Samota

peter162
20. júl 2022

Tak milé dámy a slečny.
Pred časom som sa vám zdôveril ,že mám problém si nájsť priateľku.
Po rôznych radách a úvahách som vám dal za pravdu a tak som sa dal na zoznamku, teraz by som sa chcel s vami podeliť o to.
Z úsmevom konštatujem že 0bodov a že muži po 45 teda ako teplé rožky až tak nejdú 🤣 ako mi bolo naznačené.
Ďakujem však, že som si mohol s niektorými z vás aj trochu písať a spoznať vás.

zorana999
20. júl 2022

@peter162 akože ženy sú len na peniaze chceš povedať? 🙂

elizabet173
20. júl 2022

@luccija čo je na tom smutné, veď plešinu alebo kúty nie sú schopní ovplyvniť, tak, ako žena veľké, či malé prsia

wieruska1
20. júl 2022

@tomas115 ja chcem vediet co to je hoptrtko

sante81
20. júl 2022

@peter162 ja som rozvedená 7 rokov a moje šťastie nezáleží od toho či mám/ nemám chlapa. Ak hľadáš ženu iba z pocitu osamelosti, tak budeš sklamaný. Priateľská rada, zameraj sa na skupiny venované turistike, na Facebooku ich je veeela. A pokec a podobne zoznamky nerieš. Brada ok, keby si sa ale usmial, ak máš takúto foto aj na zoznamke, tiež by som váhala odpísať.

elizabet173
20. júl 2022

@peter162 nie, nemyslím si, že je to len o peniazoch, aspoň nie u všetkých, nerob predčasné závery, začni žiť sám so sebou, bež na výlet, dovolenku, koncert, na turistiku, máš tam väčšiu šancu stretnúť ženu, ktorá by ti vyhovovala, ako na zoznamke. Je leto, máš teraz viac možností

luccija
20. júl 2022

@elizabet173 ja nehovorim, ze za to mozu.Ale, aby 25-30 r muzi mali holu hlavu je nechutne ano znie to povrchne hanbim sa:(

elizabet173
20. júl 2022

@luccija neviem, nevidím na tom nič nechutné, mám dospelého syna, má hrivu na dve hlavy, ale keby ak mal holú hlavu, nepripadal by mi ani náhodou nechutný. Netvrdím, že musí byť taký muž príťažlivý pre každú, určite nie, nemusí byť ani pre teba, ale aby som mladého muža bez vlasov nazvala nechutným? Kde máš záruku, že tvoj partner bude mať vlasy aj o desať, pätnásť a viac rokov?

peter162
autor
20. júl 2022

@thoughtfulweirdo vôbec mi nevadí tvoj názor, práve naopak. To že tam vyzerám smutno je asi fakt. No toto je asi moja najlepšia fotka, ja sa nerád fotím a môj telefón ani neakceptuje moju vizáž.

anig
20. júl 2022

@peter162 ja ti ku tej zoznamke podám pohľad z druhej strany -ja síce nie som zrovna na zoznamke,ale keďže mám mail na azet dlhé roky,tak mi automaticky dali pokec... nikdy som nikoho neoslovila,za to mne vypisujú odušu...niektorí hneď v prvej vete chcú sex...niektorí idú sofistikovane,skúšajú to "po dobrom",ale aj tak časom z nich vyjde,že chcú iba jedno😁 pri písaní sa ukazuje spôsob myslenia,či správania,hoci vidno že sa muži snažia "pekne" písať a to väčšinu žien odradí.Ja ako rozvedená s dvomi maloletými deťmi si veľmi dobre rozmyslim,že komu venujem svoj čas.Ti chlapi majú pocit,že im žena musí hneď skočiť do postele,keď je sama a keď sa tak nestane,tak idú za inou😉 Ku tvojej poznámke,že v tvojom veku po mužoch nie je dopyt -skusene ženy dajú prednosť starším mužom,ktorí vedia čo od života chcú,sú stabilni a majú bujaré pubertane roky už za sebou 🙂 a aj vzhľadovo sú pre ne starší muži pritazlivejsi 🤗

