Zamilovanie cez sex

jsbb
25. máj 2022

Zamilovali ste sa niekedy do muža, cez sex? Ide o to, že fyzicky vôbec nebol môj typ. Keď sme sa spolu vyspali, ja som sa zrazu zamilovala do neho, do jeho osobnosti, nie do jeho vzhľadu. On ma však nemiluje, nevyhladava ma, páčila som sa mu iba fyzicky. Teraz to ľutujem, mohla som v pohode žiť ďalej. Ako zabudnut na lásku.

dzulli1980
25. máj 2022

No vidíš, stálo Ti to za to? ... nie každý je stavaný na takýto "len kvôli sexu vzťah" ... si bola pre neho ľahká korisť, muži potrebujú celý život loviť, dobýjať.

svetlonos
25. máj 2022

@jsbb Neuvazovala si o tom ze si sa skor zamilivala do sexu s nim, ze ti po tej stranke vyhovoval? Pretoze ak ste travili spolocne chvile len takymto sposobom, tak si jeho osobnost v sirsom spektre asi nespoznala a z toho mala si si ho zromantizovala. Neboj, ono to prejde aj ked si viem predstavit co prezivas. Daj tomu cas a pride ten, ktory ta bude milovat (a ty jeho) 🙂

dadis
26. máj 2022

To co citis je zamilovanie a nie laska. Jednoducho sme biologicky nastavene tak, ze ked nam je s kymkolvek po fyzickej stranke prijemne, dobry sex, hladkanie, vonia nam...no vyplavi sa v nas hormonalny koktejl, ktory ma viest k splodeniu deti. Nema to nic spolocne s jeho vlastnostami. Mavam to aj ja, preto sa nahodnemu sexu vyhybam. Do postele sa snazim vhupnut, az ked vidim, ze muz si ku mne vytvoril puto uz pred prvym sexom. Niektore zeny to tak nemaju, mozu mat aj nezavazne vztahy. Musis sa najprv spoznat, ako v zivote fungujes a potom sa podla toho riadit. Laska prichadza po zamilovanosti, ked uz vsetky hormonalne zalezitosti sa ukludnia, no aj napriek vsetkemu chces s tym clovekom travit cas, zalezi ti na nom a jemu na tebe, odovzdavate si vzajomnu starostlivost...

anitramaavoseneb
26. máj 2022

@jsbb ano zamilovala.Cítila som sa v tedy akoby mi pri tom prejavoval aj nehu,teda som bola presvedčena,že to má a cíti ako ja.Lebo ja do milovania dávam aj kus môjho vnútra.Teraz sa z toho dostávam.Som s ním v kontakte sme akoby kamaráti.Ja som si to v sebe prenastavila.Ale nevravím,že je to ľahké.Stále sa mi premieta každe milovanie s ním.Ale vždy si spomeniem,ze on to tak necítil necíti.A nechce byť so mnou.Plačem vzdy večer.Aspoň teraz .Ale ono to prebolí si myslím.Ja potrebujem čas napr.,aby som to preklenula.Ale chápem ťa aj mňa to bolelo silno,ale slabne ta bolesť.Vyplač sa,ak potrebuješ.Rob veci ,ktoré ťa napĺňajú a ono to trochu uľahčí v tebe.Chce to čas

danica2711
26. máj 2022

@jsbb nepleť si pojmy. Nezamilovala si sa do jeho osobnosti (pri sexe sa prejavujú iné ako osobnostné črty), očaril ťa dobrý sex. Z tvojho príspevku tuším, že to netrvalo dlho, možno dokonca len jednorázovka? Tak nedeptaj sama seba patetickými úvahami na tému "ako zabudnúť na lásku". Jemu sa o láske ani nesníva a láska to nie je ani z tvojej strany - ako hovorím, očarenie dobrým sexom, max. ľahká zamilovanosť. Na to zabudneš rýchlo a ľahko, zvlášť keď ani inú možnosť nemáš

slapina
26. máj 2022

To sa dá po sexe zamilovať do osobnosti? No mne sa to nestalo, ale tak vidíš že sa to zrejme dá a teraz je asi horšie to, že on to tak necíti čo?

eliskadad1
26. máj 2022

možno sa ti to už predtým stálo, len si v tom nemala tak jasno a toto ťa utvrdilo, postupom času na neho zabudneš, keď on ťa nevyhľadáva tak kašli na to, nebolo by dobré keby si ho ty začala uháňať

mareri
26. máj 2022

stalo ti to za to? stal ti ten sex za to?

karolinakr
26. máj 2022

Aky paradox, ty si sa zamilovala iked sa ti nepačil on sa nezamiloval i ked si sa mu páčila..Rozdiel v muzakom i zenskom vnimaní

jsbb
autor
26. máj 2022

Boli sme spolu 5 mesiacov. Na začiatku tvrdil, že ma ľúbi. Dieťa sme chceli obaja, možno viac on, ale nestihli sme ho spraviť. Navrhol mi spoločné bývanie avšak mám okolnosti kvôli ktorým som s tým nesúhlasila. Čakala som, že sa budeme ďalej spolu stretávať, avšak jeho záujem o mna opadol. Nikdy som sa ho na to nepýtala, prečo stratil záujem, neviem si to vysvetliť. Ja som slobodná, bezdetna, vychádza mi však, keby ma naozaj ľúbil, prejavoval by o mna záujem. Som z toho zmätená o co mu išlo? Chcel si len uzit? Chcel vztah? A prečo zrazu nechce nič z toho.

