O čo jej ide?

23. mar 2022

Ahojte. Možno si poviete že som trápna ale potrebujem radu. S priateľom som 5 rokov a od uplynulej soboty čo sme boli v bare a prisadli si k nám traja mladí opiti ľudia, od toho večera si priateľ píše s jednou babou. Ide o to že si na stole nechali náplne do elektronickej cigarety a nabíjačku tak priateľ to vzal k nám domov že ich nájdeme na FB a oznámime im nech si pre to prídu. Nestalo sa tak, navyše v daný večer ja som odišla okolo jedenástej domov keďže som bola unavená a priateľ tam s ňou sedel osamote do tretej rána čo je tiež divné aj keď je pravda že mali vypite obaja ale prečo nešiel do mnou ale ostal tam s ňou? Ta baba ma mimochodom 40 rokov a dve deti plus otvorený vzťah čo stihla vyrozprávať v daný večer. O to nejde ale o to že môjmu priateľovi napísala dnes večer že sa s ním chce stretnúť osamote, pritom vie že sme spolu a priateľ jej písal nech dojde keď sme tam my dvaja a vzápätí na to jej napísal že aj inokedy je deň. Nepodviedol by ma ale divné je to prečo ona chce stretko s ním osamote. Verím mu ale po dnešnom ich písaní je vo mne jedno veľké ALE. Čo si myslíte o tom.

autor
23. mar 2022

Čo mám podľa vás ďalej robiť. Mám sto chutí tej hlupani napísať nech si užíva s tým čo má otvorené vzťah

autor
23. mar 2022

Otvorený

miadi
23. mar 2022

Na fb ju nejak velmi lahko nasiel to by musel vediet jej meno a priezvysko.

autor
23. mar 2022

@miadi vedel to len kvôli mne lebo ja som jej pisala o tej nabíjačke aby si pre ňu prišla. Hneď odkukol nik a začali si písať

miadi
23. mar 2022

Co ty vies cislo si mohli vymenit uz v tom bare. Sranda ze bez partie nejde do baru ale tam uz kludne cudziemu mladikovi keca ze mà otvorene manzelstvo 😜

vifoncitta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
miadi
23. mar 2022

A naco jej zacal pisat ? ???

miadi
23. mar 2022

To ti moze byt fuk o co ide jej .. ale o co ide tomu tvojmu? Ostal tam snou a potom si snou potreboval pisat ? Divny priatel..

autor
23. mar 2022

@miadi to neviem načo. Zrejme kvôli veciam čo má u nás ale to je jedno keď ona prejavuje sympatie voči nemu a on na svoju obhajobu mi teraz povie že mňa by nikdy nepodviedol, a už vôbec nie s ňou čo má 40 a dve deti. 🤦🤦🤦

autor
23. mar 2022

@miadi však on vie veľmi dobre že ak sa o niečo pokúsi s ňou je koniec neraz som mu to povedala

simca06022011
23. mar 2022

@vifoncitta nepreháňaj 😂

bruneta880
23. mar 2022

Hlupaňu nechaj hlupaňou, určite by som sa takýmto spôsobom neponižovala, aby som ju kontaktovala, čo ti napadlo za blbosť.Staraj sa pekne o toho svojho kocúra, ktorý má kučeravé myšlienky, alebo lepšie, nestaraj, vys.r sa na neho, ja osobne by som to teda urobila. Pre mňa by bola teda ponižujúca tá jeho odpoveď, že aj inokedy je deň....dement jeden.Ja som kráľovná pre muža a bodka. Pošli ho do riti.

vifoncitta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
vifoncitta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
bruneta880
23. mar 2022

A vy dvaja máte koľko rokov?

autor
23. mar 2022

Totižto. Už sme raz rozideni boli a sľúbil že viac to robiť nebude lenže príbeh sa zas opakuje. Asi som ozaj debil

vifoncitta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
matullienka
23. mar 2022

Prepáč ale prídeš mi strašne naivna, si myslíš, že keď chlapovi povieš, že keby ťa podviedol tak je koniec tak to neurobí? Keby ťa ľúbil tak ťa nenechá ísť v noci samu domov, nevykecaval by sa s cudzou babou v bare do rána, a nevyhladal ju na FB aby si s ňou mohol písať. Otvor oči a kopni ho do zadku

miadi
23. mar 2022

Preco by jej isiel pisat o nabijacke ked si jej o tom uz pisala ty ? A tebe co napisala ? Ze neotravuj nabijacku mi da tvoj nabijač ?

autor
23. mar 2022

@matullienka áno som naivná lebo som dala druhú šancu chlapovi ktorý si to nevie vážiť. A ešte si dovolí povedat že cudzia žena ktorú prvýkrát videl v živote už není cudzia a že je kamoška? Keď ma nas.rie tak ešte dnes bude rozchod a nebudem čakať kým si užije s ňou aby som mala dôvod sa snim rozísť.

autor
23. mar 2022

@miadi ona mne neodpisala vôbec

matullienka
23. mar 2022

Joj ty si mu dala druhú šancu a ešte mu žerieš takéto reči? No neviem či nie si potom aj hlúpa z toho chlapa nič nebude

autor
23. mar 2022

@matullienka som hlúpa keď verím tomu že sa to zmení

7lenka11
23. mar 2022

mne ten príbeh nepríde až taký divný, ja som bola v sobotu večer v meste a mám pocit, že po uvoľnení opatrení boli podniky hore nohami.. bary preplnené, všetci opití, tancovalo sa aj na stoloch, ľudia sa rozprávali krížom krážom, mladé baby sa tam lepili po chalanoch pri vedľajšom stole a pri bare... no proste návrat do normálu niektorým ľuďom veľmi silno zatemnil mozgy :D
a tvojmu frajerovi sa očividne zapálili lýtka pri prvom kontakte s inou ženou.. otázne je, do akej miery hral rolu alkohol a do akej miery sa tá ženská namotala..
len nechápem, na čo živíte kontakt s náhodne okoloidúcimi v bare a na čo ste sa vôbec skontaktovali... našej partii sa za sobotný večer prihovorilo množstvo ľudí - od poľských turistov (chlapská partia) po čisto babskú partiu pri vedľajšom stole.. ale kontakty sme si rozhodne s nikým nemenili

bruneta880
23. mar 2022

No nezmení...debil je raz debil....že kamoška už 🤣🤣🤣 kreteeeeen

autor
23. mar 2022

@7lenka11 už teraz je to asi jedno. Pokiaľ sa oni stretnú a bude medzi nimi niečo tak rozchod už bude trvalý a už nebude cesty späť. Mal by si to uvedomiť teraz nie kým nebude neskoro

matullienka
23. mar 2022

@bruneta880 no to už niekde možno bolo aj viac ako kamoška. Veď čo vie robiť chlap s hladinou alkoholu v krvi s podnapitou cudzou babou do rána v bare?

vifoncitta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
bruneta880
23. mar 2022

@matullienka ide mi v hlave film 😂
Škoda že nie aj autorke...

autor
23. mar 2022

@matullienka ešte mi povedal že keď mu neverím že sa môžem ísť spýtať casnika nakoľko do toho baru chodíme stále a casnici nás tam už aj poznajú. Vraj sa len rozprávali a nič viac. Hmm to by ma velice zaujímalo. Bohvie či by ten čašník nepovedal niečo ine