dadis
20. júl 2022

@luccija Suhlas, fotka po leziacky, to je dost zle. Rovnako v kupelni, vytahu a v aute. Jednoducho z toho srsi zufalstvo, aj ked to vobec nemusi byt pravda...rovnako zufalstvo krici z polemizovania o dnesnych hodnotach...ano, my dnesne zeny sa nepotrebujeme viazat na muza, sme finacne nezavisle, teda je tazsie si nas ziskat na "vyhodny zivot pod jednou strechou",kde bude vyhradne zena nakupovat, varit, piect, prat, zehlit, upratovat a muz bude odovzdavat vyplatu a v nedelu zenu povozi na aute 🙈

sszuzu8
20. júl 2022

Na hrade fakt nezáleží. Na sociálnych sieťach ja osobne fotku nemám ani v profile ani nikde v skupinách a holt mi muži píšu za účelom sa zoznámiť na základe toho ako píšem a co píšem. Nie na základe vzhľadu 🙂

peter162
autor
20. júl 2022

@elizabet173 ja som veľmi aktívny človek, samozrejme stretávam veľa ľudí, rozprávame sa no nič viac. Ja niesom typ muža čo po rozvode vojde medzi nohy každej. Potrebujem viac ako vzájomné sympatie,pre mňa to je viac ako len,,uvoľnenie "
Jasné že nenájdem po roku lásku ako hrom, to som ani netvrdil.
Trochu ma však zaráža ako súdite knihu podľa obalu. To že sa neusmievam, mám bradu a predstavte si,aj menej vlasov, nechodím po krčmách znamená ze som,,vadný kus " a nepritazlivy. Respektujem však vaše názory a udivuje ma keď súdite vizáž a sami nemáte fotky. Naozaj sa nehnevám a dúfam že ani vy.

peter162
autor
20. júl 2022

@panelacikova aké foto chcete 😄

monuska342
20. júl 2022

@peter162 No a čím iným sa dá zaujať ženu na online zoznamke ak nie fotkou? Dnes sa doba už dosť zmenila a v prvom rade je výzor. A podľa mňa posobíš velmi smutne až deprimujuco na fotke.

ummimaryam
20. júl 2022

@peter162 mám len taký typ, možno hľadaj ženu aj z inej krajiny? Ženy z východu (východná Európa a Ázia,nie východ Slovenska) ocenia tvoje kvality, aj tvoju bradu, aj to že nechodis chlastat po krčmách. Sú submisivnejsie a viac rodinné založené. Ja som si tiež našla manžela mimo Slovenska, lebo my Slováci nesedia náturou. To len taký tip 👍

panelacikova
20. júl 2022

@peter162 nie, ty sa nehneváš, ty si zatrpknutý. napríklad ja osobne som písala, že byť tebou, neoholím sa, lebo ti to asi takto vyhovuje. ak natrafíš na tú správnu, tak brada pre ňu nebude problém. a ver tomu, že zatrpknutý človek je omnoho menej zaujímavý, než človek s bradou 😀 mimochodom, čo sa foto týka, však zajtra vybehni do prírody, ak sa ti dá, pofoť sa na rôznych miestach v rôznych pózach a hlavne s radosťou zo života sršiacou z tvojej tváre... a potom nám to tu hoď. my ti vyberieme hlasovaním tú najzaujímavejšiu a tú si hodíš do zoznamky 🙂

peter162
autor
20. júl 2022

@monuska342 bohužiaľ je to tak, doba je iná. Každý teraz žije len virtuálne, ja mám rád pohľad do očí a zvuk hlasu. Neni nad to keď cítiš vôňu toho druhého. To tu nezazijes.
Vidam množstvo ľudí čo sedia po kaviarňach a tukaju do mobilov namiesto rozhovoru.
Čo sa týka fotiek, tak podľa toho akú reakciu vyvolala, ostanem sám alebo si kúpim psa 😄 posledné 4roky manzelstva mi vzali všetko a jediné chvíle keď sa usmievam su s mojou dcérou.

