S mužom sme sa odcudzili. Sme obidvaja unavení

31. máj 2023

Ahojte je tu x tem no musím napísať . S mužom sme sa nejak odcudzili. Sme spolu ale dokopy aj 20rokov asi ..
Málo chodí somnou a s deťmi von tak ani nevie ako to funguje , detské ihriská a akcie . A keď ide aj to ho ja donutim tak začne mi tam mudrovat a prd o tom všetkom vie. Asi tak
Nespavame nejak spolu lebo je unavený z práce a on len čaká že ja niečo začnem 🤦..
Druhá vec je to že som si všimla že je moc milý na iné ženy ..cudzie, aj tie ktore nepozná .. napríklad vie sa tak inak rozprávať s nimi .
Teraz nežiarlim aby bolo jasné..
Len je to trápne , pre mňa je to dosť take no že
Neviem čo si myslí že by okolo rite mu chodili aj iné ? Pche to asi ťažko . Neváži si absolútne mňa , ako matku

autor
31. máj 2023

A keď mu poviem že ma neľúbi tak povie že ma ľúbi 🤔 ale je schopný mi povedať že som hrozna a neviem čo že sa nedá somnou atď .🤦

pieksamaki
31. máj 2023

to je bezny stereotyp, ved ste spoku 20 rokov, tak skus nieco ako nejaky pobyt vymysliet....pripadne sa pekne obliect krajsie ako normalne ci si vsimne. ja aj chapem ze je unaveny z prace.....mate nejake zaluby?

autor
31. máj 2023

@pieksamaki aj ja ho chápem ale mne kto pochopí tiež ? Nemáme záľuby .. muž jedine tak na pivo vypnúť chodí to je jeho záľuba bohova . Namiesto toho mohol za nami ale čo už .

syslik81
31. máj 2023

ono je sice pekne,ze ty ho volas za vami,ale obcas treba aj cas len vy dvaja-bez deti a detskych veci okolo.. ist na veceru, spolu niekam a neriesit len rodinu a problemy ... vybehnut zo stereotypu ... ak jedina tema doma je domasnost detia ucty ani sa mu nedivym .. muz nieje zena nebude premyslat ako ty .. chces zmenu -zacni sebou

pieksamaki
31. máj 2023

tak ak je stara skola, tak a nema ine potreby spoznat vidiet, cestovat tak jedine sa ho slusne spytat, ci je ochotny ist na pobyt s tebou bez deti....

anjelicek26
31. máj 2023

My mame o par mesiacov tiez 20 rokov... ja ti nemam pocit, ze je to horsie ako pred 5-10-15 rokmi... ano unava z prace je jedna vec, druha je si predsalen najst na seba cas a nezapadnut do uplnej rutiny... chodime sa najest len my dvaja, chodime za kamaratmi len my dvaja, aj keby len na nakup ci nieco pozriet, vybavit, len my dvaja... mame vyhodu, ze nase deti su uz relativne velke a dozor 24/7 uz nepotrebuju a ze sa to obcas proste da, ze starsi dozru mladsie. To neznamena cely den, ale hodku-dve-tri podozoruju... a je to neskutocna ulava... kazdy mesiac-kazdy druhy mesiac ako vyjde davame rodinny vikend mimo ako "mini dovolenku", vyuzivame kazde prazdniny ci predlzene vikendy a sme mimo domu, aj keby sa mame len presunut do domu k babke a grilovat tam ci deti si postavia v zahrade stan... pointa je mat trosku nieco mimo rutiny... ja mam pocit, ze stale nieco, teraz ideme stavat zimnu zahradu, tak doriesujeme farby, doplnky, rozmery, kde co prijde, a co treba spravit, takze nova tema a nove veci a mame zasa o com... a co sa tyka sexu tak ja neviem, mne neprijde, ze sa tam nieco zmenilo, stale by ma na rukach nosil.. ale to vravim, ze vdaka bohu za to, aky je a dufam, ze sa nikdy nezmeni.... ked je unaveny po praci, stale viete dat ranny sex, nehovor mi, ze nema chut ani vtedy... jasne ked nechcu obe strany, je to tazke no.

elizabet173
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
marcellka32
31. máj 2023

My sme spolu 20 rokov, deti povyrastli...chodíme s mužom na večeru, do divadla, koncert, plávať, bicykle aj s deťmi, bedminton, teraz sme boli cez víkend opekať, v nedeľu ideme na dostihy všetci..... stále sa dá niečo vymyslieť...hlavne musia obaja chcieť udržiavať vzťah v harmónii, ak jeden nechce tak sa môžeš aj rozkrájat, nejde to .

zabka79
31. máj 2023

Obavam sa ze s tym sa uz moc urobit neda. Mam doma podobneho. Skus si zacat zit svoj zivot nechaj mu deti a chod si zacvicit , s kamaratkou na kavu alebo sama na bicykel. Venuj sa zalubam ,relaxu, knizka a podobne. Ak nebudes stale v pohotovosti pre rodinu mozno si ta bude vazit viac.