Znižuje sa vekom počet nápadníkov?

3. sep 2023

Ahojte.

Máte pocit, že vekom sa znižuje počet nápadníkov? Keď som mala 20 rokov, bolo okolo mňa množstvo chalanov, ktorí chceli so mnou chodiť a zrazu keď som sa ocitla v staršom veku single, mám pocit, že je o mňa oveľa menší záujem. Pritom žijem aktívne, cvičím a makám na sebe. Keď som mala 20 rokov, mala som pocit, že za rok som mala aj 10 nápadníkov a teraz tak možno 2ja a to len takí, o ktorých nemám záujem.

Ako je to u vás? Tiež si ešte viete vybrať aj z 5 nápadníkov alebo ako je rok dlhý tak nikto nejaví záujem?

zmrzlinka2021
3. sep 2023

Pocet napadnikov nehovori o ich kvalite ani kvalite zivota zeny.

Ja som nemala nikdy ziadneho oficialneho napadnika, mala som vzdy dobrych kamosov, s ktorymi sme vedeli super travit cas.

Jediny napadnik bol moj manzel 🙂

lavender94
3. sep 2023

Viem, že každá žena na toto nie je, ale skúsila si niekedy prejaviť záujem ty? Ja som síce s mužom od puberty, ale prvý krok som urobila ja. Ako by to dopadlo keby to nechám na neho netuším...

anjelicek26
3. sep 2023

1. Vela napadnikov z minulosti je zadanych a zenatych a s *trhu* davno prec
2. Neviem presne aky mas vek, ale ziadne z nas nie je z roka na Rok krajsia.. navyse sa nase naroky na muzov menia...

mb2021
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
jan510
3. sep 2023

Mne hadaju o 10 rokov menej ako realne mam a napadnikov mam dost ale vekovo mladsich o tych 10 rokov😃😃. Keby som chcela, nastastie nemam zaujem.

h2
3. sep 2023

😂 He he, jasné. Keď som mala 20 rokov, mala som mnohonásobne viac nápadníkov, než mám teraz, rok a pol pred 50-tkou. 😁

h2
3. sep 2023

@mb2021 😂😂😂 Zoschnutá paprika.

ivik4
3. sep 2023

U mna presne naopak

lenkasarka
3. sep 2023

@h2 ja kes ťa tak čítam občas aa mi zdá že máš tak + - 30
Myslím to v dobrom 😉

lenkasarka
3. sep 2023

@lenkasarka a keď čítam seba tak sa mi zdá že som pod vplyvom koľko preklepov dokážem popísať

h2
3. sep 2023

@lenkasarka Kdeže 30! Ja už som stará zoschnutá paprika. 🤣

lenkasarka
3. sep 2023

@h2 ale ale.. paprika možno,ale čili😉

h2
3. sep 2023

@lenkasarka Tak to beriem. Môj muž má ostré sušené čili papričky veľmi rád. 🤩

diewcatqoo
3. sep 2023

A kto kazdy sa rata ako napadnik? Aj robotnici, co kopu kanal na vedlajsej ulici a kazdy den na mna piskaju? Aj opilci a asociali, ktori na mna pokrikuju? Alebo stary sused, ktory mi vzdy, ked ho stretnem, tvrdi, ze som krasna? Alebo su to len vazni zaujemci? 🙂

zirafienka
3. sep 2023

@autorka "mám pocit, že je o mňa oveľa menší záujem", tak cválaj, lebo čoskoro o teba ani kôň nezakopne... Ale mne sa už tak zdá, prázdniny, neprázdniny, niekto sa tak dobre nudí, alebo má v hlave načisto vyprášené.