luccija
20. júl 2022

@elizabet173 samozrejme, ze by Ti vlastny holohlavy syn nepripadal nechutny ani mne🙂
Nevadi mi chlap nizky, vysoky, zarasteny, aj s kilami navyse akykolvek...len plesaty nie.
Svokor ma 67 r a huste vlasy dufam, ze muz ma dobre geny aj moj otec ma tmave huste vlasy.Mozno je to tym, ze nikoho v rodine nemame bez vlasov neviem?ja, ked vidim Grohlinga ci Sulika , Kollara, Mastalira su mi nesympaticki

luccija
20. júl 2022

@peter162 dobry napad kupit si psa budes mat s kym chodit von a cez psika sa das lahko s niekym do reci a este potesis aj dceru🙂ano, fotka je smutna sprav si novu poradime

peter162
autor
20. júl 2022

@luccija len nerozumiem ako môžete niekoho skatulkovat podľa toho koľko ma vlasov. Vôbec nevnimate človeka ako bytosť, len povrchne. Peter Lipa je holohlavy ale skvelý muzikant. Ja tiez nesudim ženy podľa dĺžky nôh, vlasov alebo nechtov.

dadis
20. júl 2022

@luccija Plesatost sa dedi po zenskej linii vraj, tak kukni, aku hlavu ma svokrin tato 😄

elizabet173
20. júl 2022

@luccija tak to je fakt, že na vlastné dieťa sa pozerá človek ináč, ale nechutný mi nepripadá ani jeho spolužiak, ktorý má vlasov pomenej a to málo má zostrihané na 3 mm. Inak z tých spomenutých mužov sú mi nesympatický všetci a nie je to vôbec preto, že nemajú háro 😂
@dadis - to vážne? To som nevedela, že po ženskej línii

peter162
autor
20. júl 2022

@luccija veď ja som stále vonku a v byte si nemám ani kedy spraviť neporiadok 😃 ide skôr o to ze niesom vhodný kus 🤣

dagmarovita
20. júl 2022

Ale to nejde hneď. Poznam páry, ktore sa zoznamili na zoznamke v podobnom veku. Aj sa zosobasili. Skús https://www.zoznamko.sk/ a hladaj, hladaj 🙂..podla mna vyzeras v pohode az na to ze fotka po leziacky :D aj ked ok fotime sa tak ale teda no..a komenty niektorych si nevsimaj, lebo tu som zistila, preco sa hovori kde cert nemoze posle ženu..

elizabet173
20. júl 2022

@peter162 smútok, frustrácia, nízke sebavedomie a to, že sa za každú cenu snažíš s niekým zoznámiť, z teba sála. To je problémom, nie to, že nie si vhodný kus, každý je pre niekoho vhodným kusom.

dadis
20. júl 2022

@peter162 Ja naprikad nechodim na zoznamky, lebo tam si vyberas len podla vzhladu alebo zaujimavej fotky (nehovor, ze ty nie). Ale v skutocnosti, moj priatel ma plesinu zacinajucu a aj bradu. Ani neviem, ci by som si ho podla fotky vybrala, ale v skutocnosti ma ocaril svojim vyzarovanim, starostlivostou, galantnostou.

zmrzlinka2021
20. júl 2022

@peter162 A ake vyznavas ty hodnoty kedze si rozvedeny?

luccija
20. júl 2022

@dadis to si mi nemala napisat🙂
@peter162 to sa mylis ja som velmi empaticka a mam uplne ine moralne zasady ako vacsina ludi, ved aj pisem, ze sa hanbim, ze som povrchna jednoducho ma nepritahuju plesati chlapi co narobim?:(

jabadabadu
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
peter162
autor
20. júl 2022

@elizabet173 nesnažím sa zoznamovať, len som to skúsil.
Vravel som že si neviem nájsť priateľku, to neznamená že oslovujem každú ženu ktorá ide sama. Mám dosť známych žien i mužov, len mi chýbajú spoločné chvíle s niekým.
Mám otázku, si vydatá či rozvedená.