3-ročný syn málo papá

dzarika
24. jan 2024

Bude mat v aprili 3 roky ma 13 kilo ma 98, centimetrov
Na ranajky,jogurt, 2 vajicka, 2 parky, makovka, rozok plus sunka toto mi zje ale ze vsetko
Na obed vacsinou len vymysla, ryza trosku omacky kusok masa, vyvar zie ine polievky niic
Ovocie ma lazdy den mandarinka, banan, jablko zjje cele vsegko
Vecera, chlebik na vajicku, rozok, alebo siska a potom si este pyta jogurt

gabriela2952
24. jan 2024

@dzarika podľa tohto sa mi nezdá, žeby malo papal 🙂

alexandraas
24. jan 2024

Keby moj syn tolko jedol co si napisala,tak som stastna😀 moj maly by ti ukazal co je to malo papat😁😁

cookie29
24. jan 2024

a ze malo papa 🙂 🙂 prosim ta co ho chces vykrmit ako prasiatko? 🙂 moje bude mat 3 v maji. Na ranajky zje (ak vobec) jednu ovocnu presnidacku, ale vacsinou ani to a trosku vypije. Na obed bud polievku alebo jedlo, ale to je vsetko. K tomu jogurt. Na olovrant kusok chlebika alebo keksik, ovocie. A na veceru bud hustejsiu polievku alebo rizoto ale tiez malu misku. A podla mna co pises, je dost nezdrave a tazke... vajicka ak su smazene, parky, chlebik vo vajicku, siska... toto keby zjem tak mi je zle aj mne nieto este malemu. Moj nazor.

majlo1234
24. jan 2024

@cookie29 suhlas
@dzarika podla mna je dost, aj vahu ma dobru

dzarika
autor
24. jan 2024

@cookie29 vajicka prazenicu, neznamena ze ked som napisala parky ze mu ich davam kazdy den 🤪🤣 a co sa tyka sisiek tak to mu davam len vtedy ked kupim 🙂 nie furt, zas nejaka matka roka, prosim.nekomentuj ked nemusis pytam si nazor, a nie vylevi 🙂

cookie29
25. jan 2024

@dzarika mila moja aka otazka taka odpoved.... napisala si to tak ze dieta na jedny ranajky zje: jogurt, 2 vajicka, 2 parky, makovka, rozok plus sunka toto mi zje ale ze vsetko

Mas pocit, ze malo je, ale mozno je to aj tym, ze papa tazke jedla, mozno keby si mu rano ku chlebiku alebo vajicku nakrajala zeleninu, zjedol by inak

preco sa pytas, ked nechces pocut odpoved? Ziadna matka roka nie som, nemusis hned vyskakovat, skus si zvazit sama... vsetci Ti napisali, ze papa viac nez dost

dzarika
autor
25. jan 2024

@cookie29 mozno sme sa nepochopili a to chapem ze to tak vyznelo 🙂 zeleninu papa ale len uhorku :/

mandrewa
25. jan 2024

Nemyslím si, že málo papá. Keby sa u nás tak jedlo, tak som spokojná. Môj mal v októbri 3 a na raňajky zje maximálne kúsok chleba, na obed polievku, keď sa zobudí trochu druhého a večer nejaké pečivo. Medzi to ovocie. Kvôli tomu, že je nejedák nemohol spať v škôlke, lebo tam nezjedol absolútne nič. Nakoniec som ho tam dala aj tak na spanie, ráno doma nezje nič a čuduj sa svete on sa tam naje. Nie všetko a plné porcie, ale aspoň trochu.

dzarika
autor
25. jan 2024

@mandrewa dufam ze ss to napravi v tej skolke lepsie maly ide od septembra, on je strasne vyberavy co zje, na zaciatku som mu vsetko robila inak krd nechcel prave to co je navarene a teraz uz nie som prisna ked nechce co je navarene nebude mat nic potom pride zachvilu ze ano papat :/ . Je to moja chyba lebo je to moje prve dieta ale verim ze takto to uz nikdy ribit nebudem 🙂

cookie29
25. jan 2024

@dzarika nie je tvoja chyba... moje dieta je vyberave, ale si nevies predstavit. Ale prisnost nepomaha... zistili sme az u skolaka, ze ma problem, doteraz sa lekar tvaril, ze to prejde, ze je len obdobie. Nie je nic horsie ako nutit dieta ochutnant. Mame pocit, ze pokial neochutnal, tak nemoze vediet ci je to dobre alebo nie. Ale to tak nefunguje. Prvy kontakt s jedlom je ocny, pachovy, textura... nemusis ochutnat. Pojdem do extremneho prikladu, ale v azii je pochutkou opici mozocek, ktory sa serviruje tak ze zivej opicke rozbijes lebku kladivom a vyjedas lyzickou... mne to staci pocut a mam chut hodit tycku... pochutkou je aj vajicko balut, to je vajicko s kuriatkom alebo kacatkom, uparene. Proste jes vyvinuty plod.... je to extrem, ina kultura, ale ber to tak, ze pre dieta je nase jedlo tiez obdobne objavovanie.... aj ked pre teba je to "len" ryza alebo "len" polievka....

mandrewa
26. jan 2024

@dzarika ono tie deti v škôlke sú úplne iné ako doma, možno ho bude baviť napapať sa s kamarátmi 🙂 aj ja som s tým jedlom urobila kopu chýb, ale presne ako píšeš, je to naše jediné dieťa, tak mu dáš prvé aj posledné 😁

mamusa123456789
31. jan 2024

@dzarika to co zje tvoj za jeden deň, nezje moja 2-rocna ani za týždeň