Sen o bývalom priateľovi

vasjar
4. dec 2022

Ahojte
Dnes som sa zobudila na to ze sa mi sníva o mojom
ex. Pred 4 rokmi som sa natrvalo vrátila zo zahraničia, kde som žila 8 rokov. Mala som tam priateľa, boli sme spolu 2 roky (ale on/off - t.j.vzdy sa so mnou rozchadzala a znova sme sa dávali dokopy). Mala som ho veľmi rada. Posledné mesiace pred mojim rozchodom sa dal dokopy so ženskou, ktorá s ním v tom čase keď som tam bola otehotnela. Dosť ma to vzalo a vlastne to bol aj jeden z dôvodov prečo som odišla. Dnes sa mi sníval sen, kde som sa vrátila späť a on ma pozval na večeru. A v tom sne som opäť cítila, ze ho mam veľmi rada. 😔😏Som vydatá ženská a čakáme druhé babo. Prečo sa mi mávam občasné sny o bývalom živote v zahraničí?

dzulli1980
4. dec 2022

Mne sa to tiež stáva ... ale teda nejako to neriešim, nezamýšľam sa nad tým ... a niekedy mám také sny, že sama nechápem, aké kombinácie ten môj mozog dokáže dať 😀

marianarem
4. dec 2022

@vasjar Si tehotna, mozno ti to pripomenulo, ze ta jeho druha otehotnela, mozno napriek vlastnej rodine tuzis po nejakom urovnani z jeho strany. Tak prislo aspon v sne.

micusa2222
4. dec 2022

@vasjar a načo to riešiť ? Čo bolo, nevrátiš,,,ponechaj si v pamäti len pekné spomienky.