Striekanie počas pohlavného styku u ženy

5. feb 2021

Zdravím vás žienky, ide o to ze ma dosť trápi jedna vec co sa týka sexu môjho priateľa veľmi vzrušuje keď žena strieka počas pohlavného styku lenže mne sa to nikdy nepodarí vlastne málokedy sa mi podarí aj dosiahnuť vaginálny orgazmus väčšinou len klitorialny počas sexu... A ide o to ze sme spolu už rok a za ten rok sa mi ani raz nepodarilo vystreknut skúšali sme to aj tak ze ma robil rukov ale z toho som mala akurát tak zápal močových ciest a žiadne striekanie.. Nemáte nejaké triky ako na to trápi ma to 😔

heidi4
22. feb 2021

@bobacik88 podobne

bobacik88
22. feb 2021

@heidi4 😨

januus
22. feb 2021

@zuzkalujza prepáčte ale mne je smiešno, nechcem sa naťahovať ako malé dieťa, kto má viac.... Ale veľmi dobre chápem že aa bavíme o mokrom orgazme, a ja ten mám v pohode 2-3x za 1 milovanie. To že ho nemáte vy zakaždým, neznamena že ho nemá niekto iný. ;)

desore
1. mar 2021

@basska_b To je squirting, nie golden shower.

bobacik88
1. mar 2021

@desore tak tak presne

bobacik88
1. mar 2021

@desore len skoda,ze maloktora by chcela takto sprchovat,hhihi

luciar260
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
desore
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
bobacik88
2. mar 2021

@desore no ved prave to,ze ak nie baby,tak skoda,ze to nechcu velmi robit,ja by som si dal povedat😝

elly11
19. aug 2021

Toto hlavne nie je o žene, ale o mužovi.
Celkovej suhre, ako sa žena cíti v daný moment.
No co, podarilo sa odvtedy? 😉

radanadzlato
17. nov 2021

Nie každá žena dokáže striekať pri pohlavnom styku, ak to nejde, tak to proste nejde a treba to prijať ako fakt 😀 Môžete však skúsiť nejaké erotické pomôcky počas sexu, ja si veľmi pochvaľujem lelo sona 2 alebo satisfyer 2 pro, s týmto sa vám môže podariť dosiahnuť squirting pri sexe. Prajem veľa šťastia

erik23456789
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
slovakboy
29. nov 2023

Nech tvoj priateľ zahne pri prstovani mierne prst smerom dohora alebo dva prsty. A ide len dnu a von a nie nasucho. Nájde ten neexistujúci G bod. A ty si pomoz ešte vibratorom na klitorise. A uvoľniť sa. Pomôže keď sa naučíš predlžovať orgazmus to znamená pred vyvrcholením ho zastaviť. A potom znova a ešte ho vystupuješ. On ťa do toho nesmie tlačiť. Keď bude len čakať na to ako vystrieknes ty sa budeš cítiť pod tlakom. Takze aj on musí uvoľniť svoju psychiku a nechať to plávať a brat squirting ako bonus a nie ako cieľ. Sústrediť sa na dobrý sex a nie na vystrek. Ak bude dobrý sex bude aj bonus k nemu.

muzskylukas
Autor odpoveď zmazal
Zobraz