Podvedie ma manžel?

21. máj 2023

Chcem sa s vami podeliť a vypočuť si vás názor

Mám super manžela 🙏🏼 pomáha mi s deťmi , je pozorný,uprace, navarí, hovorí mi ze ma lubi, takmer vôbec sa nehadame max z nejakej večernej nervozity keď nevieme uspať deti ale hneď ráno si voláme s úsmevom…no znepokojuje ma jedna vec … v práci majú kolegyňu ktorá je naozaj pekná žena a viem ze všetci sú z nej hotoví ( určite aj môj muž ) párkrát mi ju spomenul doma v zmysle ( boze Martina si zase vzala také tesne legíny do prace ze na ňu všetci čumeli) ta jeho kolegyňa si určite túto pozornosť užíva nakoľko je to dosť odvážna žena oblieka sa dosť odvážne … idem k pointe - pred týždňom mali v práci “teambuilding” spoločná večera + prehliadka nejakého kaštieľa on tam ani nechcel ist ešte som mu vravela chood bude super budeš tam s kolegami no môj muz tam strávil viac času pravdepodobne s jeho kolegyňou sám mi povedal že keď mali večeru hľadal
Volne miesto a Martina naňho kričala “ tu ti držím miesto “ ok to som ešte nejak predýchala a nedala najavo ze by mi to vadilo .. no potom som vzala jeho mobil anooo vzala a otvorila správy ( neriešte to prosím že sa to nepatrí ) a tam ich spoločná fotka on ju drzi okolo pása a ona ma svoju ruku na jeho stehne úplne fotka ako párik …poslala ju mužovi a v správe bolo len “❤️” baby neviem čo si mám o tom myslieť :( :( celý týždeň nato myslím :( nemyslím si že by ma muž podviedol ale veľmi sa bojím že k tomu v budúcnosti dôjde keďže majú často takého akcie z prace táto žena je presne ten typ ženy dotierava, neodbytna , sebavedomá a pravdepodobne ide po mojom mužovi pár krát som ju videla naživo :( úplne mám z toho žalúdok v háji

nitka1157
23. máj 2023

.

mia1122
23. máj 2023

Ako si dopadla? S muzom odkomunikovane?

moonlight1210
23. máj 2023

@karolina196 nerozumiem, preco sa citis povolana urazat cloveka, ktoreho vobec nepoznas, nikdy si ho nevidela a este na zaklade toho, co ja poviem, ze ja neriesim.

A vsetko len preto, aby si si sama pred sebou obhajila taku absurditu, aku si vyfabulovala z jednej fotografie, ktoru si ani nevidela.

Neprides si taka … divna?

Ak uz mas tu potrebu, navazaj sa do mna.
A uc sa nezatahovat do diskusii s niekym jeho rodinu. Je to naozaj primitivny druh utocenia.
Bud radsej za damu.

Alebo aj nebud. Je to na tebe.

karolina196
23. máj 2023

@moonlight1210 Ty si s tym sice stotoznena,preto ste asi aj spolu,ale ja som sa vzdy takym chlapom vyhybala.Pre mna je nepredstavitelne,aby sa opity chlap vesal na zenske a este ich aj "ocucaval".Tak isto,aby sa opita zenska vesala na cudzich chlapov,obchytkavala ich.
Ja si mam prist divna?To vazne?Ja sa viem v spolocnosti chovat na rozdiel od vas...

autor
23. máj 2023

Žienky ozývam sa vám prepacte že až teraz … všetko sme si vydiskutovali 🙂 videla som na mužovi že je mierne zaskočený že ta fotka ma trápila týždeň a zdrbal ma prečo som mu to nepovedala skôr že keby vedel že ma to trápi, hneď mi to vysvetlí bolo naozaj vidieť že ho to mrzelo čo som prežívala kvôli tej fotke … povedala som mu že ma na tej fotke veľmi zaskočilo že ho drží za stehno a on ju okolo pása vysvetlil mi že ani si to nejak v tej chvíli neuvedomil a že to bola sekunda a na tej lavičke sa prestriedalo viacero kolegov 😁 tak ze nechcel byt za debila a proste sa odfotil aj on ze natom nič nevidí odfotil mi ešte aj v robote nástenku fotiek kde je slečna s kadekým 🤷🏻‍♀️ … povedala som mu ze chvíľu som si myslela ze by ma snou mohol aj podvádzať on nato ze by mi to nikdy neurobil ze nemá absolútne žiadny dôvod a ze ho mrzí ze vôbec nad takým niečím rozmýšľam …potom som mu povedala ze čo ma znamenať to srdiečko čo mu poslala nato mi povedal “ to je proste Martina pozri nie ja somnou poslal ale ona za tým absolútne nič nehľadaj lebo ona srdiečka a zamilovaných smajlíkov posielala už viac krát a to aj pri pracovných správach ( nakoľko rieši a vybavuje veci ako Pn, OČR a pod ) verím mu pretoze viem aky je a som si 100% issta ze nemá dôvod spraviť to .. je to veľmi smutne ze ženy ako je táto dokážu rozvrátiť niektoré rodiny ☹ čo ste tu niektoré písali svoje skusenoti …. Naše udobrovanie skončilo večerou a … takze spokojnosť na oboch stranách 😊 ďakujem dievčatá hlavne tým ktoré chápali moje obavy nakoľko som v podobnej situácii (ziarlivostnej ) nikdy nebola

