Utiahnutý chlap aj po roku vzťahu

kvietok90
21. apr 2020

Baby, mala by som taku prosbu o radu, ako citlivo si pohovoriť s priateľom. Sme spolu pomaly rok, a stale mam pocit, ze je utiahnuty ohladom romantiky, nehy a postele. Viem, že sa vravi, že co od chlapa chceme mame mu to povedat. Lenze mam dojem, že jemu musím vravieť všetko. Mal vzťah predo mnou 10 rokov s jednou, pred tym asi nikoho nemal veľmi. Ma 34 rokov. Keď sa vidíme, na privítanie dostanem pusu taku, že sa ma ledva dotkne, keď spolu ležíme a pozeramé film, on dokaže ležať pri mne len tak sem tam sa ma letmo dotkne, alebo ma lahko pohladka alebo da pusu tiež taku suchu. Keď chcem nežnosti, bozkavanie a dotyky musim mu to povedať. Ale že stále. On mi v tomto pripada, niekedy ako nepobozkany ako sa vraví , začiatočník alebo co. Uz som sa pytala ho na to, aj či nahodou to nie je kôli byvalej priateľke že nechcela nič také alebo čo. Lebo on je skvely co sa týka ako mily je, dobrý je, pracovity je. Ale čo sa týka intímnosti akosi mi niečo chýba. Dakujem

janinah
21. apr 2020

@kvietok90 papier /resp. mobil/ veľa napísaného znesie....

iskrickaa
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
0silvia0
21. apr 2020

@kvietok90 možno každý z vás očakáva niečo iné a jednoducho si v tomto neladíte... on má predstavu, ty máš predstavu a keď príde isté k istému, tak vám to nefunguje. Ale keby mne chlap povedal pred sexom že vyzleč sa, alebo sa ma spýtal, že či idem hore ja alebo on, tak sa vyzlečiem, napustím si vaňu a nevyleziem odtiaľ hodinu. Po hodine by som vyliezla, obliekla by som sa, zatvorila za sebou dvere a viac sa neozvala.
Kedysi dávno som mala tiež taký podobný vzťah, trval až 5 rokov, ale to len preto, že som bola mladá a sprostá a neskúsená. V zrelom veku by som v takomto vzťahu rozhodne nezotrvávala, buď to klape alebo neklape. Ak hľadám partnera, frajera, tak hľadám partnera a nie otecka, brata alebo kamaráta.

0silvia0
21. apr 2020

@iskrickaa a tiež ani na začiatku nebol aktívnejší?

krisbar
21. apr 2020

@anita6666 vobec to nie je kniha pre manzelov po rokoch. Mne napr pomohla aj pri zamestnancoch, pri vztahoch s rodinou. My napr s manzelom nie sme ani jeden na dary. Vobec si ich nedavame, dokonca ani na vianoce. Nemame proste tu potrebu. Mame ine "jazyky lasky". A sama vidim ako sme sa na zaciatku vztahu snazili dodrziavat tuto "tradiciu" darcekov. usetrilo by nam to vela nervov a stresov, keby sme vedeli ze ani jeden z nas na dary nie je. Ak clovek nie je dotykovy typ, je uplne jedno, ci je s partnerom rok alebo 10 rokov. Proste nema potrebu sa tak prejavovat. Ale mozno ma uplne iny dar, ktory neoslovuje prijimatelku.

krisbar
21. apr 2020

@iskrickaa ale toto je ine. Rozdiel je ked ta tvoj muz nechce chytit vonku za ruku ale doma mate sexualny zivot v poriadku a ked vam sexualny zivot vobec nefunguje...toto myslim nie je pripad.

miiriaam
21. apr 2020

@krisbar citala som to,je to mega kniha..a je dobre,ak si ju precitaju obaja partneri.. a ked sa jeden snazi dat druhemu presne ten typ lasky aku potrebuju, je to uplne dokonale a obaja su naplneni😊

krisbar
21. apr 2020

@miiriaam ano. U nas to zafungovali a mne sa aj upravil vztah s mnohymi ludmi.

iskrickaa
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
jaskolka
21. apr 2020

@kvietok90 tak potom je neskúsený, jednoducho nevie, ako na to. Pripadne sa spolu to "začnite učiť". Možno aj tie otázky, že ako to chceš a podobne, sú práve z jeho neskusenosti. Zrejme s bývalou veľmi sex nemali
Teraz už nie je problém, keď žena je aktívna v minulosti to vždy bolo, že od chlapa sa čakalo, že všetko naučí svoju manželku, tak normálne mladíkov otcovia brali do bordelu, aby ich tam za učili. Teraz už kľudne aj partnerka môže učiť milostnym hram

0silvia0
21. apr 2020

@iskrickaa nuž, v mladom veku tie životné skúsenosti veru chýbajú a často potom príde k nevhodnému výberu partnera. A nikdy ste to nejako neriešili? Sexuológ, nejaké prípravky? Či keď je pánko spokojný, tak aj žena musí byť spokojná?

kvietok90
autor
21. apr 2020

@jaskolka to by bolo zaujimave ked za 10 rokov nemali dost sexu... co to bolo potom...

