Sex s manželom ma už nebaví

pluska95
24. apr 2021

Ahojte žienky niekedy ma už ten sex proste nebavi s manželom od kedy sa nam narodila dcerka niekedy je to super a niekedy čakám kým sa to skonči... Možno to bude aj tou vyčerpanostou už niekedy mi je až tak blbo pretvarovať ale čo už mate s tým nejaká skúsenosť neviem či to je tým pôrodom že som ho mala velmi ťažký.... Možno no...

zuzuliennka1
24. apr 2021

kolko ma dcerka mesiacov/rokov?
zo zaciatku je to narocne, kym sa jednak zladite, kedze ty mas teraz uplne asi rozhodeny rezim dna, si aj castejsie unavena...
myslim, ze podobnu skusenost ma kazda matka... casom sa to upravi, ale musite na tom obaja pracovat a byt voci sebe tolerantni a uprimni

karolina2019
24. apr 2021

@pluska95 ahoj, myslim, ze je to uplne normalne. Mala som to uplne rovnako. U mna to bolo najna unavou z malej. Kym som ju uspala a tak. Bud rada, ze tam je este stale to “niekedy je to super”. Poznam vo svojom okoli kopec zien, co maju len to druhe. Mne pomohlo otocit optiku a na nas sex sa nepozeram ako na povinnost, ale v podstate ako radost pre mna. Takze dbam o to, aby som z toho aj ja mala to svoje 😉 a je to super. Ked sa mi nechce, poviem, ze sa mi dnes nechce, rovnako ako to moze povedat on a obaja to respektujeme. Totiz, od narodenie malej je aj on niekedy tak unevany, ze ked mam chut ja, tak mi povie, ze dnes nevladze. A je to uplne v poriadku. Hlavne to treba skusat, potom som ovela tazsie hlada cesta spat...

magda15
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
petamich
24. apr 2021

nech ta ruku hore ta, ktora si kazdy sex neskutocne uziva v dlhodobom vztahu a nebodaj po porode, podla mna je uplne normalne, ze obcas, ked som unavena, no tak sa premozem, pomozem ako viem, nech si to partner co najrychlejsie "uzije" a ideme spat 🙂 a potom su take a tych je vacsina, ked sme dobre naladeni, vyslovene si to uzivame
a su aj dni, kedy proste otvorene poviem, ze sa mi nechce
dolezite asi ale je (aspon podla mna), aby ten zdravy sexualny zivot v tom vztahu bol, ak nie je skor ci neskor to urcite bude problem a treba to riesit

sonnenshein
24. apr 2021

@petamich Davam ruku hore 😇
Ale teda keby si sa ma to spytala pred tretim dietatom, poviem to iste. Asi to prislo s vekom, a partnerom 🤔

Autorka - po porode kludne aj rok vedia byt hormony rozhadzane, ak dojcis, pokojne aj dlhsie. Skuste najst skor tu intimitu, a nechajte ju prerast do fyzicna. Na tom sa lepsie stavia, ako ked je to naopak.

pluska95
autor
24. apr 2021

@magda15 ja nečakam neviem jake rady vsetci mame nejaky ten problem 😉 ja len žeci nejake skusenosti budete mat niektora a na milenca vobec nepomyslim pri rocnej dcerke takze tak by som sa asi neznizila mozno ze sa to casom upravi

pluska95
autor
24. apr 2021

😉

kiki68
24. apr 2021

@petamich davam ruku hore 😀 uplne vazne. Moj chlap je pre mna poloboh v tejto oblasti. Po 5 rokoch po nom stale idem. Proste kazdy to ma inak.

zuzuliennka1
25. apr 2021

@magda15 to su rady 🤦🏼‍♀️... tretia moznost - uprimne si to medzi sebou odkomunikuju, ze to jednoducho nie je s dietatom uz take, ako ked boli sami... a popracuju na tom...

elizabet173
25. apr 2021

@petamich dávam ruku hore, ťaháme druhé desaťročie, keď som unavená, tak sa zásadne nepremáham, partner to chápe, ale je to teda málokedy, stále ma veľmi priťahuje

elizabet173
25. apr 2021

@pluska95 ak bývaš unavená, čo pri ročnom dieťati je bežné, zapoj viac manžela a nesnaž sa mať všetko tip-top, ak si on zoberie dieťa napríklad v sobotu, či nedeľu poobede na dve hodiny von, ty si napustíš vaňu, zdriemneš si, dáš si kávičku, keď príde, nakŕmiš dieťa, on ho osprchuje a uloží, budeš oddýchnutá a verím, že to bude lepšie. Neviem, akú pracovnú dobu má tvoj muž, ale aj počas týždňa by bolo fajn, keby si aspoň jeden, dva krát našiel hodinku, aby s dieťaťom išiel von a ty si mala kľud. Inak ešte ti to môže robiť aj antikoncepcia

slovakboy
29. apr 2021

@pluska95 píšeš že niekedy je to super. Robí to teda vyčerpanosť a nálada. Môže byt za tým aj cela tá situácia okolo corony. Netreba to podceňovať človek si to ani neuvedomí. Skúste sa len hladkať a predĺžiť predohru. A ako tu niekto písal, nech ti pomôže v niečom aby ste na všetko boli spolu. Aj na starosti aj na radosti.

banderaska29
29. apr 2021

@petamich ja sa priznávam, že si nepamatám, žeby sme si sex s mojim neužili. Môj partner je pre mňa tak príťažlivý že vždy, keď ho vidím tak mám chuť. a to aj večer keď deti zaspia, po celom dni v práci, po učení s nimi, po varení vešaní žehlení - klasika. Som matka mojim deťom ale aj žena môjho partnera a zatiaľ mi nenapadlo, že mu poviem nie. či migréna, či choroba, či únava 😀 ale samozrejme - ja som taká, milujem sex s ním a nie je to pre mňa niečo nasilu. nejdem proti sebe. 🙂