Vzťah so ženatým

18. jan 2023

Dali by ste šancu vzťahu s mužom, ktorý je ešte ženatý, ale už žijú oddelene? Alebo trvať na rozvode a až potom sa pustiť do vzťahu?

amiaja
19. jan 2023

Teoreticky mozno hovori pravdu. Pokial ale nebude ozaj rozvedeny tak ruky prec. Uz ta stretol, dovod uz teda ma. Ak to myslis vazne s tebou tak sa rozhybe. Dovtedy by som s nim nic neriesila.

akbara77
19. jan 2023

Zenati muži dokážu vymyslieť neskutočné príbehy, preco sa tou"chuderou" myslím manželkou nerozviedli.A ďalšia chudera myslím milenku im to zožerie. Držím palce, ty budeš určite vyminka.

1sally12
19. jan 2023

Tiež som s takým chvíľu bola. Viem, že žili oddelene, bola som uňho viackrát. Ale teda vraj čakajú na termín rozvodu...nakoniec som zistila, ze nemajú ani podaný návrh. 🤷‍♀️ čo mi tvrdil on, že o tom nevedel, že to ma mala podať ona..čo mohla byť pravda ale aj nemusela. Skončili sme to skôr než nejaký termín padol. Ale mám zistené, že už rozvedený je. Ale už by som do rovnakého prípadu nešla. Nech sa prv rozvedie a potom môžme riešiť nejaký vzťah.

autor
19. jan 2023

@loliki No moment, ja s nikým nechodím. Povedal mi o tom až po tom, čo bol u mňa na káve. Odvtedy som sa s ním už nestretla. Pravda, píšeme si, ale to písanie som obmedzila. Aj sme si volali, ale už si nevoláme.

muchotrafka298
19. jan 2023

Nech si najprv vyriesi veci. Lebo tebe sa moze stat, ze naslubuje hory doly, nakoniec s nim stravis roky a nic sa nezmeni a zistis, ze Ti utiekla moznost na iny, perspektivny vztah.

autor
19. jan 2023

@kassandra25 Na ten rozvod som sa ho pýtala už dva krát, povedal, že to vyrieši teraz po Novom roku. Už je viac ako polovica januára preč...myslím, že ak by som sa ho nespýtala sama, vôbec by to neriešil. Asi ani nechce, z akého dôvodu mu to vyhovuje, netuším. Ale ak by mal vážny záujem, myslím, že by mi sám od seba povedal, že podáva žiadosť o rozvod.

autor
19. jan 2023

@panelacikova Aj táto verzia môže byť pravdivá, ale teda fakt nechápem týchto ľudí, čo zostanú v manželstve aj keď spolu nežijú.

lubbi1
19. jan 2023

je to tazko povedat, ci je to dobre alebo nie. poznam pripady, ktorym to vyslo, no aj takym ktori sa kvoli niekomu rozviedli a snim im to aj tak nakoniec neklapalo. hlavne by si sa mala riadit svojim rozumom a srdcom. nejak uz len bude

mirco50
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
blevka
19. jan 2023

Podľa mňa je to celkom bežná situácia, že manželia najskôr žijú nejakú dobu oddelene a až neskôr dotiahnu rozvod. Ak sa vedia dohodnúť na výživnom, styku s deťmi a nepotrebujú urgentne riešiť majetok.... Poznám z okolia pár ľudí, ktorí rozvod papierovo dotiahli až kvôli inému vážnemu vzťahu. Ale samozrejme, treba byt opatrný a preveriť fakty.

toskanka
19. jan 2023

Zoznámila som sa svojho času s takýmto mužom. Bol ešte ženatý a žili v spoločnej domácnosti. Intuícia mi hovorila, že mu môžem veriť. Ich manželstvo už bolo naozaj mŕtve. Nemal problém tráviť čas mimo domu, aj víkendy. Hneď sa rozviedol. Nám to nevyslo, aj si potom našiel rýchlo priateľku, ale mne bol vďačný za to, že rozvod konečne dotiahol do konca. Takže tak...

kassandra25
19. jan 2023

Hm, no ked do konca januara nebude mat podané, tiez to trosku trvá to napísat a prekonzultovat, potom si to over, tak byt s ním ďalej uz nejako nemá vyznam.

jabadabadu
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
autor
19. jan 2023

@jabadabadu Tak toto je pre mňa nepochopiteľné. Neviem si predstaviť začať si niečo s iným a stále byť vydatá.