lenkakravcova
26. máj 2022

@jsbb Však sa ho opýtaj. Pre pána jana.. Však vy sa vôbec nepoznáte. Nevieš prečo to a hento, on to isté asi v opačnom garde. Komunikácia 0 bodov. Potom sa môžeš len čudovať. Co iné ti ostáva..

jsbb
autor
26. máj 2022

Nie sme spolu už 4 mesiace vobec v kontakte, neviem ako sa ho na to mam opýtať, čo mu len tak z ničoho nič napísať. On to skoncil štýlom, že prestal reagovať na spravy a nechal to ísť do stratena. Myslím, že ak by mal záujem, písal by, a mala by som aj možnosť sa na to opýtať, čo sa stalo. Ja mu nechcem písať po 4 mesiacoch a vyzvedat, vyzeralo by to, že sa vtieram a ponižovat sa nemienim. Len som to cele nepochopila, co to malo znamenať, či išlo len o sex, či keď chcel so mnou bývať, tak išlo o nenaplneny vztah. A prečo sa vlastne odmlčal. Chcem zabudnut, ale musím nad tým neustále premýšľať.

brembo
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
slovakboy
27. máj 2022

@jsbb to nie je láska. Zamilovala si sa do neho lebo si s ním zažila intímnosti ktoré s nikým iným. A nebol z teba úplne paf takze ťa zneistil a to je polovica úspechu pri balení. Tvoj mozog sa dostal do neistého stavu obavy a súčasne mal záplavu pozitívnych hormónov. Nejaká chémia tam je. Spochybnil v tvojich očiach tvoju sebahodnotu pri hľadaní vzťahu alebo sexu to je jedno. Hodnotu milenky ktorou chceš podvedome byť. Kľudne to celé ber, to prebolí neboj sa. O pár mesiacov budeš sa chytať za hlavu ako si mohla chcieť takého. Charakter sa ti na ňom teraz veľmi páči no keď sa ti to rozleži v hlávke, tak sa ti nebude zdat až taký charakterny. A ak aj áno budeš ho brat ako iných charakternych chlapov. Aké je to čerstvé?

slovakboy
27. máj 2022

@jsbb ejha teraz čítam že to bolo vážne že ste aj deti plánovali. To sa potom nehanbi a zavolaj mu. Že ti s ním bolo dobre že ho máš rada ak on nie nech ti povie čo sa stalo a nech ti to vysvetli. Príprav sa na to že môže to vysvetľovať hocijako a môže to boliet. No rozíď sa s ním v dobrom a maj ho rada aj keď ti nepatrí. Zamilovanosť časom vyprchá. Môj predošlý príspevok platí ak by ste sa poznali len pri sexe alebo krátko. Ale plánovať život so slobodnou a potom ju nechať bez vysvetlenia je zbabelé a bezcharakterné. Alebo minimálne neempatické

slovakboy
27. máj 2022

@brembo pravda, možno to zle s ním komunikovala a on netušil že ho tak chce.

jsbb
autor
28. máj 2022

Úprimne, bojím sa, že taký sex už nezazijem. Prvý krát som mala radost z bozkavania a prvý krát mi tak partner sadol vo všetkom. Myslím, že už nikdy nenájdem nič podobné a to ma ubíja. Pisat mu nechcem, myslím, že keby mal záujem napísal by. A co to znamená, keď máme nulovú komunikáciu, ale k sviatku mi nezabudne napísať blahoželanie a spýtať sa, ako sa mam. Keď mu odpoviem, že dobre, ďalej už nepíše. O co mu ide?

brembo
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
dadis
29. máj 2022

@jsbb Ved si ho odmietla s tym, ze nechces s nim byvat. Mal s tebou vazne plany, ked ste po takom kratkom case hovoriili o detoch, ty evidentne nie. Tak odisiel z kratsej cesty, sa mu necudujem. Nechaj ho, nech si najde taku, co budu mat podobny pohlad na zivot. Dobry sex zazijes aj s inym, to by som sa nebala..

karolinakr
29. máj 2022

Tak to klobuk dole, ked ta nieco žerie a vieš to nechat ist do stratena.Ja vačšinou vypačim z ludí aj to čo nechcu povedat..A keby nahodou povedal pravdu rataj aj s variantou, že mu išlo len o sex, namotaval ta rečami, aby si neušla a ked to išlo do vážna, zdrhol a namotava zas nejaku inu..

laurika999
21. jún 2022

@jsbb Ty buď rada, že ste si to dieťa nestihli spraviť. Ako píšeš. Zrejme by z teba bola slobodná mamička