Prečo majú slušní muži smolu?

adrestia
20. máj 2022

Milé žienky, nedávno tu bola diskusia na tému, prečo dávajú chlapi prednosť radodajkám pred slušnými ženami. Rada by som sa s Vami podelila o skúsenosť svojho bývalého spolužiaka, ktorý má úplne opačný problém. Je to pohľadný a milý muž tesne po tridsiatke. Slušne zarába, má vlastné bývanie, nefajčí a pije len príležitostne. Je síce dosť pracovne vyťažený, ale vo voľnom čase si rád prečíta dobrú knihu, pozrie zaujímavý film alebo zájde do prírody. Rád by si našiel ženu na vážnu vzťah, s ktorou by si založil rodinu, ale doteraz ju nenašiel.
Pretože na jeho pracovisku sú samí muži a vydaté dámy, skúša to cez zoznamky. Podotýkam, že nie na pokeci a pod. Niektoré ženy po dlhšom písaní sľúbili, že sa s ním stretnú, ale neprišli. Ďalšie prišli a boli vraj veľmi pekné a príjemné, ale už po jednom alebo dvoch stretnutiach mu odkázali, že nemajú o vzťah záujem, ale budú rady, keď zostanú kamaráti. Nakoniec natrafil na ženu, ktorá bolo vzdelaná, príťažlivá a mala podobné záujmy ako on. Výborne si rozumeli a začali spolu chodiť, ale skončilo to už po troch mesiacoch. Keď sa totiž viac zblížili, dotyčná neustále spomínala na svojich expriateľov a ako jej to s nimi fungovalo v posteli. Každú nedeľu pritom chodila do kostola. S takou pokryteckou osobou si skrátka nedokázal predstaviť budúcnosť.
Bývalý spolužiak sa ma spýtal, prečo sa k nemu tie ženy takto zachovali. Povedala som mu, že tie, čo neprišli na sľúbené stretnutie, boli zakomplexované chudery, ktorým robí radosť, keď môžu ublížiť iným ľuďom, hoci ich vôbec nepoznajú. Ženy, čo mu navrhovali kamarátstvo, sú naivné sliepky, ktoré si myslia, že na zoznamke nájdu romantického milionára s telom kulturistu. Pre ženu, s ktorou krátko chodil, bol vo vzťahu najdôležitejší sex a všetko ostatné brala ako pridanú hodnotu. Nezostáva mu teda nič iné, len stále hľadať, kým nenájde tú pravú.
Čo si o tom myslíte Vy?

maulena
22. máj 2022

@adrestia Ta zena co chodi do kostola je pokrytecka, pretoze prave ona by mala vediet, ze sex pred manzelstvom je nepripustny pred Bohom. Dnes je vacsina krestanov pokryteckych. Vobec neberu vazne Bozie prikazania a tak to aj vyzera s manzelstvami a vztahmi. Zalozene na tom, nakolko sa navzajom dokazeme obstastnit a neskor co? Neskor si potajomky hladaju milenky a milencov...verim, ze tvoj kamarat ma problem najst zenu, ktora by stala za tym, co o sebe tvrdi, lebo dnes 99% ludi klame a predstiera..ludia nosia masky a samolubost je ako novodoba pandemia. Zial...zijeme na konci casov. Nech radsej upevnuje svoj vztah s Bohom, sloboda ma svoje caro. Samotu malokto dokaze uniest ale s Jezisom Kristom je vsetko mozne.

foxyfox
22. máj 2022

Aj môj je slušný, nepije, nefajčí, pracuje v zamestnaní aj doma, je s ním sranda, vie hrať na klavíri, športuje. Ale je výrazný, sebavedomý, smelý. Nemyslím si, že ženy nechcú slušných mužov, ale možno je chalan príliš utiahnutý a to asi ženy nepritahuje. Teda mňa vôbec.

kkayla
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
retatka
22. máj 2022

Zrejme je chlapec tichý ,hanblivý ,utiahnutý typ .Takéto typy ženy nepritahujú.U mňa by tento typ muža ,šancu nemal .Ženy majú radi komunikatívne typy mužov ,obľúbené v kolektíve ,s charizmou ,čo vedia posrandovať.Má vôbec kamarátov ?Aj na tom človek spozná ,či je obľúbený medzi ľudmi ,v kolektíve .Možno je to introvert ,domased ,bez priateľov .V tom prípade to bude mať o dosť tažšie ,nájsť priateľku .

trencan1983
22. máj 2022

@adrestia No čo čítam a nechcem súdiť od toho ja niesom ale ženy majú rady skôr takých zdravo drzích chlapov a zdravo namyslenych a mierne rebelov. Ono je to fajn len niekedy na tom tie ženy pohoria. Pokiaľ on je veľmi milý chlapček a dobrucky tak je aj s najväčšou pravdepodobnosťou nezabavny a málo alebo vôbec vtipný a to vy ženy nemáte rady. Lebo je taký moc seriózny a nevie možno rozosmiať ženu. V tom prípade sa tie ženy necítia v jeho spoločnosti príjemne a berú ho ako nezaujímavého a nikoho nezaujíma že je zodpovedný starostlivý krásny atď. Skús mu poradiť koučing chlap2.0.sk nieje to hanba je to sebarealizácia a budovanie svojho Ja. Určené pre chlapov.

