S kolegom mi to vyšlo
Ahojte dávnejšie som tu mala diskusiu, kde som pisala že sa mi páči 47 ročný kolega.( Ja mam 22) Tak nakoniec som mu prejavila prvá svoje sympatie a vyšlo to, mame spolu pomer 🥰tymto prispevkom sa chcem podakovat tym ženám,ktoré ma povzbudili že to mam skúsiť 😊 veľa lásky všetkým 😍
Stručné zhrnutie
- Pomer medzi výrazne starším mužom (v diskutovanom príklade 47 rokov) a mladou ženou (22 rokov) je v diskusiách väčšinou vnímaný ako príležitostný sex, nie ako dlhodobý vzťah.
- Sexuálny pomer s kolegom v pracovnom prostredí nesie riziko straty súkromia a povestí medzi kolegami a môže viesť k nepríjemnostiam v práci.
- Názory sa rozchádzajú: časť ľudí považuje starších mužov (v diskusii boli spomenutí napr. Bradleyho Coopera, David Beckham, George Cloney) za atraktívnych a vhodných, iní varujú pred „využitím“ a obmedzenými perspektívami spoločného života.
Najčastejšie otázky
Q: Je pomer so starším kolegom považovaný za vzťah alebo iba za sex?
A: V diskusii sa viackrát objavila veta „POMER NIE JE VZŤAH..“ a väčšina príspevkov označila pomer za príležitostný sex bez záruky dlhodobého záväzku.
Q: Aké riziká prináša mať pomer s kolegom v práci?
A: Uvedené riziká zahŕňajú, že kolegovia o tom budú vedieť, možné klebety a tlak meniť zamestnanie; v diskusii bol zdieľaný aj odkaz na tému na Modrýkoník v sekcii „práca a zamestnanie“.
Q: Ako spoločnosť vníma veľký vekový rozdiel medzi partnermi?
A: Reakcie v diskusii sú polarizované: niektoré príspevky používajú označenia ako „dedo“, „senior“ alebo „fuj“, zatiaľ čo iné vyzdvihujú príklady starších atraktívnych mužov a tvrdia „vek neriešim“.
Q: Môže takýto pomer prerásť do dlhodobého vzťahu alebo rodiny?
A: Diskusia neponúka jednotnú odpoveď; niektoré komentáre tvrdia, že môže fungovať (spomenutý príklad „Gotta“), iné poukazujú na nízku perspektívu dlhodobého záväzku pri výraznom vekovom rozdiele.
Q: Aké rady sú v diskusii pre niekoho, kto chce neskôr vážny vzťah namiesto pomeru?
A: Viaceré príspevky odporúčajú byť opatrný pri vzťahoch s kolegami a zvážiť hľadanie partnera bližšie vekovo, ak je cieľom dlhodobý vzťah alebo rodina.
Q: Ako diskutujúci opisujú motiváciu starších slobodných mužov, ktorí majú pomery s mladšími ženami?
A: V diskusii sa často uvádza verzia, že starší muži „si potrebujú užiť“ alebo že môžu byť slobodní a bezdetní, pričom niektoré komentáre naznačujú, že to môže byť motivované vyhľadávaním mladosti.
Závery z diskusie
Zhoda
- POMER NIE JE VZŤAH..
- Pomer s kolegom v práci môže viesť k povestiam medzi kolegami a pracovným komplikáciám.
- Pri veľkom vekovom rozdiele je podľa diskusie menšia pravdepodobnosť dlhodobého záväzku.
Sporné názory
- Niektorí hovoria, že veľký vekový rozdiel môže fungovať a ukazujú príklady (Gotta, Bradleyho Coopera, David Beckham, George Cloney), zatiaľ čo iní tvrdia, že ide o krátkodobé „využitie“ a obmedzenú perspektívu spoločného života.
Otvorené otázky
- Môže pomer medzi výrazne starším mužom a mladou ženou reálne prerásť do stabilného manželstva a rodiny?
- Ako najlepšie riešiť potenciálne pracovné dôsledky (klebetenie, zmena zamestnania) po odhalení pomeru?