mircalla
23. máj 2023

Tak super, to som rada

moonlight1210
23. máj 2023

@karolina196 asi po tebe chcem vazne vela, ked napisem, ze mas vynechat moju rodinu, vsak?

karolina196
23. máj 2023

@moonlight1210 Mna tvoja rodina absolutne nezaujima a spomenula som len chlapa a nikoho ineho.To ako sa spravate medzi sebou je vasa vizitka,nie moja.A zaznel tu na teba aj od niekoho ineho nazor,takze sa nenavazaj vkuse do mna...

ema22270
24. máj 2023

To sa tesim s tebou, ze to takto super dopadlo 😊😊😊 aj ze si sa ozvala. Nech Vam to aj dalej takto super funguje.

mamula20
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
sella38
24. máj 2023

nuz, zbytocne sa robil z komara somar... ale ani sa ti necudujem po tom vsetkom, ake scenare ti tu poniektore zufale zenske "narozpravali".

karolina196
24. máj 2023

@sella38 zufalstvo tam bolo uz davno pred tym nez sem napisala.Mala to s nim riesit hned ako to nasla.A podla mna dobre urobila,ze sa o tom porozpravali.Lepsia komunikacia ako zufala lahostajnost.Aspon vidime aka kolegyna existuje.Ma vlastnu nastenku s chlapmi a takej bych neverila ani nos medzi ocami.A muz sa zachoval velmi dobre,dokonca ta heerecka posiela srdiecka skoro stale,takze ta nebude tiez na kompletku....

veronicka88
24. máj 2023

Mám 10! Kolegov ani jeden by si so mnou takúto fotku nedovolil urobiť a nieto ešte mi ju poslať so rdieckom do správy!sadnúť,porozprávať,povedať urob si poriadky v robote...nie žiarlivo ale večne...že ťa to uráža a že jeho prosis nech si určí hranice....taketo niečo normálny človek stopne. Možno aj stopne ale možno potrebuje nasmerovať. Niekedy to chlapom proste nedopina🙈má ťa rád ak by ťa chcel s ňou podviesť podľa mňa ti doma podrobnosti nevyklada ale zatajuje.skor si myslím že mu to nedochádza alebo si užíva trocha cudzej pozornosti. Ty si tu aby si mu povedala že ti to prekáža a vadí. Bez scén. S nádychom výdychom máj svoju hrdosť. Držím palce!

veronicka88
24. máj 2023

Teraz čítam že ste to vyriešili....super💪

fredulienka22
24. máj 2023

Muži sú pragmaticky zmýšľajúci jedinci, avšak akonáhle sa v ich blízkosti objavia prsia a vagína, mnohí strácajú triezvy úsudok. To je ich slabá stránka. Sú ženy, ktoré sú krásne, rozhľadené a vnútorne bohaté, uvedomujúce si svoju hodnotu a sú ženy, ktoré majú tendenciu sa vešať na akéhokoľvek muža, ešte aj ženatého, zjavne v sebe nosí akési hlboké traumy. Prudká vášeň rýchlo zahorí, ale o to rýchlejšie zhasne. Ak si Tvoj muž neuvedomuje o čo môže v priebehu niekoľkých minút prísť, skús sa s ním o tom otvorene pozhovárať. Všetko sa pre niečo deje, možno vám táto skúsenosť prijemne obohatí manželstvo. Verím, že sa nič nekalé neudeje a všetko dopadne najlepšie ako môže.

veronikastrickova
24. máj 2023

Ze presne takuto zenu poznam a aj ked ona mala vazny vztah, zacala si takto s kolegom a tomu bolo nakoniec uplne jedno, ze ma doma zenu a deti. Ja by som sa s takou nesrala, normalne konfrontovala muza a aj ju, ze ake srdiecka mu posiela. A ano, som tiez po rozvode.