trencan1983
22. máj 2022

@adrestia Aby som ešte dodal. Každý sa nevie zoznámiť hneď. Sme introverti aj extroverti. Viem že sú chlapy ktorý žmurknutím oka a povedanim pár viet hneď majú aj 4 ženy a sme aj taký môžme robiť neviem čo všetko a nepomôže to. A to isté platí aj o ženách. Zavrtia zadkom vypnú kozy a chlapom hneď stojí vták a slintaju a sú ženy ktoré sa prezentujú schopnosťami a dobrotou a sú samý stále. Ono sa aj hovorí za dobrotu na zobrotu 😉

svetlana16
22. máj 2022

@adrestia ťažko povedať.... Ak by si s ním išla na rande bez toho aby ste sa poznali možno by si písala inak, vieš iba jeho "stranu mince".. Človek so svojím partnerom (človek sa pri kamaratoch správa casto uplne inak, ci v práci) ma aj iné stranky - chyby, nedostatky, ktoré toleruje, miluje ich ale aj nenávidí no miluje tu osobu aj s tými chybami.... Ak tam nie je vzájomné puto, tolerancia, chémia (ano aj sex je dôležitý, myslim ze dosť dôležitý, ak si partneri nerozumejú v posteli nastáva tam dosť veľký problém... Veď intimnosti maju byť vášnivé a túžba by mala byť na oboch stranách) a ďalších milión veci ktoré partneri - správni partneri potrebujú...

adkadz81
22. máj 2022

Nech skusi krestansku zoznamku Noemi alebo
Zoznamko,tam by aspon vacsina zien mala byt s krestanskymi moralnymi hodnotami.Nech pracuje na svojom rozvoji,na tom,co ho bavi a nech sa hlavne nikdy nevzdava🙂.

veronikastrickova
22. máj 2022

@hankm ty si mimo 🤦🏽‍♀️

lunademonica
22. máj 2022

@adrestia preco urazas zeny, ktore na rande neocaril? Ved nie su povinne sa do neho zamilovat....proste este nestretol tu pravu. A mozno mu chyba odvaha, taka dpravna muzska...ako tvoj kamarat moze byt fajn ako partner uz nemusi. Treba skusat, hladat dalej a nestazovat sa na zeny.

ouwecka
22. máj 2022

@zoro9836 no neviem,moj je nudny,obcas cosi vymyslí ale.svoje ja mam radsej nudu v tomto zmysle,neznasam extrémy ale to da musia tak najst no my sme sa nasli lred 14 rokmi...

lili007
23. máj 2022

Pre každého existuje na zemi spriaznená duša, niekedy je treba žiaľ ju dlhšie hľadať. A aj keď ju nájdete, netreba mať priveľké očakávania. Myslím, že to bol už dnes nebohý známy sexuológ Radim Uzel, ktorý povedal, že naše vzťahy trpia pre očakávania. Nečakajme, že niekto príde a bude mať rovnaké predstavy o živote ako my. Ak je tomu tak, je to príjemné súznenie, vo väčšine prípadov sa ale partneri chvíľu či aj celý život dolaďujú - nastavujú. Zisťujú čo má jeden a druhý rád, spoznávajú sa.
To, že mal kamarát viac zhodných okolností, kedy došlo k sklamaniu netreba brať príliš vážne i keď si viem predstaviť ako to frustruje. Nech možno skúsi iné ,,pole,,. Knižnicu, koncert, stretnutie s priateľmi. Osobne mi na zoznamkách chýba prvý kontakt, prvý dojem a možnosť face to face reakcií. Držím palce ale pár náhod ešte netvorí pravidlo. Nech to nevzdáva🙂

majkabambulik
23. máj 2022

On hlada manzelku a nie priatelku do postele a to je velky rozdiel. Urcite nech hlada medzi tymi, ktore maju rovnake vysoke hodnoty ako on. Rozdiely sa mu casom vypomstia, budu predmetom ustipacnych poznamok.

jsbb
9. nov 2022

@adrestia pretože v realite je to tak, ze hajzlov priťahujú slušní ľudia a slušní pre seba nie sú tak zaujímaví a tak sa obchádzajú

jsbb
9. nov 2022

@adrestia ja mam ten istý problém. Nikto slušný ma nechce

trencan1983
20. nov 2022

@jsbb prečo si to myslíš? Kde vidíš problém?

eperia
19. aug 2023

@adrestia
Ahoj ,ako dopadol tvoj kamarát, našiel si nejaké dievča??vedela by som o slušnom dievčati, ktoré ma tiež smolu na chlapov.napis