Kde kúpim kvalitné mäso pre 6 mesačné dieťa?

jankkaa
17. feb 2015

Neviem, kde mám kupovať mäso pre svoju dcérku. Zavádzame príkrmy a zatiaľ sme mali len kuracinu kúpenú v Poľsku, ktorú jedávame my. Nemám však z toho dobrý pocit, keď to dávam svojej 6 mes. dcére. Nemám možnosť kupovať domáce mäso ale kde potom kúpiť aspoň aké také kvalitné? Bývam v Bratislave - Petržalke. Máme tu Tesco, Kaufland, Jednotu, Carrefour a mäsiareň Fabuš. Kto ale vie, či aj oni neberú napr. mäso z Poľska? Počula som, že rastové hormóny v mäse môžu spôsobiť napr. u dievčat rast pŕs v malom veku. Chcem jej dať kvalitné mäso ale kde ho zohnať? Určite nechcem kupovať cez internet. To sa mi zdá esšte viac riskantné ako to z Tesca. Ďakujem pekne všetkým

jankkaa
autor
21. feb 2015

@lucya87 Ďakujem za radu. Tu Hyzu teda už radšej nedám. Tak to by som nepovedala ☹ ešte aj píšu také táraniny, že kura s rodokmeňom a podobné kraviny 😠

lucya87
22. feb 2015

@jankkaa Vies papier toho znesie. Ako nehovorim mohla byt kamoskyna mala na to citlivejsia. Mozno ine maminy davaju a nic sa nestalo. Ja len zo skusenosti. 😉

moni244
22. feb 2015

@jankkaa koľko má malá? kľudne skús autobus, ja chodím s malou autobusom od 3 mesiacov, nič iné mi neostalo, keď som nechcela byť furt len tu na sídlisku 🙂

bibistec
5. mar 2015

ked si z bratislavy mas tam urcite maso od farmara na dovoz alebo nejako podobne len pogoogli, urcite nic z obchodu a hlavne nie kuracie vo vsetko m su hormony a pesticidy. pozor na to to nevravim len tak ale naozaj sme mali v rodine problem z hormonov kuracieho masa. je to svinstvo my sami to nejedavame nie to este dat dietatu. tie bio potraviny kupis aj nie len maso ale aj zeleninu , ovocie a pod. Myslim ze v BA je urcite najvacsi vyber. Kamosky co tam ziju len objednavaju nekupuju v obchde, lebo je jedno ci to v obchode nazvu zlate kura, alebo nejko inac vzdy je to len kura nadopovane hormonmi.

32janka
18. apr 2015

A ak by bol niekto z Dubnice nad Váhom a okolia.Mohla by som ponúknuť zajačie mäsko.Chováme doma.Je to veľmi vhodné pre detičky.

katiehotmess
18. apr 2015

@jankkaa Ja kupujem z Biologiky, sidlia v apollo business centre I. Ked si objednas cez net nad 40 Eur mas donasku domov zadara. Maju bio telacinku, tento typ maska je vyborny pre babatka. http://www.biologika.sk/index/produkty/kategori...

allesandra
16. mar 2017

@lienkafoj dobrý den, spominala ste Polnofarmu Lučny Dvor, neviete ci ešte funguje? web stranku maju nefunkčnu.dakujem

ivetkab.
20. máj 2017

Chovame doma zajace a stale mam nejake na predaj. Som sice z Kosic, ale manzel chodi po celom Slovensku, tak v niektorych mestach by som sa vedela dohodnut.

sun123
20. máj 2017

@bella77 nie je vtip..my sme boli plne dojceni,na konci 5 mesiaca sme zaviedli prvy prikrm-zeleninku po dvoch tyzdnoch sme pridali ovocie na desiatu a po mesiaci/cize v siestich mesiacoch/ masko..

olinka55
23. aug 2017

ahojtee,,❤ prispejem aj ja svojou skusenostou, aj ja som hladala info, prelustrovala som odporucania,, a vyskusala viacerych, mne sa teraz najviac osvedcili www.svetbedniciek.sk a oni vozia urcite aj do ba a okolia aj ku nam do BB, a maju fakt super bio masko, tak vyskusajte, ale dovezu aj domov, aj zeleninnku co chuti..