Sex vo vzťahu

lentilka640
1. mar 2022

Ahojte,
chcela by som sa opýtať, po akom čase chodenia ste spali so svojim aktuálnym partnerom (alebo s takým, s ktorým ste mali dlhy vzťah). Ja som totižto s predchádzajúcimi partnermi spala asi po mesiaci vtahu a teraz s odstupom času mi to príde nesprávne. Mám teraz partnera, s ktorým sme ešte nemali sex a vzťah sa mi zdá krajší, že si viac zakladáme na láske ako na sexuálnych veciach. Časom by som však chcela s ním aj sex, ale neviem kedy by bol ten správny čas.

buberova
1. mar 2022

Ak ti povieme, že až po svadbe, budeš čakať až do svadby? Alebo ak ti ženy napíšu že po 3 dňoch, tak to urobíš rovnako? Myslím, že sa musíš rozhodnúť sama

sissy27
1. mar 2022

@lentilka640 správny čas je keď obaja chcete. Kľudne aj na prvom rande - ak niekomu ide len “o trofej” tak si na ňu v pohode pár týždňov počká a potom sa viac neozve. Ak niekomu ide o vzťah tak sex na prvom rande to nepokazí.

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
haley7897
1. mar 2022

@lentilka640 správny čas bude vtedy keď TY budeš chcieť. Nie vtedy keď tak robia ostatný, nie vtedy keď to bude od teba očakávané...
Je to tvoj vzťah, nie komunitný projekt. Sebavedomie ✊🏻

ivkazba
1. mar 2022

S aktuálnym partnerom sme začali spolu bývať hneď prvý týždeň. A náš vzťah je založený silno na láske, smiechu, dotykoch. Osobne si nemyslím, že ak budeš so sexom čakať, tak to bude znamenať, že vzťah bude viac o láske. Vieš koľko je žien, ktoré so sexom čakali a tej veľkej lásky sa aj tak nedočkali? Na toto nie je ideálna norma. So správnym človek to bude správne hneď v prvý deň ale aj po mesiacoch. S nesprávnym to nebude dobré nikdy.

tosomja
1. mar 2022

@lentilka640 tak zase zalezi ci mas 15, ci 20. Ja som s prvym a bol mi potom aj manzelom spala po 2t. A nelutujem. A s terajsim hned na druhom stretku, ale to je o inom 😃 a sme spolu uz 4.rok

ummimaryam
1. mar 2022

@lentilka640 pockaj do svadby.

kinats
1. mar 2022

Poznam par co cakali az na svadobné zvony a nevydrzalo to ani rok a aj par co su uz dvadsat rokov stastne spolu. Ja som sa poznal s prvou manzelkou trinast rokov a chodili sme spolu az po prvy sex takmer roka a nevydrzalo ani dalsich pat rokov a s tou terajsou som hupol do postele po desiatich dnoch znamosti a stale nam to funguje. Nenajdes v tom ani system, ani umeru. Ked to ma fungovat sex nie je rozhodujuci aj ked velmi podstatny.

oli2782
1. mar 2022

Je to veľmi individuálne. Nikdy som to nemala s partnermi načasované. Niekedy k tomu prišlo ešte pred oficiálnym vzťahom vo fáze randenia, niekedy až neskôr keď sme boli pár mesiacov vo vzťahu. Závisí to aj od toho aká veľká je medzi vami chémia, ako často sa stretávate - ak málo, predpokladám, že robíte skôr niečo aktivné, nejaký program. No ak často a máte možnosť si len tak pozrieť film v posteli, tak samozrejme je to zase o niečo inom. A mnoho iných faktorov 😊

lavienocka
1. mar 2022

@lentilka640 my až po svadbe,po 2,5roku chodenia.💜

matkahelka
1. mar 2022

@lentilka640 na druhom rande. a som s nim strnasty rok v zdravom, stastnom a harmonickom manzelstve

lopka1313
1. mar 2022

@sissy27 heh, my sme skoncili spolu v posteli na prvom rande, dokonca ma prve 2 rande bral ako 'jednorazovku s bonusom' - bonus bolo, ze som dosla aj druhykrat :D potom pri tretom stretku to uz zacal brat ako vztah a teraz si to uz bez seba nevieme predstavit. Sme spolu sice zatial len 2 roky, ale je to skvele a obaja chceme, aby to bolo uz navzdy 🙂
Takze aj povodna 'trofej' moze skoncit ako vazny vztah 🙂

majlo1234
1. mar 2022

Laska k manzelovi, taka aku citim teraz prisla asi tak rok dva po nasom prvom sexe, nevidim ziadny suvis😀

charaka
1. mar 2022

@lentilka640 Sex je zakladom vztahu. Ak nefunguje sex, tak nefunguje nic. Ved fyzicka pritazlivost, tuzba, vasen je medzi dvomi ludmi to najkrajsie.

tomikejt
1. mar 2022

@lentilka640 po dvoch dňoch, už sme manželia 😄

bashee
1. mar 2022

@lentilka640 ak je to osudova laska tak oddalovanie sexu je uplne zbytocne. Keby som nemala kramy tak by sme sa spolu vyspali hned. Vsak ked to tam je tak naco otalat? No a tento september oslavujeme 10.vyrocie…ine to je ak mas este malo rokov a v hlave otaznik.

elizabet173
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
dolce_principessa
1. mar 2022

@lentilka640 S jednym na druhom stretku..S dalsim napr cca po dvoch tyzdnoch (bolo by aj skor len sa nedalo) 👍🤣

adrestia
1. mar 2022

Nedá sa to zovšeobecňovať. Každý prípad je odlišný. Ja som sa svojim partnerom dala dohromady len kvôli sexu, ale potom sa to akosi zvrtlo a sme spolu skoro 9 rokov.

limetka69
1. mar 2022

Na druhom rande mi zdrhol bus a musela som prespat u neho. 😁 A uz je tomu 10 rokov. A to som sa atrasne bala, ze sa na mna vykasle, lebo som podlahla na druhom rande. 😃

trencan1983
2. mar 2022

@charaka výborne napísané super a výstižné.

banderaska29
2. mar 2022

my s mojim sme citili neprekonateľnu chemiu..to som nikdy pri nikom nezažila. keď som ho poznala ako kamoša, vždy mi bilo extra rýchlo srdce z toho, aká vášeň bola medzi nami. Raz sme iba išli vo výtahu spolu a podlomili sa mi kolená 😀 som to uhrala že sa mi šmykol podpätok 😀

no a keď sme spolu začali chodiť, bola to otázka času 😀 čiže v preklade po 2 týždnoch 😀 sme spolu dodnes a tá vášeň sa iba násobi zatiaľ 🙂

zuzik1407
18. jún 2024

Čakala som 3mesiace,už som myslela ,že je gay.🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣Bol iba hanblivý,a iniciatívu som nastolila ja🤣🤣🤣🤣🙏Sme spolu 10rokov.