Partner má profil na zoznamke

lucis133
14. jan 2023

Ahojte dievčatá, sme s partnerom už dlho 7 rokov a kedysi dávno sme mali obaja pokec ešte keď sme neboli spolu ja som si ho už dávno deaktivovala keď sme sa dali dokopy a nedávno som bola zvedavá či ho on ešte má a do googlu som si dala jeho prezývku čo tam mal aj kedysi a vidím že má zmenené aktuálnu profilovú fotku a ukazuje tam že často odpisuje na správy má všetko vyplnené o sebe ako vypadá atď..vždy keď sme spolu sa ku mne správa veľmi pekne občas mi niečo prinesie nejaké malé prekvapenie, každý deň mi po práci zavolá vždy si na mňa nájde čas od strednej je to rovnaké keď potrebujem vždy mi pomôže. Čo si o tom myslite vy? Prečo by tam inak chodil? Samozrejme sa mi to vôbec nepáči a chcem sa ho na to opýtať. Ďakujem za každú odpoveď

maminkadeticiek
14. jan 2023

No mojmu by som vyrazila zuby.A ty to vidis ako?

lucis133
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
lucis133
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
lucis133
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
lucis133
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
maminkadeticiek
14. jan 2023

@lucis133 Ako co chces riesit?Je to len priatel,to znamena je stale v skusobnej dobe,poslinho do prdele.Co tu chces riesit?

lucis133
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
madeline1
14. jan 2023

@lucis133 asi si chodi popisat, nic viac...ani sa ho na to nepytaj, na co...je to prenho forma komunikacie o comkolvek s inymi ludmi...ak ste spolu tak ako pises, urcite tam nic nehlada...

lucis133
autor
14. jan 2023

@madeline1 napadlo ma už všeličo aj toto keď sme si volali dávnejšie na skype tak dal zdielanie obrazovky a na jednej karte mal otvorený pokec skupinový chat také niečo

lucis133
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
madeline1
14. jan 2023

@lucis133 pokec nie je klasicka zoznamka, ze vyslovene hladas...je to aj forma "zabavenia sa"

lucis133
autor
14. jan 2023

@madeline1 má veľa kamarátov, kamaratiek takže všetko je možné že sa len bavia píšu si ale môže to byť aj niečo iné

nikaeli
14. jan 2023

Kolegynka mi dala echo, že je môj manžel na zoznamke. Urobila som si tam fejkový účet a oslovila ho. Dohodli sme sa na stretnutí - čo na stretnutí, rovno na víkendovke! doma mi povedal, že ide na školenie. Na dohodnuté miesto som prišla aj s dcérou. Sme už 9 rokov rozvedení. Prečo ti to píšem? aby si ho kontaktovala a namotala. Presne ako písali kočky predomnou. Uvidíš, či sa chytí a či má váš vzťah budúcnosť.

katkati
14. jan 2023

@lucis133 Už si mu napísala? Myslím na pokec.

petulda333
14. jan 2023

@lucis133 pochybujem,ze na pokeci sa bavi s kamosmi. Nato su ine siete. Pokec je pokec

madeline1
14. jan 2023

@lucis133 tak tam si pise skor s ludmi, ktorich nepozna...mozno niekedy ma chut pokecat anonymne...podla mna mu nepis anonymne, ako ti tu radia ostatne, to mi pride nekorektne...bud sa ho opytaj na rovinu, alebo to vobec neries ...ale ja si myslim tak ako som ti napisala...myslim si, ze na pisanie si s anonymnymi ludmi, ktorich nikdy nestretne ziarlit nemusis...to co ti pise nikaeli je uz extrem, ale oni asi nemali spokojny vztah, tak ako si ty pisala, ze vy mate

petulda333
14. jan 2023

@madeline1 prosim ta,ja nie som typ co tu pise vzdy o nevere,ale toto je jasne. Od neho je korektne mat stale pokec? Ja som mala tiez pokec,mala som tam aj fotky priatela a vies kolko jeho kamosov mi pisalo? A to mali partnerky. Nikomu neslo o kamaratstvo

lucis133
autor
14. jan 2023

@petulda333 na písanie by si ozaj mohol vybrať napr fb alebo instagram tam si môže toľko písať na pokeci je hlavne zoznamka ine dievčatá

toskanka
14. jan 2023

Ak píšeš, že sa jeho správanie nezmenilo, tak na pokec chodí len zo zvyku alebo pre zábavu. Ale tiež by som si založila účet a preklepla si ho.

madeline1
14. jan 2023

@petulda333 ja som pisala o pisani si, nie o kamaratstve, ci frajerovani...fb a instagram je o pisani si so znamymi, na fb, ci instagrame asi nenajde ludi, ktori maju chut pokecat si...podla toho, co pise o ich vztahu autorka si myslim, ze tam chodi zo zvyku...keby chcel, za sedem rokov co tam je, uz by si niekoho nasiel...

lucis133
autor
14. jan 2023

@madeline1 áno máme veľmi pekný vzťah vždy za mnou príde každý deň mi zavolá aj sa spolu zasmejeme aj sa spolu keď treba porozprávame o vážnych veciach čo sa tohoto týka vždy mi bol oporou a aj stále je preto neviem na čom som že pri mne sa takto správa zaľúbene a popritom ma profil stále na pokeci medzi mnou a nim je taký rozdiel že on má profil a nemá s toho zlý pocit a ja som taká že keby mám mať profil na pokeci tak sa cítim zle za to že som zadaná a mala by som si tam z niekým písať cítila by som sa zle že som zadaná a píšem si tam
@madeline1

lucis133
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
petulda333
14. jan 2023

@madeline1 kludne si najst mohol a moze sa s nimi stretavat. Oni sa vidia len cez vikend. Ma nato dost casu

lucis133
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
petulda333
14. jan 2023

@lucis133 ked s nim budes,tak sa ho to spytaj. Ze ti kamoska povedala,ze videla jeho profil,ze ta zaujima co tam robi. A uvidis ako zareaguje

lucis133
autor
14. jan 2023

@petulda333 ktovie ale či by mi povedal pravdu určite nie

petulda333
14. jan 2023

@lucis133 tak potom si ho otestuj inak

petulda333
14. jan 2023

@lucis133 a preco myslis,ze by ti klamal?

lucis133
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
lucis133
autor
14. jan 2023

@petulda333 neviem ak robí niečo poza môj chrbát tak by sa k tomu nepriznal asi ale ak to je inak tak mi to normálne povie