9 mesačný syn nechce papať. Čím to je?

renata5
6. máj 2012

🙂 🙂 spapa iba jogurt baby mozem mu dat jogurt dva krat za den???

zuzanockamt
6. máj 2012

moj syn mal obdobie, ked za den zjedol ledva 2 ovocne vyzivy a mlieko, nic ine nechcel, urcite ho to prejde po nejakom case, ak je teda inak v poriadku a zda sa ti zdravy

happy8051
6. máj 2012

netlacia sa mu zuby? moja dcera je super-jedak, ale ked ju boilia zubky tiez dokopy nic nechce. daj mu co mu chuti a dbaj na dostatok tekutin

aduskatt
6. máj 2012

a preco by si mu nemohla dat dva jogurty? ked mu chuti a zvladne to, tak aj 5....ved to je normal strava, nedavas mu predsa napr lizatka, to by som 5 nedala asi🙂))ved aj my dospelaci zjeme niekedy viac, niekedy menej🙂)

karamel
6. máj 2012

Na nechutenstvo sa davaju kvapky B-komplex

stanislavao
6. máj 2012

to prejde. nestresujte sa kvoli tomu. telo ho nenecha trapit sa hladom, ked bude citit, ze je hladny tak bude jest. ked chce len jogurty, tak mu davajte len tie. ak by chcel nejaky keksik, brumika, alebo nieco ine, tak mu davajte to. dajte mu to, co zje. energiu ziska aj z toho.

henca74
6. máj 2012

aj my sme si presli takym obdobim, ja som bola vtedy z toho na nervy 😠 😠 😠 maly mal 5 mesiacov a nechcel skoro vobec jest, ale nechudol, pytala som sa aj nasej pani doktorky a vravela, ze to moze byt z tepla, ze deticky vtedy menej papaju... a aj tak bolo, viacej pil a menej papal... nestresuj sa, daj mu to na co ma chut. drzim palce aby cim skor mu preslo to obdobie.u nas to trvalo asi 3 tyzdne...

lilla244
6. máj 2012

moj maly je rovnako stary a okrem mojho mliecka mi spapa sotva par lyziciek avokada, hrusky a vyvaru .. to je vsetko.. neboj sa,ak bude hladny a mat "chut" urcite zacne papat
pokial posobi "ako vzdy" nerobila by som si starosti.. ved aj nam chuti obcas viac obcas menej
ps> nejde mu zubok?

rakywanda
6. máj 2012

Moja do roka by aj z hrnca odkusla a teraz neje aj 5 dni,zije na mlieku.ma 3roky.neries pokial inak prospieva,ma energiu.dieta ma v tomto rozum a papa ked je hladne.

brunetkadada
6. máj 2012

netreba si s toho robit nic .. netreba nutit ak nechce .. moj 16mesacny syncek ma obdobie ked chce len mliecko .. nic ine .. a ked ma svoj den .. tak zje jogurt a vyzivku .. a keby mohol .. tak by jedol na kila banany .. Banany mu nechcem zase davat viac krat za den .. aby ho zase neupchalo .. 🙂

sante81
6. máj 2012

v roku a pol nejedol vyse mesiaca, ale to nejedol nič, okrem mlieka a sem - tam piskotu, schudol, hrozili infuzie, vysledky dobre, bral nejaké probiotika, do dnes neviem prečo odmietal jest, zo dna na den začal a uplne všetko. nenutit, dat malinkému to čo mu chutí.