Čo papá vaše 6 mesačné bábätko?

charlottte
13. máj 2012

Ahojte kočky, chcem sa vás opýtať čo za deň spapá vaše 6 mesačné bábätko?Ja môjmu dávam len mliečko a obed ma zeleninku alebo niečo také a na večer kašu ryžovú, inak papá stále len mliečko...

betina1984
13. máj 2012

Moji maju mesiacov, su na umelom mlieku, od necelych 4 mesiacov im davam kupovane prikrmy, nemam cas robit to doma a vseliake, aj zeleninove, tie ma rada Paulinka, masove ma rad Filip, aj ovocne presnidavky s piskotkou nastruhanou na prach uz mali, banany, ovsenomliecne kase, ale radsej maju ryzovomliecne kase s prichutou, robievam im doma stavy z jablka a mrkvy. Inak este nic ine. Ale pozerala som, co som davala starsej a v siestich mesiacoch jedla uz aj Pribinacika, tak im to tiez o mesiac ponuknem

cmulinko
13. máj 2012

v sekcii Recepty najdes toho viac ako ti ktokolvek dokaze napisat do tejto otazky...tam najdes temu od skusenosti mamiciek z prvych prikrmov az po co moze a nemoze a kedy moze a kolko moze....atd 🙂

tuttifrutty
13. máj 2012

Môj syn má 7 mesiacov a papa všetko čo ja len bez soli a korenia 😉

lilla244
13. máj 2012

moj ma 9mesiacov a je takmer vylucne len moje mlieko 🙂 a to ma 6zubov a takmer 11kg 😀
ked ma "naladu" zje hrusku, avokado, zeleninovy vyvar, a cervenu sosovicku z petrzlenom
takze tvoj drobcek ma docela bohaty jedalnicek 🙂

jurkovamiluska
13. máj 2012

na ranajky mliecko, na desiatu jogurt, alebo tvarohovy dezert, hami ich vyrabaju su urcene od 6mesiacov a velmi mu chutia, na obed uz skoro vsetko, kuracie, morcacie, kralicie, telacie, mrkva, zemiak a uz mu to pucim aby mal aj hrudky, na olovrant domacu ovocnu vyzivu, na veceru kasicku a pomedzi to aj mliecko davam, a samozrejme cajik. je spokojny, pekne pribera ale nieje tucny, 😀