Súvisí krv po pohlavnom styku s infekciou močových ciest?

Zodpovedané
24. feb 2023

Dobrý deň,

predvčerom po pohlavnom styku som si všimla na obliečkach krv. Cítila som aj miernu bolesť počas styku. Jemné špinenie pokračovalo včera a aj dnes. Plus k tomu cítim pálenie a rezanie počas močenia. Mám stálu potrebu močiť.

Súvisí krv po pohlavnom styku s infekciou močových ciest?

Ďakujem

Dobrý deň,

ak by krvácanie po pohlavnom styku súviselo s infekciou močových ciest, tak by sa prejavilo vyššie opisovaným spôsobom iba vtedy, ak by ste sa pocikali.

Pravdepodobne pôjde o 2 ťažkosti naraz. Uroinfekt a zápal gynekologického pôvodu. Vyhľadajte preto ambulantného gynekológa, ktorý Vás vyšetrí.

Krásny deň Vám prajem,
MUDr. Tóthová N.
Gynekológ-pôrodník