lindous
3. sep 2023

Ja som mala možno 5 nápadníkov za celý život, nie to ešte naraz a to bola tak stredná škola 😅 okrem toho, že máš pravdepodobne vo svojom okolo už menej single mužov, tak ako starneš ty, starnú aj oni a pristupujú ku vztahom inak, už nimi netrieskajú hormóny, aby sa nutne naháňali za každou sukňou, obzvlášť ak ona neprejavila ani náznak záujmu

thoughtfulweirdo
3. sep 2023

Ako komu, moja mama má po 50ke a kedykoľvek s ňou niekam idem, VŽDY sa na ňu nejaký záujemca nalepí 😅

deti95060810
3. sep 2023

u mňa stačí keď zahlásim že mám 4 deti...😀😝

deti95060810
3. sep 2023

@thoughtfulweirdo jasné nejaký dôchodca ktorý potrebuje pomaly opateru...takých poznám...🙄

toskanka
3. sep 2023

@mb2021 Tak záleží na tom, čo a kde kupuješ, či ovocie v Tescu alebo víno vo vinotéke. Vieš, ako sa hovorí, ze žena je ako víno, čím staršia, tým krajšia 😛.

syslik81
3. sep 2023

samozrejme .. ak simlada aj ludia v tvojom okoli su solobny ..casom zadany potom zenaty ,, potom uz zostarnu a aj ty,takzer sa okruh znizuje a nakoniec prehupnes do veku,ked uz budu pomaly umierat a tak.. takze je to bezny kolobeh zivota

ivana11155
3. sep 2023

Niektoré ženy zreju vekom ako víno a niektoré naopak. Možno si mala šmrnc keď si bola mladšia a už sa to vekom stratilo. Okrem toho si nemyslím že je podstatne, či tých chlapov bolo veľa, ale aby sa medzi nimi našiel niekto, ktorý fakt za to stojí.

thoughtfulweirdo
3. sep 2023

@deti95060810 Ale kdeže, normálne vyzerajúci muži, niektorí podľa mňa aj o dosť mladší, dokonca takí, po ktorých by som pozerala aj ja 🤣

topgabo
3. sep 2023

Krasa mizne, realita je kruta.

jamimo
3. sep 2023

láska kvitne v každom veku... ja žijem s mojim nápadníkom skoro 25 rokov. Už mám po 40. Napriek tomu mám nápadníkov: úchylný sused na záhradke, slizký sused ktorý mi lichotí a chce si so mnou tykať 🤮, chlapi kt. sa otočia za sukňou pri výkone práce- smetiari, dláždiči, lešenári, kosiči... Ďakujem neprosím. Ak by som bola sama, tak radšej sama, alebo len 1 chlap, čo by za to stál 👆

jana_eyre_2
3. sep 2023

Môj posledný nápadník bol minule starý dedko ktorému som zastavila lebo bol ozraty vykoteny v jarku pri ceste.. pozýval ma na kávu 😂 našťastie po neho prišiel známy.. inak vlastne nápadníkov nemám, som stastne zadaná 20r.. ale áno, kým som nemala vzťah, tak nápadníkov som mala viac.. minimálne som si ich všímala..

mikadooo
3. sep 2023

Áno, od určitého veku sa to znižuje. Samozrejme, ak si predtým mala 13 a teraz máš 23 tak sa to zas zvyšuje...

bluka2
3. sep 2023

@jana_eyre_2 môj posledný bol vodič autobusu, ktorý si nevedel spomenúť koľko rokov majú jeho deti 😅

triss83
3. sep 2023

Mne stačí na pár minút ostať bez dozoru a už sa to na mňa lepí. V potravinách vykladám tovar pri pokladni, a už sa mi tam jeden prihovára, koketuje... muž stojí a balí nákup do tašky. Idem na pláž a každý deň za mnou chodí dvojník Willa Smitha, úsmevy, debaty, telefónne číslo pýta. Zážitky z posledných 2 týždňov.
V mladosti, ani nehovorím 😉🤣 auto som vôbec nepotrebovala, nápadníci na každom kroku a to som mala už staršieho syna, ten mi robil doprovod všade 😊. Jeho najlepšia hlaška: ,,Mami, ber toho s tým veľkým autom.,, Nuž snažil sa mi nájsť vhodného partnera.

jana_eyre_2
3. sep 2023

@bluka2 😂