Spomenuté značky a firmy
Modrykonik, Playboy
Spomenuté produkty a metódy
pomer, sex
Miesta a osoby
Gotta, Bradleyho Coopera, David Beckham, George Cloney, Justin Bieber, Bertramce, Modrýkoník
Však ju nechajte preboha 😁 v jej veku som tiež randila s o niekoľko rokov starším a nevyslo to, no boli to celkom pekne chvíle…Nemám ani 28 a druhé dieťa na ceste s milujúcim muzom. Keď si vyskúša taký vzťah možno o rok si povie, už nikdy viac a vždy moze začať nový život a založiť si peknú rodinku. Alebo s ním ostane a povie si to o 10 rokov aj tak si moze furt založiť rodinu s niekym novým, furt bude mladá
Dobre tomu rozumiem, ze pod tym, ze Ti to vyslo, Ty chapes, ze si ho zviedla a teda toto Ti staci k tomu, aby si bola spokojna a mohla sa pochvalit na MK? No, tak to asi nebudes najostrejsia ceruzka v peracniku, no.
Boze kolko to mas rokov? 😆 muz ktory si potrebuje uzit nebude sa.zenit a zivit rodinu. Dobre to mas v hlave pomotane
Ja Ti prajem mne je to jedno čo na ňom je zaujímavé určite vyzeráte ako otec a dcéra. A len aby si horko nezaplakala že zostaneš v tom a da TI zbohom a potom sa TI otvoria oči. Len aby si tak nedopadla. Ja TI prajem nemusíš byť zla.MY na MK si môžeme napísať čo chceme urobíš aj tak po svojom. Len aby si nezaplakala za čas.
Bože baby, veď má 22 rokov...úplne mladá, ešte bláznivá baba, čo sa jej možno v prvej robote zapáčil 47 ročný kolega...No doma ju rodičia asi nepochvália, ale veď možno to bude krátkdobé, užijú si pár pekných chvíľ a potom si dajú zbohom...stáva sa. Nebude ani prvá ani posledná...Veď nepíše, že sa ide zaňho vydať alebo je s ním rovno tehotná...koľko mladých dievčat okolo 20tky zažijú niečo s výrazne staršími a potom si nájdu cca rovesníka, vydajú sa a na toto si s odstupom spomenú už len ako na mladícku pochabosť...a teda ten príbeh s tou mužovou kamarátkou čo tu bol aj link, ten mi to nepripomína že vôbec, autorky majú iný štýl písania...A si zoberte len to, koľkokrát tu nejaká kočka už písala, že má staršieho, chce staršieho a pod 😅😂 20 rokov je sakra veľký rozdiel do života, ale možno na to tie baby musia vžd dôjsť samy...
Ahoj ja mám 18 a môj priateľ a ktorým sme 2 roky spolu má 35 rokov a nevymenila by som ho za nič na svete😍takže vekovy rozdiel vobec nerieš hlavne že si vy rozumiete🤗a tie, čo tu riešia že 20 ročná si nemá čo povedať s 37 ročným😀😀😀 mám 40 ročného kamaráta a stále máme o čom kecať .. v živote som sa s nikým tak dobre neporozprávala😊
@sima338 ale aj kebyže to bol rovesník resp. niekto vekovo blízky aj snim sa určite rozidem,nevyjde to snim..väčšina vzťahov sa rozpadne aj s rovesníkmi tak to chodí už
Máš s ním IBA pomer , žiadny dlhotrvajúci vzťah/manželstvo/ deti takže ako som napísala nemáš sa čím chváliť. To že máš sex so starým chlapom na tvoj vek nie je šírenie pozitívnej energie skôr si iba rozkokošená že sexuješ 😁
Ja si to neviem predstaviť až takéto velké rodziely vekové.To by musel vyzerať ako Brad Pitt aby to za niečo stálo😀 A to na sk je málo takých chlapov čo aj po určitom čase teda veku vyzerajú dobre.Bud sú pupkatí alebo plešatí alebo aj aj.Napr aj naši teda moji rodičia mamina je staršia od otca cca tušim 9 rokov ale mne sa to nelubilo nikdy aj ked mamča aj teraz mladistvo vyzerá.Najlepšie je mať rovesnikov tak 5,6 ročný rozdiel

No ja poznám jednu osobu ktorá spravila toto isté. Že zviedla chlapa. Myslela si že nikoho nemá. A on doma tehu ženu.