Zvláštne informácie na prvom rande

6. okt 2022

Ahoj, idem si po radu, bol som dlho zadany a neviem ako to teraz pred 35kou funguje v randenii. Bol som vcera s jednou babou na prvom rande a vsetko bolo fajn, dokial nezacala vytahovat veci, ako ze jej byvaly nedavali to, ked im povedala kolko mala sexualnych partnerov. Ze ich bolo nejak 20+ a z toho 10 boli dlhodoby partnery, neviem teda co to pre nu znamena, ze boli dlhodoby partnery, kedze baba je pred 30kou, ale ok... Ja som taketo informacie nechcel vedet a vobec nechapem, preco to zacala zrazu vytahovat... Potom zacala popisovat niektore sexualne trable zo vztahov, ako ze sa musela rozist s viacerymi, pretoze je pre nu dolezita sirka a dlzka penisu... Ako je pre nu styk kratsi ako 15 min predcasna ejakulacia a podobne... A ze vlastne nikoho nemoze najst, ktory by jej stacil... To sa taketo veci hovoria pred 30kou na prvom rande? Ja som bol naposledy na rande este vo svojich mladych rokoch a takto to nevyzeralo... Pride mi to ubohe a absolutne som o nu stratil zaujem... A totalne sa mi znechutila. Chapem, ze to takto moze vela ludi mat, ale predsa na prvych rande o takych veciach nehovorim a snazim sa riesit potencionalneho partnera a postupne sa spoznavat, nie vybalit vsetky zle veci na seba, na ex a neviem co... Ak sa mi aj baba pacila, tak sa mi z toho absolutne zhnusila a uz sa s nou nestretnem. Len teda neviem ci som neni ja divny a toto sa v takom veku proste riesi a to randenie uz takto naozaj ma vyzerat 😀 od 25ky som bol 10 rokov dlhodobo zadany...

zmrzlinka2021
6. okt 2022

Na tvojom mieste by som sa zdvihla a zapriala jej vela stastia v zivote a nikdy uz nechcela stretnut takeho podivina.
Normalny chlap o taku stetku nebude mat zaujem

alchemilkazltozelena
6. okt 2022

Nie si divny.. ona je divna 🙉

iv007
6. okt 2022

Neverim ze toto je realna skusenost z rande.dalsi znudeny troll..

dreamss
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zanka777
6. okt 2022

No u mňa toto normálne nie je rozoberať také veci na prvom (vlastne ani druhom ani treťom atď..) stretnutí..... Popravde sa nemá čim chváliť takže by si to do budúcna mala nechať sama pre seba lebo tým naozaj len odradí muža a nie pritiahne do života... Ale dnes je doba iná (chorá divná)takže asi takto bude rande vyzerať už čím ďalej tým častejšie...... Keby mala 20 r tak nepoviem takéto reči že má ale 30??? ..... Nie ..normálne to nie je 😂

autor
6. okt 2022

@iv007 bodaj by...

zoro9836
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lucyluska
6. okt 2022

Ach jaj...no čo by robila keby partner ochorel a nemohol sexovať dlhšie..... sú to mi priority.
Prosím ťa už s ňou nerandi, normalna žena ti nebude také hovoriť.

nurielka
6. okt 2022

No asi preto mala 20+ partnerov. Pretože jej nikto nebol dosť dobrý(tak či onak). A minimálne 100+ mužmi bola na rande. Niektoré ženy sú asi už tak dopletené z tých sex.vztahov bez akéhokoľvek citu, že si myslia, že je taktne vyťahovať tieto záležitosti na prvom stretnutí pri mužovi, ktorý by mal reálny záujem. Nech hľadá ďalej. Možno skončí pri 200.

lindous
6. okt 2022

Tak raz by tieto info a jej preferencie asi vyšli najavo, môžeš byť rád, že tak skoro a nemusíš strácať čas a energiu na ďalších stretnutiach 🤷‍♀️ ona to očividne tiež tak poňala, keď to je pre ňu tak dôležitá práve táto stránka vzťahu.. Alebo ťa odradiť chcela a nevedela ako inak 😂😂

niekto2hy
6. okt 2022

No neviem,mne to pripada ako ,,pracovne stretnutie"... Mozno mala pri sebe aj cennik...😎

judar
6. okt 2022

😂😂🤦 sa divim ze si to vydrzal a nezduchol od stola hned jak to zacala spestrovat debilinami jak je pre nu podstatna sirka a dlzka oneho...🤦🤦🤦 Inak to musela byt riadne nechutna ohanacka chlapov

xena0
6. okt 2022

Hmm, myslím že problém bude v tej žene lebo nepríde mi normálne toto riešiť na prvom rande 😁 čiže buď rád že sa ti hneď predviedla a nestrácaš s ňou čas

lilyianka
6. okt 2022

Takéto info ohľadom šírky, dĺžky, dĺžky styku atď som na muža nevybalila doteraz a to sme spolu 10r 😄
Toto by som zažiť nechcela. Mne sa ta dievčina zhnusila už len z tvojho popisu. A želám jej veľa šťastia pri hľadaní toho pravého sexuálneho partnera. Aby to ešte nebolo naopak,ze ona je len moc náročné "drevo" 😄

petamich
6. okt 2022

evidentne je pre nu sex a intimna oblast velmi dolezita a preto to vytiahla, lebo je asi nestastna, ze sa jej nedari najst fit 🤷‍♀️ kazdopadne nech ma dovod akykolvek aj za mna (a to som zena) brrr

osky
6. okt 2022

Ty brdo....
Daj jej cislo na B.Kollara
Ten bude ten pravy pre nu...len zase,aby ona stacila jemu
Ze ano..

nikpa
6. okt 2022

Teraz to funguje pri randeni ako 10 rokov dozadu, takže volako tak ako si pamätás. A tá baba je poriadne trafená 😄🙂 no čo, veď aj to je skúsenosť 😅

zoro9836
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
nikpa
6. okt 2022

@zoro9836 môže byť ale tak keď ti rovno predostrela podmienky šírky a dĺžky penisu a predčasnú ejakuláciu tak to o niečom vypovedá. Toto sú jej priority? No ty musíš vedieť čo hľadáš 😄

jozefmatej
7. okt 2022

To je iná žumpa ☝️

zuzana9393
7. okt 2022

Ale ved to je super, mozes byt rad. Si teraz predstav, ze by nic take nehovorila, tvarila sa ako nezna kvetinka a vybalila by to na teba po 2- 3 mesiacoch stretavania sa.

monika668
7. okt 2022

Fúha.. Tak toto je silná káva… Toto sú tie veci čo vedieť nechceš. Ale buď rád, že to vybalila hneď, nemusíš strávať čas 🙂

janasim
7. okt 2022

tak ja sa moc nevyznam ,to pod 15 minut je naozaj predcasna ejakulacia? 😀

germaniawerks
10. okt 2022

Hádam, že ona asi stratila záujem ako prvá, a týmto ťa chcela odohnať.

slovakboy
10. okt 2022

Je zmätená a nevie čo chce.