janickacrazy
21. apr 2020

@kvietok90 to by si sa čudovala, možno aj ona bola na začiatku neskúsená a hanblivá a kým sa k niečomu dostali, prešli 3 roky, každopádne je to divné a podľa mna sa nezmení, čo na tom, že je dobrý, milý a neviem aký, ked v takejto doležitej veci je o ničom, ja som raz tiež s takým chodila, ale vydržala som to len pár mesiacov, liezlo mi na nervy, že sa k ničomu nemal, zo všetkého bol vyplašený, musela som ho doslova zvádzať len ja vždy, na všetko mal čas a ked mi raz zadrel, že nejdeme na rande, lebo on musí umývať chodbu, tak som mu povedala, že mám toho už dosť a viac ma nevidel 😝

0silvia0
21. apr 2020

@janickacrazy no ktovie, ci sa nad nim nejaka zlutovala, mozno pre niektoru zenu je vrchol stastia, ked vie chlap dobre umyvat chodbu😂

janickacrazy
21. apr 2020

@0silvia0 ja som vydatá už cez 10 rokov a pokiaľ viem, on sa stále ešte ani neoženil a ani dieťa nemá, frajerku teda neviem či má nejakú, ale rozhodne som rada, že som ho opustila

marca12
21. apr 2020

@kvietok90 tak je asi taky typ,to nezmenis. Bud to ma clovek v sebe alebo nie. V tomto si asi nikdy neporozumiete a cim dalej bude dotykov menej. Ked uz na zaciatku mate taky problem,necakaj zmenu dobuducna. Bud sa uspokojis so sucharom a budes trpiet alebo hladaj seberovneho

anita6666
21. apr 2020

@krisbar a na to potrebujem čítať nejakú knihu? Tak snáď si to vykomunikujeme co chcem a čo nechcem...keď nechcem dary,tak poviem a dám druhej strane vedieť...alebo keď niečo chce druhá strana,nech sa ozve a ja sa zariadim....a nejaké prejavy cudzích alebo iných rodinných príslušníkov ma fakt nezaujímajú, resp. Je mi fukt či mi niekto dá taký alebo onaky prejav,na to knihu nepotrebujem čítať

jaskolka
21. apr 2020

@kvietok90 tak možno tiež bola panna, mozno vychovana v prísnej rodine, že sex až po svadbe, píšeš, že nechcela podľa neho bozky, možno mala nejakú zlu skúsenost predtým, tak jej vyhovovalo, že on nenalieha, a vlastne ani nueje dáky extra milenec nevieme, ako to bolo v ich vzťahu,mozno potom stretla niekoho, kto jej doslova vyrazil dych, ukázal, že sex môže byť super, a tak vzťah skončil.

solange7
21. apr 2020

Boze baby, kde tych chlapov beriete. Co prispevok to hroza. Autorka, neber to ako urazku, len som si tak vseobecne povzdychla.

brita7777
21. apr 2020

Nieco ti chyba, takze ten pravy to asi nebude, intimita je velmi dolezita, myslim, ze niektori muzi to proste nevedia, ini su zase az moc - moj muz sa napr. rad objima, lenze pre mna je to moc, tiez neodmietne nikdy sex, nikdy, takze ja som ta, ktorej sa nechce, chapes..kazdy je nejaky, ak ti to moc vadi, lepsie to nebude. Samozrejme vztah sa po case meni, takze nebudete nalepeni na sebe 24h...niektori muzi su viac romanticki, ini menej, ini zase sa nechavaju radi dobijat a treba ich dokopat k tymto veciam, zavisi od teba, ako velmi ti to vadi

pininka1
21. apr 2020

@kvietok90 veď toto, že on sa chudák možno aj boji,aby neprišla nejaká zlá reakcia, lebo niektoré ženy vedia byť ozaj ako ľadové kráľovné. Hlavne sa nedotknut.

krisbar
21. apr 2020

@anita6666 tak ty zjavne nie 🙂

retatka
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
kvietok90
autor
21. apr 2020

@retatka on je 190cm vysoky a váha 86kg,čiže chudý lebo on cyklistiku ma a plus vážil niekedy 120kil a teraz ked schudol chudy cyklisticka postava

katkati
21. apr 2020

@retatka Aj medzi urastenými chlapmi sa nájdu takí pribrzdení.

retatka
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
retatka
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
lenuliatko84
21. apr 2020

No prvy rok sme sa od seba neodlepili.vlastne aj po 10 rokoch sa radi pohladkame,pobozkame len tak a casto sexujeme

petja1014
21. apr 2020

@retatka Poznala som muža, ktorý na prvý pohľad vyzeral ako prototyp muža, urastený, ale štíhly, sympaťák, milý. Ale v intimnostiach presne typ ako píše zakladateľka a k tomu ešte porucha erekcie. A ten človek možno aj 10 rokov podvádzal manželku, s viacerými ženami. On tiež vraj nechápal, že čo je pre manželku zlé na sexe s ním a bol presvedčený, že keď ho neodmietaju iné, tak je šikovný milenec 😂

ovaaa
22. apr 2020

Rok je dost dlha doba na to, aby ste uz boli sexualne zladeni. Povedz mu ako sa citis a ako si on predstavuje vas spolocny sex. zivot. Vela veci sa da naucit, vela by malo ist prirodzene - pud od prirody, tuzba, uspokojenie partnerky ....sama citis, ze to tam nie je. Nevzrusuju ho muzi, neuprednostnuje mastrubaciu, zdravotny problem??? Poviem ti, ze riesit sex. zivot je jedna vec ale ty riesis jeho nezaujem o pusu, objatie, mojkanie....a to teda v poriadku nie je. Chces zit takto?? Ja by som teda nechcela.