Po 10 rokoch manželstva mal muž sex s inou ženou

2. okt 2023

Baby, moj manžel mal jednorazovku, boli s kolegami na žúrke a slovo dalo slovo. Muž sa mi sám priznal, nakoľko mal zmenené správanie čo bolo očividne, že sa niečo udialo. Mame spolu 2 deti. Neviem co mam urobiť. Odôvodnil mi to, že to bola slaba chvíľka, zhoda náhod a udalostí a ze po 10tich rokoch sa mu zacnelo za novou ... avšak, že preňho to nič neznamenalo a ze milujem mňa a deti. Neviem co mam urobiť.

pralinka25
4. okt 2023

@hugger tak vies ako cisto teoreticky by boli na rovnakej startovacej ciare. ale to len v pripade ze by sama chcela a mala niekoho o koho stoji. urobit to len tak na truc s random neznamym je kravina samozrejme. skor je zaujimave zistit ako by to vnimal on ci by bol tiez tak nad vecou. ja neviem podla mna vztah po nevere je ako rozbity pohar zlepeny paskou a mas z neho dalej pit. neradila som jej aby urobila to iste.
neradim jej vlastne vobec nic. kazda sme ina inak to prezivame. viem co by som urobila ja ale to jej nijako nepomoze.
a rovnako tak presne viem ze na jeho mieste by mi bolo trapne vobec o nejake odpustenie ziadat. keby som bola neverna ja ani by som nechcela ten vztah uz zachranovat, pretoze ocividne funkcny nebol a ani v buducnosti by to nebolo lepsie. vobec nechapem naco je dobre nasilu drzat taky vtah stracat dalise roky zivota. a deti su za mna vyhovorka. rodicmi zostanu. vsak povedz ty naco si bol alebo stale si vo vztahu napriek tomu ze nefunguje a kompenzujes to inde. preco? nerypem, pytam sa lebo ma to zaujima. ten pohlad na vec. mozno keby som to pochopila aj nazor by som poupravila. napisa ako to vnimas ako chlap. naco stoji chlap o vztah s manzelkou ked chodi aj inam. nebolo by jednoduhsie to upratat a potom si chodit kamkolvek? ci ide prave o ten adrenalin? o to zakazane a bez toho to uz nema stavu, alebo je to taka poistka ze ked sa minu ine este stale mam doma istotu a servis?

hugger
4. okt 2023

@pralinka25

Vo vzťahu už nie som a zatiaľ inde nekompenzujem. Asi som bol omylom zaradený nesprávne 😀. Nevera nebola (takže žiadny adrenalín) a keďže vzťah skončil čokoľvek budem robiť už nevera nebude. Rozumiem že hľadáš mužskú odpoveď na otázku prečo muži podvádzajú popri manželke, ale viem o tom rovnako málo ako ty.

Upratať je jasný cieľ, trvá to dlhšie než sa to dá prediskutovať na MK. Zostávame rodičmi ktorí vychovávajú spoločné deti a dočasne bývame na tej istej adrese. Neviem si predstaviť ako zle by som na tom musel byť, aby som ako poistku mal vzťah plný nevšímavosti, averzie a ignorácie.

hefo
4. okt 2023

@pralinka25 Ak by mala niekoho, o koho stojí, tak normálny postup je najprv plne ukončiť doterajší vzťah/manželstvo, a až potom niečo riešiť s druhým. Vyspať sa s iným preto, aby doterajšiemu mužovi "ukázala, aké to je", mi pripadá maximálne detinské.

pralinka25
4. okt 2023

@hugger prepac asi som si ta pomylila s niekym inym tu. moja chyba ale dakujem za odpoved. ano zaujima ma ten muzsky pohlad lebo si myslim ze je trochu iny ako zensky a vzdy bude. moj muz mi toto dufam tiez nevysvetli lebo znova dufam ze nevie 🙂 )

pralinka25
4. okt 2023

@hefo ale ved ano aj ja som za tento postup to len tak tu bolo navrhnute a ja som len povedala ze by boli cisto teoreticky na rovnakej startovacej ciare. neradila som jej ze to ma urobit. kazdopadne on mal spravit to prave to co pises. ked sa mu cnie skusat ine mal to nejako vyriesit doma predtym.
ja si myslim ze baby co jej to radili to mysleli skor tak, ze ani nie ze to ma urobit len mu to povedat aby skratka zistil aky je to pocit. niektore veci si nevieme predstavit kym sa nestanu. ale ano je to detinske to je pravda (hoci .... malu satisfakciu by asi citil kazdy a nehovor ze nie ... 😀 ) (ano ano chapem ze je to prvoplanove detinske a neviem ake zle .... rozumom za terajsieho stavu ked nie som sklamana, zradena, ponizena ..... ale otazne je ako by to clovek citil prave v ten moment ked je mu ublizene - vtedy uvazujeme zase inak)

kamatopo
4. okt 2023

🤦🤦🤦ale znamená to niečo preňho. A to že skrz dáku ,,novú ,,rozbil tvoje vnútro. A ešte sa prizná ako, keby to priznanie niečo vyrieši,alebo zmení. No to je iný borec. A v konečnom dôsledku budeš ty tá zlá ,čo buď nevie odpustiť ( ak sa rozhodneš pre odchod), alebo budeš za tú ,,chuderu,, pre ostatných čo to toleruje a pošepky to budú všetci za tvojom chrbtom hovoriť...takže budeš si musieť vybrať čo ti menej vadí,alebo si zvykneš ,lebo toto pri jednom ráze neostane.

kassandra25
5. okt 2023

@hugger aby to tá zena mohla precitit, ake je to vyspat sa s inou osobou, preto

mikadooo
5. okt 2023

Juuuj,no keď je to ešte také čerstvé, nechaj si čas na premýšľanie... musíš to celé spracovať a muž má teraz s prepáčením "držať hubu a krok". Musíš si to spracovať v sebe. Tá odpoveď, čo máš robiť, sa vykryštalizuje časom, ale môže to trvať... (Napríklad jedna varianta je, že sa s tým nejak vyrovnáš a ostanete spolu, druhá je, že už mu jednoducho prestaneš dôverovať a pôjde to postupne do kytek, akože nechaj si čas, nie každý to má tak, že má pri takomto šoku po dvoch dňoch v sebe hneď všetko vyjasnené...). Držím ti palce. Ak treba, pokojne vyhľadaj psychologičku, môže ti to veľmi pomôcť utriediť si myšlienky a zistiť, čo vlastne chceš ty.

maaji
5. okt 2023

Ja by som to ukončila. Spravil ráz bude robiť stale ani nebudeš vedieť kde a kedy.

nazli24
12. okt 2023

Zhoda náhod..súhra okolností...zacnelo sa mu vrznut si. Kriste pane na nebi bože. To je taká katastrofa. Mrzí ma to. Ale vieš bude to robiť stále. Ak je dobrý manžel a máte deti mozes zostať premysli si to ale...no nikdy nezabudneš musíš sa naučiť s tým žit..žiadna sranda

betulinka1
12. okt 2023

Fuuuu to mas tazke hlavne, ked ho miluješ. Nerozhodni sa teraz hned. Daj si cas. Skusila by som parovu terapiu a vela by záležalo od toho ako sa k tomu postaví a on a zacne sa snazit ako blazon aby si mu odpustila. Cas mnoho veci vyrieši.