Vzťah s mužom, ktorý je o 15 rokov starší

28. máj 2023

Ahojte 🙋🏼‍♀️
Chcela som sa spýtať aký máte názor na to keď je od vás chlap oveľa starší..prejdem k veci.
Spoznala som jedného chlapa a je odo mňa starší o 15r ja mám 26 no rozumieme si, správa sa naozaj pekne, vie si ženy vážiť a všetko s tým spojené...
Doteraz som nikdy nič takéto nezažila chlapov som mala max o 5r starších (ktorí sa správali ako buď totálne decka, nevedeli čo chcú a pod) preto ma to ku tomuto ťahá je to s ním úplne o niečom inom naozaj vyzretý chlap a vie čo od života chce..
No za ďalšie bojím sa toho ako by na to, že by som mala až otoľko staršieho chlapa zareagovali rodičia, rodina..viem, že tu možno budú hnusné komentáre, ale tie baby čo ste na tom podobne som zvedavá ako to prebiehalo u vás resp ako ste to oznámili, aká bola reakcia a pod..

katkami123
28. máj 2023

Teraz neriešim vek, ale prečo si ako mladá slobodna žena v najlepších rokoch ideš paprať život s chlapom, ktorý ma už dieťa? Vieš čo to všetko obnáša? Musí byt v kontakte s ex kvôli dieťaťu a vymieňať si info, alimenty, váš čas bude deliť ešte medzi teba a jeho dieťa s ktorým bude tiež chciet tráviť čas, budovať si vzťah, aby ťa to dieťa prijalo… pochopím zlepené pary, kde už sú deti z každej strany. Ale v tvojom veku máš kopu slobodných a bezdetných, načo toto? Prečítaj si tu diskusie ako realne taký život s chlapom, ktorý ma dieťa vo vzťahu vyzerá. Na mňa by toto v tvojom veku nikdy nikto nenahovoril.

adrian09
28. máj 2023

Aha. Teraz som si prečítal že má dieťa a je rozvedený tak vieš
@katkami123 tu páni /slečna má pravdu

katkami123
28. máj 2023

A o dalsich 10 rokov si už hlavne nemusíte vôbec sexuálne rozumieť, chlapom po 50. to tam dole už neslúži vždy všetko ako má a nie sú už takí sexuchtiví. Zatiaľ čo zeny sa prebúdzajú najviac od 30r.

alzbet24
29. máj 2023

No ja som s manželom skoro 9 rokov. Muž ma 41 ja 29 a klape nam to od začiatku. Nič sa nezmenilo. Dokonca názory máme rovnaké doteraz, nepôsobí staromódne. Práve naopak. Doteraz mi hovorí, že sa pri mne cíti na 28 r. A ozaj sa tak aj správa. Je už vyzretý, vie čo chce. ( takí muži ma vždy aj priťahovali ). Ale zase je za každú srandu, vtipkuje, proste stále sa cíti ako mladý chalan. Takže podľa mňa je vek len číslo...

domkakvet
29. máj 2023

Este aby si ta nevazil, ked si o 15 rokov mladsia, ale aj tak taky typ vyhladava len mladsie a mladsie, za chvilu budes aj ty pre neho stara, ved preco uz nieje so zenou s ktorou ma dieta, aj jej isto rozpraval rozpravky.