O čo jej ide?

23. mar 2022

Ahojte. Možno si poviete že som trápna ale potrebujem radu. S priateľom som 5 rokov a od uplynulej soboty čo sme boli v bare a prisadli si k nám traja mladí opiti ľudia, od toho večera si priateľ píše s jednou babou. Ide o to že si na stole nechali náplne do elektronickej cigarety a nabíjačku tak priateľ to vzal k nám domov že ich nájdeme na FB a oznámime im nech si pre to prídu. Nestalo sa tak, navyše v daný večer ja som odišla okolo jedenástej domov keďže som bola unavená a priateľ tam s ňou sedel osamote do tretej rána čo je tiež divné aj keď je pravda že mali vypite obaja ale prečo nešiel do mnou ale ostal tam s ňou? Ta baba ma mimochodom 40 rokov a dve deti plus otvorený vzťah čo stihla vyrozprávať v daný večer. O to nejde ale o to že môjmu priateľovi napísala dnes večer že sa s ním chce stretnúť osamote, pritom vie že sme spolu a priateľ jej písal nech dojde keď sme tam my dvaja a vzápätí na to jej napísal že aj inokedy je deň. Nepodviedol by ma ale divné je to prečo ona chce stretko s ním osamote. Verím mu ale po dnešnom ich písaní je vo mne jedno veľké ALE. Čo si myslíte o tom.

ankare
24. mar 2022

Somár sprostý, kopni ho do zadku. Žiadne ďalšie šance. Hlavne si s ním neurob žiadne záväzky typu manželstvo, dieťa, hypotéka. Máš na lepšieho, drž sa!

andrejkap123
24. mar 2022

A prosim ta nechaj tu babu na pokoji ona s nim nic nechcela mat kym je s tebou to tvoj zadany priatel ju lanaril takze tolko.

andrejkap123
24. mar 2022

Ale bohuzial, poznam taketo pripady. Aj tak snim ostanes. Mozeme sa opytat o mesiac 🙂. Jedine ze by sa on s tebou rozisiel.

autor
24. mar 2022

Vyjadrila som sa a viac sa nebudem. Má smolu chlapec nemal robiť debiliny

beatta7
24. mar 2022

som tolerantna, chapava, vela veci cezo mna len prejde, ale toto by nepreslo, preco by tam mal akoze ostat??

nelina1
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
kittykat22
24. mar 2022

Ta konverzacia je strasna. On hra na to, ako to medzi vami nie je idealne a ona sa hra na nedostupnu. Tak ti dvaja si idu pekne na ruku 🤐 Rozchod, hned. Chalanisko ta vobec neberie ako partnerku do zivota, neberie ta vazne, nevazi si sa ta a este namiesto toho aby sa s tebou porozpraval, ze ma vyhrady vo vztahu to zacne sypat na niekoho koho pozna 5 minut? 🤯🤯 Nemas nad cim rozmyslat. Konecna.
Este dobre ze su socialne siete a spravy, aspon ked ma clovek pochybnosti tak sa moze pozriet. Nemusi zo seba nechat robit idiota 🙄

1gramofon
24. mar 2022

Tam to nebolo iba objatie, z tých správ to vyzerá na niečo viac. Ale si velmi naivná, keby si si neprečítala správy tak by si stále tvrdila, že to by neurobil, lebo by bol rozchod. Pričom hneď na začiatku utocne reagoval a nazval ta chorobne ziarlivou kvôli jeho správaniu, ty si nič zlé neurobila, to bolo dosť podozrivé. Nie to ešte ten zvyšok ze ty jej napíšeš, on sa pozrie ze ako sa vola a hneď jej ide tiež písať? No asi že nie o tom istom. Ja len dúfam, že nebudeš tak blbá a nezostanes ním, že nebudeš prať a vrátiť, aby sa spamätal. Máj hrdosť, môžeš mať lepšieho chlapa

miadi
24. mar 2022

Ty si hlupucka!!! Ides mu dat este sancu nech sa spamata ze ked mu nebudes robit upratovacku on sa akoze spamata a nebude ti robit parohy?! Nebol to len flirt a z tych sprav on Bali ju viac ako ona jeho . !!! Nebud hlupa on ta urcite cely cas podvadza kde sa da. Sup sup od seba!

yvanielka
24. mar 2022

https://www.modrykonik.sk/forum/rodinne-problemy/preco-mu-napisala-ako-prva-2/

Táto téma sa dole zobrazuje ako podobná tejto.
Dúfam, že to je len veľká náhoda 😀lebo utekať si mala už vtedy

miadi
24. mar 2022

On je s tebou len Preto ze taku ako ty co mu dava xx sanci len tak nenajde. Nie Preto zeby ta mal rad.