autor
24. máj 2023

@ema22270 dakujem veľmi pekne 🙏🏼neviem prečo som sa ho nato nepýtala hned ale týždeň sa trápila a rozmýšľala bola som proste zaskočená … ale vedela som že určite ma neodvádza ale mala som proste potrebu vyliať sa tuna a počuť názor iných žien

autor
24. máj 2023

@mamula20 ďakujem veľmi pekne 🙏🏼my komunikujeme stále len neviem prečo som tuna ostala ticho bola som proste zaskočená a začala si namyslat sprostosti nakoľko aj viem aká ta jeho kolegyňa je

autor
24. máj 2023

@veronikastrickova veru je to strašne že kvôli takýmto ženám skrachovali manželstva :( našťastie to nie je nás pripad a dúfam a verím že ani nebude 🙏🏼 verím manželovi aj keď sa priznám že som mala teraz veľké pochybnosti aj na základe toho že tu niektoré ženy písali svoje zle skúsenosti :/ priznám sa že som sa zbytočne uponáhlala a namyslala si kadeco kvôli tej fotke .. ktorú by mi aj tak ukázal, lebo vcera dostal v súbore všetky fotky kolegov z výletu a bola tam aj táto fotka … neviem prečo mala potrebu posielať ju takto zvlášť manželovi, ale už to ani nebudem riešiť kedze viem o akú osobu ide …

veronikastrickova
24. máj 2023

Tieto zeny nemaju sudnost, idu si len za tym, aby im bolo dobre. Chlapi toto nevidia, oni uplne inak toto beru. Moj terajsi manzel by ma nikdy nepodviedol, jeho tiez exmanzelka podvadzala s kolegom, ale jednu takuto fotku by som videla, ze ma z posedenia tak tu babu si chytim, lebo viem, ze moj chlap by sa nikdy nedal takto oblapit ziadnou kolegynou, ani kamaratkou. Ale ako som napisala, viem coho su schopne taketo zeny, takze niekto im vysvetlit hranice musi. Ja som vzdy bola viac kamaratka s muzmi, ako so zenami, ale nikdy by som si toto nedovolila ked som bola slobodna ku zadanemu chlapovi, je mi to uplne proti srsti. A posielat srdiecka v pracovnych spravach? Sexualny harasment jej asi nic nevravi. Velmi lahko ju za taketo spravanie v praci mozu vyhodit.

mircalla
24. máj 2023

@veronikastrickova Suhlasim, sexual harassment jak vysity. Akurat nie kazda firma to berie vazne, vacsie nadnarodne firmy ano
U nas by za toto tiez hrozil vyhadzov, ale to by musel dotknuty nahlasit

veronikastrickova
24. máj 2023

@mircalla tak tak, trosku by ju trebalo ukludnit. Aj u muza, by to bol velky problem za taketo nieco. Neznasam z duse, taketo zeny.

katika9145
24. máj 2023

@moonlight1210 nesuhlasím....on teda prekročil hranicu poriadne...takže sa autorka vôbec nemusí cítiť previnilo....vieš, ja som môjmu manželovi verná a ani by ma to nenapadlo sa takto obchytkávať, čo i len s kamarátom, nie ešte s kolegom...treba to zastaviť v zárodku!!!! Tých naivých už bolo, čo si mysleli, že im sa to nemôže stať...to bude ale náhoda, že sa na Slovensku každé druhé manželstvo rozpadne a dôvodom je čudujsasvete najčastejsie nevera...

aurora33
24. máj 2023

@veronikastrickova počkať Ved ale on ju tiež objal okolo pása. Mohol sa kludne odtiahnuť, nie?

veronikastrickova
24. máj 2023

@aurora33 samozrejme ze ano, preto som aj napisala, ze by som konfrontovala aj muza, nielen ju. Moj napriklad by si neuvedomil narazky, taketo, ale aby ho nejaku kolegynu chytil okolo pasa, alebo jemu by polozila ruku na stehno, to fakt nie.

adrianajozko
24. máj 2023

@matullienka presne tak,treba byt o krok pred muzom a vazne sa s nim o tom porozpravat

adrianajozko
24. máj 2023

Ja by som mala urcite obavy. Bohuzial je to na ňom. Treba sa s nim o tom porozpravat na rovinu o vsetkom co by bolo keby sa to uz stalo a ako by ste zili a uvidis aka je silna vasa laska. Vzdy na to treba dvoch, ale moze sa stat ze chlap je troska mäkši a neodola.

adrianajozko
24. máj 2023

Tak to je super , ale velky obdiv ze si to tyzden v sebe dusila ja by som to nevydrzala ani sekundu. S mužom riešime vsetko a hneď , aby vsetko bolo ok. Pekny zivot

katkazocele
24. máj 2023

@veronikastrickova Máš skvelého dobrého muža 🙏 Len mu prosím nikdy neublíž, on by si to nezaslúžil 🙏

veronikastrickova
24. máj 2023

@katkazocele naozaj nemam dovod mu ublizit, presli sme si rovnakymi manzelstvami, mame rovnaky pohlad na buducnost, na vztah.