54tinka54
19. jan 2023

Ja len nechápem, načo si tu položila túto otázku, keď podľa tvojich odpovedí už zjavne máš v sebe jasnú odpoveď, že vzťah so ženatým jednoducho nedokážeš akceptovať?
Lebo áno, existuje xy manželských párov, ktorí si žijú svoje životy oddelene, ale nie sú oficiálne rozvedení.

blevka
19. jan 2023

Pretože niektorí ľudia majú tendenciu nepríjemné veci odkladať dovtedy, kým to nieje urgentné. Niekedy za tým netreba hľadať nič viac a nič menej.

panelacikova
19. jan 2023

autorka, spomínam si na diskusiu z decembra, ktorá pôsobí ako tvoja. len sa mi ju nechce hľadať. rovnaký problém a rovnaký sľub: po novom roku začnem riešiť rozvod, aby som na sviatky zbytočne nedeprimoval manželku.
tiež tam tvrdil, že manželstvo je prakticky už mŕtve a že s ňou už neviem koľko rokov nežije, že žije sám...
ak si to bola ty, je koniec januára, najvyšší čas. už mal mať podaný návrh na rozvod. ak si to bola ty, never mu, nemieni sa rozviesť.

lavinis
19. jan 2023

Nie, nedala

loliki
19. jan 2023

@panelacikova ...lebo každý chlap hovorí svojej milenke pravdu, len manželke klame... Tej naivite žien nerozumiem.

loliki
19. jan 2023

S nikým nechodíš, len on bol u teba a ty u neho. Kaviarne už nie sú? Doba sa asi mení.

autor
19. jan 2023

@loliki Prečítaj si ešte raz.

loliki
19. jan 2023

Povedal mi o tom až po tom, čo bol u mňa na káve. ..bol aj u mňa doma na kávu (nič nebolo) a teraz ma pozval k nemu domov.

autor
19. jan 2023

@loliki Pozri sa lepšie 🙂

loliki
19. jan 2023

Ty sa pozri lepšie, či nenájdeš slobodného. A neber to ani netúž po tom, čo nie je tvoje.

autor
19. jan 2023

@loliki Ja už som kontakt obmedzila. Keby som to vedela hneď, že je ženatý, nič neriešim a ani na tú kávu nejdem.

loliki
19. jan 2023

Múdro. Nech sa Ti darí nájsť toho pravého.

nikaeli
19. jan 2023

Jaaaaj, už zase tá istá otázka 🤦🏻‍♀️
Po rozvode som sa s jedným takým stretávala. Vlastne nie, ten môj bol 'rozvedený' s 2 dospelými dcérami. Náhoda chcela, že som bola s rodičmi na prechádzke na okraji jednej mestskej štvrti a videla som pred vilou zaparkované jeho auto. Na dvore sa opaľovala pani, pri nej dve slečny a v bazéne malý školák. Keď sme sa opäť stretli, tvrdil, že to bola sestra a jeho synovec s jeho dcérami. Nedalo mi to, zadala som si do googla jeho meno a tú adresu. A hádaj čo. Bol to jeho dom, jeho manželka ako spoluvlastníčka. Hľadala som ďalej a pani mala na Fb fotku všetkých troch detí aj s manželom pri vianočnom stromčeku. Viac som sa s ním nestretla. Už to bude 7-8 rokov, chodievame okolo jeho domu na šípky a párkrát som ho videla na dvore. Veľmi som váhala, či to mám jeho manželke povedať, ale nechala som to tak. Dlho ma štvalo, ako hnusne ma klamal a ako presvedčivo pôsobil. Nikdy by som nerozbila inú rodinu. Nebojíš sa, že sa ti to vráti? Že to po rokoch urobí zas a bude inej tvrdiť, že je síce ženatý, ale už s ňou nič nemá? Čo znamená, že žijú oddelene? majú dva domy? byty? čo ich deti? si pripravená na to, že budú víkendovať u vás? alebo že ich bude mať v striedavke?

magdusaaa
19. jan 2023

Moja segra,bola ten isty pripad ako tvoj priatel ,zili oddelene a rozviedli sa az ked si nasli novych partnerov..

Tak kludne ,daj tomu sancu ,mozno prave ty budes ten impulz na rozvod..

katkazocele
19. jan 2023

@nikaeli nechcem maľovať čerta na stenu, ale myslím že keď si sa neozvala tak si našiel inú ,, obeť,, 😟 a manželka samozrejme celá Happy akého má super Muža 😑

nikaeli
19. jan 2023

@katkazocele tiež si to myslím.. Ale to už nie je moja starosť a som rada, že som ho odhalila. Bola som už pekne namotaná, dosť ma to zaskočilo, stretávali sme sa asi pol roka. Možno o tom manželka aj vie, možno im to tak vyhovuje, ktovie. Len nerozumiem, prečo mi blábolal o spoločnom dome, o bábätku a tak. Keby som na to neprišla? kedy chcel priznať farbu? nechápem takých mužov 😔
Autorke držím prsty, možno nám mesiac doplní info o termíne rozvodu a neskôr o ich happy.ende 🥳