nelina1
24. mar 2022

Aké šance? Však ho netráp ďalej v tom komplikovanom vzťahu. V momente keď si prečítala ich konverzáciu, si mala z priateľa urobiť ex.
Ináč je to riadny nechuťas. Úplný sliz. Nevadí ti, že ťa za tvojim chrbtom opisuje ako chuderu?

bilancia
24. mar 2022

a este v tych spravach pisal, ze ci si pamata ako sa lúčili? no tak ten ju vycicmal urcite minimalne

miadi
24. mar 2022

Neviem ako to mate s byvanim z sms zijete spolu ak si v jeho byte tak sup igelitky smer domov k mame… ak mate spolocny podnajom tak sup hladat noveho spolubyvajuceho/jucu a on nech do 2t vypadne!

matullienka
24. mar 2022

@miadi ty si štedrá, že do 2 týždňov u mňa by si už našiel zbalene tašky pred dverami pri príchode z práce 🤣

yvanielka
24. mar 2022

Prosím ťa daj sem celú ich konverzáciu...nech máme čo čítať ku káve 😀

andrejkap123
24. mar 2022

@yvanielka hhhhahhahaha

annamarin
24. mar 2022

Baby, ja som niečo také zažila z inej strany. Od mojho dlhorocneho kamaráta. Zacal mi rozprávať, ze ma miluje, aj ked ma roky priatelku. Ja ju poznam len tak z videnia. Nastastie som z toho vycuvala a nic nebolo. Ale teraz jak toto citam tak mi jej prišlo ľúto. Stalo sa to asi pred 3 mesiacmi. Mam sa jej to snazit povedat alebo to nechat tak? Ona o nicom nevie, ale ziarli na mna. Síce nemá ziadne dôvody, ale na tom vidim, že žena vycíti, kedy je nieco zle. S kamarátom sa odvtedy nebavim, len sa pozdravime.

matullienka
24. mar 2022

@annamarin nechala by som to tak, keby náhodou nás ťa niekedy sama spýtala prečo ste sa prestali rozprávať povedala by som pravdu ale inak by som jej nehovorila nič

andrejkap123
24. mar 2022

@annamarin mne sa stalo to iste ale zaslo to ovela dalej aj ked som nechcela :( su to obycajni chuji ktori sa vyzivaju v tom ze namotavaju a vyuzivaju! Totalni psychopati!

annamarin
24. mar 2022

@matullienka Okej

@andrejkap123 Noo práveže z mojho poznania, keďže sme boli kamoši dlho, je to normálny chalan. O to horsie podla mna, že aj normálnym chlapom sa také dačo v hlave vie pomotať. Ale poznám aj dievčatá, čo si zadané a chcú iných. Viem sa v cítiť do ich kože, ale neobhajujem, lebo je to veľmi nepekne voči osobe, s ktorou su.

andrejkap123
24. mar 2022

@annamarin ten co to mne urobil tiez vyzera ako fajn chalan, to az potom sa vyklul z neho totalny psychopat…. Ked som ho finalne odmietla… to bolo peklo.

diamond007
24. mar 2022

A ja ti poviem z pohľadu barmana, nepovedal by ti iné. Nastopro sa bozkávali z môjho pohľadu a kvôli alkoholu sa mu možno nepostavil na záchode 😉
Joj takýchto prípadov v bare bolo veľa, až moc. Bohužiaľ. Ale ako barmanka by som to nikomu nevravela keby sa ma spýtal, nie je to barmanka vec, nech si robí človek čo chce/kto chce. Jeho do toho nič. Ale nie si prvá ani posledná. Tvoja chyba je že si odišla bez frajera domov....

kassandra25
27. mar 2022

Tak...., cakaj a maj otazky.....,

nurielka
27. mar 2022

@annamarin na tvojom mieste by som jej dala echo. Aspoň sa pri ňom nebude trápiť. On je možno taký stále, každú bali na pockanie. Preto žiarli lebo ma podozrenie aj z iných stran. Ja sama ako žena by som to ocenila, že má niekto vystríha pred takým chlapom. To ci to prijme je už na nej. No kamarát sa ti už asi nepozdravi. Svedomie máš čisté. Tak si na to najvhodnejší adept.

annamarin
27. mar 2022

@nurielka No podla mna nebali iné, lebo on sa moc ani so zenami nebaví. Len so mnou a s nou. Ale tak ci tak nie je vhodný adept do vztahu. Aspon ja keby mam byt s takym tak sa asi zblaznim. Stále mení to čo chce a jeho ciny nezodpovedaju slovam. Každý den iný človek.😄 Ale to ona asi zaziva a zažívať chce, kedze je s nim. Podviesť ju uz podla mna nepodvedie. Nie je suknickar. O to mi to prislo horsie. Že aj normalnemu chlapovi sa to môže stať.