vysku nezasluzili.
@petronelag bohuzial tie nizke zeny maju dvojmetrovych a este si dovolia sa ponizujuco vyjadrovat o nizkych muzoch. Len preto ze vysoki chlapi maju divne preferencie.
@walentina7 prosim ta venovala si sa niekedy porucham rastu a genetike? Mi skoro zabehlo pri tej hlaske o rybach😏
@miro1000 U mna to vobec nie je o vzhlade, ani o vyske, ani o nadvahe. Pritazlivost u mna nejde cez oci a myslim, ze je dost takych zien, nemusis sa trapit. Tie, pre ktore nizky chlap nie je chlap, mozes kludne ignorovat, lebo este stale zostava vela inych.
Ked sa pozriem na chlapov okolo seba, tak ti, co sa dobre ozenili, su vo vsetkych vyskovych kategoriach a ti, ktorym sa vo vztahoch nikdy velmi nedarilo, su tiez vo vsetkych vyskovych kategoriach.
@walentina7 tak si sa predviedla 😂😂😂 ty ryba 🐟
Ja som si naopak vybrala manzela nizsieho, nechcela som mat trojmetrove deti, hlavne nie ak by boli dcery...
@walentina7 vyzerá to, že celý princíp tejto diskusie ti preplával nad hlavou ako rybička 🐟🤣
môj ex mal takú výšku a váhu, bol vlastne rovnako vysoký ako ja... získal si ma však svojou charizmou a správaním.. žiaľ, očividne bolo jeho ego rovnako nízke ako postava a potreboval si dokazovať, že ženy oňho stoja a keď bola šanca, podviedol ma.. už by som nízkeho nechcela, lebo som nadobudla predsudok, že sú zakomplexovaní.. a čo sa týka hmotnosti, dávam prednosť buď svalom alebo tuku.. vyziabnutí chlapi sa mi nepáčia..
@haley7897 ani geografia jej velmi nesla, uplne zabudla na Japoncov, ryby a vysku 😃
malí ludia vo všeobecnosti su zakomplexovani a zaskodnicki ludia, a je fuk, ake pohlavie. Česť vynimkam. Všetci chlapi mali napoleonovsky syndrom, skratka, boli riadne zakomplexovani. Velmi sa vyhybam nizsim ludom vo všeobecnosti. Su zákerni.
@babulkomale hej, hej, aziati, ktorí btw konzumujú vyše 70% 🐟 produkcie sú všeobecne známi hlavne pre ich výšku 😆
@barborachors 🤯 niesom nízka, ale ak by sa niekedy v budúcnosti mali naše cesty pretnut, môžeš sa vyhnúť aj mne?
@barborachors Ako to môžeš takto škatuľkovať? Ok, možno si stretla v živote ľudí o akých píšeš a zrovna boli nižšieho vzrastu, ale nemôžeš toto povedať plošne o všetkých nízkych ľuďoch. To čo je za hlúposť 🤦♀️
Ženy su hrozne haklive a precitlivele, čo sa akejkolvek kritiky mužov tyka, ale ženam nakladaju jedna radost a tam tento takt a supercitlivost nevidim..Tak napr.ked chlap povie po pôrode zene, že je tlsta, tak podla niekt.ma mu za to ďakovat. A toto mi nepride normalne, ked si žena viac važi chlapa ako samu seba..A ženy su k tomu aj vedene v ženakych magazinoch napr.s mužom jednat v rukavičkach a sama so sebou ako s nejakym gumenym matracom a toto je daleko za hranicou inteligencie a akejkolvek sebaucty..
Mala som spolužiaka, bol nízky. Taký sympaťák, ale velmi sme si ho nevsimali. Raz na jednom výlete, ani neviem ako k tomu prišlo, a dal si dole tričko. A to bolo ako vo filme, ked zastane cas a vsetko sa spomalí. Všetky baby iskry v ociach a sanky na podlahe. Musim priznat, ze odvtedy az do doteraz, som nevidela tak krasne vypracované mužské telo, podotykam v realite. Takze aj nizky muž môže vytvoriť wau efekt.
@90909 potvrdzujem, vo fitku som stretla kopec malych vymakanych chlapov a fakt stali za to. A to som vysoka. Neznasam ponizujuce reci od nizkych zien na nizkych muzov. To je trapnejsie nez trapne napisat ze nizky chlap nie je chlap.
To ako keby som ja napisala ze ktora nema dlhe stihle nohy ako ja, si nesmie obliect nic ine ako rifle, aby nebolo vidno tie kratke tucne spalky, ze to ani nie je zena ale konferencny stolik 🤭
@karolinakr práveže ja mam pocit, ze je to naopak alebo teda to vidím hlavne na tomto ženskom fóre. Ked sa tu baba sťažovala, ze jej chlap vravel, ze je vysoká, tak sa tu chlapovi nadávalo, aký je blbec, ved za výšku nik nemôže a keď sa chlap postazuje, ze je nižší, zas je chlap za blbca, lebo je nízky a podla niektorých užívateliek nie je chlapom a isto je to zakomlexovany čudak.
Rozum mi stojí nad niektorými odpoveďami! Baby, to myslíte vážne?! Že "žiadny nízky muž nie je sexi", "nízky muž nie je chlap", "nízky muž je katastrofa", a hlavne toto: "nízki ľudia sú zakomplexovaní a zakerní"! 🤯
Taký Cesar Millan ma 165 cm a aky prirodzeny rešpekt a sympatie z neho vyžaruju... tvoja vyška ani neni tak problem, ja mam 170 cm a každy boží den vidím OVELA nižších žien a občas aj chlapov ale ta chudosť už môže pôsobiť dosť zle, prečo sa pýtaš či máš mať radšej nadvahu? Samozrejme že nie, radšej bud akurat a vyšportovaný a budeš v pohode
Mne nízki muži nevadia, sama som krpata. Ale nie chudi. Mne sa nejaké to kilecko navyše paci (kilecko nie vo význame stovky)

Tom Cruise ževraj je nizky.A vidiš, kam to dotiahol